Aromāti | SavasHome
Meklēt pēc kategorijas
Iepirkumu grozs

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.

Aromāti

Aromāti

Itāļu kvalitātes mājas aromāti ar kociņiem. Minimālisma dizaina mājas aromātu pudelītes ir lieliski piemērotas ikvienam interjeram. Izmantojiet šos aromātus guļamistabā, viesistabā, virtuvē, vannas istabā vai pat SPA.

Izvēlieties patīkamos, maigos vai nedaudz intensīvākus aromātus. Piešķiriet mājīgumu savai mājas vai darba telpai. Mājas aromāts – tā ir svaiguma sajūta, bet smūsdienīgās, graciozi veidotās aromātu pudelītes ir interjera akcents, kas nepaliks nepamanīts gan viesiem, gan klientiem. Smalkais aromāts rada neizdzēšamu pirmo iespaidu, uzlabo iekštelpu atmosfēru.

Šajā preču grupā nav nevienas preces.

Biežāk uzdotie jautājumi par aromāti

Kāpēc ,,My Senso'' aromāti?

Itāļu zīmola "My Senso" smaržu difuzori ir izcilas kvalitātes. Ilgstošs aromāts, plaša unikālu smaržu izvēle - izsauks neaizmirstamākos mirkļus, pacels garastāvokli, nomierinās. Šīs mājas smaržas ir īstā izvēle tiem, kas vēlas radīt mājīgu atmosfēru. Smaržu izkliedētāja sīkās detaļas atdzīvinās interjeru, un izvēlētais aromāts katru dienu patīkami pārsteigs.

Kāpēc viens ražotājs ir labāks mājas aromātam?

Kad jums ir apnicis viens aromāts, jūs vienmēr varat to aizstāt ar citu, bet, lai saglabātu to pašu atmosfēru, ieteicams izvēlēties jaunas smaržas no vienas un tās pašas smaržu saimes.

Kā pareizi lietot mājas smaržas?

Mājas smaržas intensitāti var regulēt ar komplektā esošajām nūjām. Jo vairāk nūju mājas smaržu pudelē, jo izteiksmīgāka smarža. Iesakām sākumā ielikt 2-3 kociņus, lai mājās vieglāk varētu noteikt vēlamo smaržas intensitāti un baudīt smaržu vēl ilgāk.