Bezmaksas piegāde no 80 €

Filtri
Izmērs
Audums
Cena

Aizkari

Pārlūkojiet mūsu plašo aizkaru klāstu un atrodiet to, kas ir ideāli piemērots jūsu mājai. No visgaišākajiem aizkariem līdz tumšākajiem aptumšojošajiem aizkariem, no lētiem aizkariem līdz nedaudz greznākiem aizkariem - katrā interjerā un katrā budžetā atradīsiet kaut ko piemērotu. Neatkarīgi no tā, vai jums patīk caurspīdīgo aizkaru vieglums vai alkatīgais tumšums, meklējot labāko aizkaru avotu valstī, jūs esat nonācis īstajā vietā. Aizkari ir ne tikai mīksti un patīkami, bet tie ir arī ūdensnecaurlaidīgi un nodilumizturīgi, tāpēc varat būt droši, ka mūsu aizkari jums noderēs gadiem ilgi. Aizkarus ir arī ļoti viegli kopt - tie ātri žūst un nekrokojas, tāpēc jūs vienmēr izskatīsieties lieliski.

9 Preces
-30%

Dienas aizkari „Nature“

  • Audums: Mikrošķiedras

9,80€ 13,99€

-30%

Dienas aizkari „Rosalia“

  • Audums: Mikrošķiedras

9,80€ 13,99€

-30%

Dienas aizkari „Round“

  • Audums: Mikrošķiedras

9,80€ 13,99€

-30%

Dienas aizkari „Splendor“

  • Audums: Mikrošķiedras

9,80€ 13,99€

-30%

Dienas aizkari „Trellis“

  • Audums: Mikrošķiedras

9,80€ 13,99€

-65%

Nakts aizkari "Beige"

  • Audums: Mikrošķiedras

5,95€ 16,99€

-65%

Nakts aizkari "Grey"

  • Audums: Mikrošķiedras

5,95€ 16,99€

-65%

Nakts aizkari "Navy blue"

  • Audums: Mikrošķiedras

5,95€ 16,99€

Izpārdots

Dienas aizkari „Tulip“

  • Audums: Mikrošķiedras

13,99€

Vieglākais veids, kā atsvaidzināt ēdamistabas dekoru, ir galdauts. Mūsu lapā ir pieejami dažādu izmēru galdauti dažādiem gadījumiem un no vairākiem dažādiem audumiem. Plašajā kokvilnas un lina galdautu klāstā atradīsiet ko piemērotu ikvienam. Jūs noteikti atradīsiet piemērotu galdautu savam galdam neatkarīgi no tā, vai tas paredzēts ikdienas lietošanai vai kaut ko īpašu svinībām. 

 

Mūsu unikālā aizkaru kolekcija ir radīta, lai jūsu mājas interjeram piešķirtu eleganci, intimitāti un siltumu. Mēs saprotam, ka pareizi izvēlēti aizkari var mainīt telpas atmosfēru un piešķirt tai īpašu noskaņu. Katrs no mūsu aizkariem ir rūpīgi izgatavots, lai atspoguļotu jūsu vajadzības un stilu.

 

Mūsu aizkaru kolekcijā ir dažādi materiāli, krāsas un raksti, tāpēc jūs viegli atradīsiet kaut ko atbilstošu jūsu interjera vīzijai. Neatkarīgi no tā, vai tie ir neitrāli un maigu krāsu aizkari, kas piešķir vieglumu un gaisīgumu, vai drosmīgi un krāsaini aizkari, kas piesaista uzmanību un rada spēcīgu akcentu, mūsu kolekcijā jūs atradīsiet to, kas jums nepieciešams.

 

Mūsu aizkari ne tikai izskatās skaisti, bet tiem ir arī praktiska funkcija. Tie palīdz regulēt gaismu un piešķir mājoklim intīmu noskaņu. Jūs varat viegli regulēt aizkaru novietojumu, lai telpā ieplūstu vairāk vai mazāk gaismas atbilstoši jūsu noskaņojumam un vajadzībām. Tie ir arī lieliska aizsardzība pret pārāk lielu saules gaismu vai pārāk lielu ziemas aukstumu.

 

Mēs cenšamies piedāvāt tikai visaugstākās kvalitātes aizkarus, kas ne tikai atbilst jūsu vizuālajām vēlmēm, bet arī ir ilgmūžīgi. Mēs izmantojam tikai izturīgus materiālus un rūpīgi rūpējamies par katru detaļu, lai mūsu aizkari kalpotu ilgu laiku. Mūsu vietnē jūs varat atrast dažādu veidu aizkarus: aptumšojošos aizkarus, dienas aizkarus, virtuves aizkarus un terases aizkarus.

 

Mūsu aizkari ir ne tikai funkcionāli, bet arī radoša izpausme. Tos var izmantot ne tikai kā aizsardzību pret gaismu, bet arī kā dizaina elementu, kas jūsu interjeram piešķirs unikālu akcentu. Katru aizkaru var izvēlēties un pieskaņot savai gaumei un interjera stilam.

 

Ļaujiet mūsu aizkariem piešķirt jūsu mājoklim siltumu, stilu un intimitāti. Atklājiet mūsu daudzveidīgo aizkaru kolekciju un izvēlieties to, kas palīdzēs jums izveidot perfektu interjeru. Mēs esam gatavi palīdzēt jums izvēlēties pareizos aizkarus, kas atspoguļo jūsu unikālo gaumi un mājas izjūtu.

