Bezmaksas piegāde no 80 €

Ziemassvētku gultas veļa

Radiet savā mājoklī brīnišķīgu svētku atmosfēru ar īpaši atlasītu ziemas gultasveļu. Mīkstie audumi un burvīgie Ziemassvētku raksti svētku laikā nodrošinās jums mājīgu un siltu noskaņu. Izvēlieties no plašā rakstu un krāsu klāsta, lai guļamistabā radītu neatkārtojamu Ziemassvētku noskaņu.

6 Preces
Izpārdots

Ziemassvētku gultas veļa „Christmas Tree“

44,99€

-50%
Izpārdots

Ziemassvētku gultas veļa „Loke“

  • Audums: Flanele

22,50€ 44,99€

Izpārdots

Ziemassvētku gultas veļa „Merry Maker“

58,99€

-50%
Izpārdots

Ziemassvētku gultas veļa „Noelle“

  • Audums: Flanele

27,50€ 54,99€

Izpārdots

Ziemassvētku gultas veļa „Reindeer“

44,99€

-50%
Izpārdots

Ziemassvētku gultas veļa „Snowy blue“

  • Audums: Flanele

27,50€ 54,99€

Ziemassvētki ir laiks, kad mūsu mājas kļūst par lietišķās mākslas darbu, kad mēs sākam radīt īpašu, prieka un siltuma piepildītu atmosfēru. Viens no veidiem, kā nodot šo brīnišķīgo svētku noskaņu, ir izvēlēties piemērotu Ziemassvētku gultasveļu. Mīksti audumi un ar Ziemassvētku elementiem rotāti raksti kļūst par svarīgu svētku noskaņas radīšanas sastāvdaļu.

Mūsu kolekcija piedāvā plašu Ziemassvētku gultasveļas klāstu, kas atbilst dažādām gaumēm un stiliem. Katrs komplekts ir izsmalcināta dizaina, radīts ar mīlestību un rūpību, lai jūsu mājoklis starotu svētku siltumā.

Katrā Ziemassvētku gultasveļas komplektā ir viss nepieciešamais, lai jūsu guļamistabai piešķirtu pilnīgu svētku noskaņu. Tas ietver segu vai spilvendrānu, spilvenus un citus papildinošus elementus, kas lieliski sader kopā. Lielākā daļa komplektu ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošina izturību un mīkstumu.

Ziemassvētku gultasveļa ir pieejama dažādos dizainos, lai jūs varētu izvēlēties komplektu, kas atspoguļo jūsu personīgo gaumi un svētku noskaņu. Atrodiet elegantus un smalkus rakstus, kas piešķirs jūsu istabai svētku šarmu, vai arī izvēlieties spilgtākus un krāsainākus variantus, kas jūsu mājoklim piešķirs mājīgumu un jautrību.

Mūsu Ziemassvētku gultasveļas komplekti ir ne tikai stilīgi, bet arī praktiski. Lielākā daļa no tiem ir viegli kopjami, kas ir svarīgi, jo īpaši svētku laikā, kad laiks bieži vien ir ierobežots. Tie izceļas ar savu augsto kvalitāti, kas nodrošina komfortu un prieku no šīs gultasveļas kolekcijas.

Atcerieties, ka Ziemassvētku gultasveļa ir ne tikai rotājums, bet arī veids, kā paust mīlestību pret saviem mīļajiem. Iespējams, tā būs brīnišķīga dāvana jūsu ģimenei vai draugiem, sniedzot viņiem iespēju izbaudīt svētku atmosfēru pilnībā.

Izvēloties mūsu Ziemassvētku gultasveļas komplektu, jūs ne tikai ienesīsiet savā mājoklī skaistumu, bet arī svētku siltumu, kas piepildīs jūsu ģimeni ar prieku un laimi šajā īpašajā Ziemassvētku laikā. Ļaujiet gultasveļas skaistumam un mājīgumam kļūt par neatņemamu svētku sezonas sastāvdaļu

 

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.