 

Nakts aizkari

Miegs ir viena no svarīgākajām mūsu dzīves sastāvdaļām, tāpēc mēs piedāvājam jums iespēju izvēlēties ekskluzīvus nakts aizkarus, kas ne tikai lieliski izskatās, bet arī pilda praktisku funkciju. Tie palīdz regulēt gaismas plūsmu un nodrošina, ka naktī telpa ir pienācīgi apgaismota. Jūs varat izvēlēties aizkarus ar dažādu intensitāti, lai tie atbilstu jūsu miega vēlmēm un vajadzībām.

 

Mūsu nakts aizkaru kolekcijā ir pieejami dažādu krāsu un materiālu aizkari, tāpēc varat viegli atrast to, kas atbilst jūsu guļvietas dizainam. Neatkarīgi no tā, vai tie ir maigi un neitrāli aizkari, kas piešķir vieglumu un siltumu, vai drosmīgi un pasakaini aizkari, kas rada īpašu atmosfēru, mūsu kolekcijā jūs atradīsiet to, ko meklējat.

 

Mūsu nakts aizkari ne tikai palīdz jums labi izgulēties, bet tiem ir arī estētiska vērtība. Tie var būt lielisks interjera akcents, piešķirot telpai siltumu un mājīgumu. Mesi mēs pievēršam lielu uzmanību detaļām un cenšamies radīt nakts aizkarus, kas ne tikai atbilst jūsu funkcionālajām vajadzībām, bet arī piešķir jūsu mājas interjeram eleganci un stilu.

 

Mēs uzskatām, ka jūsu māja ir jūsu oāze, kur varat atpūsties un atgūt spēkus. Mūsu nakts aizkari ir izstrādāti tā, lai palīdzētu jums radīt telpas sajūtu, kurā jūs varat aizmigt saldā miegā un pilnībā atpūsties.

 

Ļaujiet mūsu nakts aizkariem pārveidot jūsu miega telpu un sniegt jums vēlamo atpūtu. Atklājiet mūsu ekskluzīvo nakts aizkaru kolekciju un izvēlieties to, kas palīdzēs jums radīt perfektu miega vidi. Mēs esam jums līdzās, lai palīdzētu izvēlēties aizkarus, kas jūsu mājoklim piešķirs komfortu un siltumu.

 

Dienas aizkari

Mūsu ekskluzīvā dienas aizkaru kolekcija ir izstrādāta, lai jūsu mājas interjerā ienestu svaigumu un dabisko gaismu. Mēs saprotam, cik svarīgi ir maksimāli izmantot dienas gaismu, vienlaikus saglabājot jūsu privātumu. Katrs no mūsu dienasgaismas aizkariem ir ideāls dizaina un funkcionalitātes apvienojums.

 

Mūsu kolekcijā ir plašs dienasgaismas aizkaru klāsts ar dažādiem rakstiem, krāsām un materiāliem. Mēs piedāvājam jums iespēju izvēlēties to, kas atbilst jūsu interjera vīzijai un stilam. Vai tie būtu maigi un gaiši aizkari, kas ļauj gaismai plūst telpā, vai drosmīgi un kontrastējoši dienas aizkari, kas rada aktīvu akcentu.

 

Mūsu dienas aizkari ne tikai lieliski izskatās, bet tiem ir arī praktiska funkcija. Tie palīdz regulēt gaismas daudzumu telpā, sniedzot jums iespēju radīt pareizo apgaismojumu un atmosfēru. Jūs varat regulēt aizkaru novietojumu, ļaujot ieplūst tik daudz gaismas, cik nepieciešams, vienlaikus nodrošinot jūsu privātumu.

 

Mūsu šīs dienas aizkari ir vairāk nekā tikai interjera elements - tie ir veids, kā piešķirt mājoklim dabisku siltumu un skaistumu. Tie ne tikai ļauj droši baudīt dienas gaismu, bet arī kļūst par dizaina akcentu, kas piešķir svaigumu jūsu ikdienai.

 

Ļaujiet mūsu dienasgaismas aizkariem piešķirt gaismu un enerģiju jūsu mājoklim. Atklājiet mūsu ekskluzīvo dienas gaismas aizkaru kolekciju un izvēlieties to, kas palīdzēs jums radīt svaigu un mājīgu interjeru. Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums izvēlēties pareizos aizkarus, kas atspoguļo jūsu unikālo gaumi un mājas atmosfēru.

 

Bieži uzdotie jautājumi

Kur būtu jākrīt aizkariem?

Aizkaru kritums vai garums ir personīgās gaumes jautājums. Populārākās izvēles un to mērīšanas veidi ir šādi. Ja vēlaties, lai aizkari pieguļ pie palodzes, izmēriet 1 cm virs palodzes. Ja vēlaties, lai aizkari krīt zem palodzes, izmēriet vēl 15 cm. Ja vēlaties, lai aizkari būtu vienā līmenī ar grīdu, izmēriet 1 cm virs grīdas. Ja vēlaties, lai aizkaram būtu tradicionālāks izskats, t. i., neliels slīpums uz grīdas, pieskaitiet vēl 2 cm.

Kā izvēlēties pareizo aizkaru izmēru?

Visbiežāk sastopamie aizkaru izmēri ir šādi: ● 106x160 cm; ● 116x228 cm; ● 140x250 cm. Atbilstošais aizkaru izmērs ir atkarīgs no jūsu mājas logu izmēriem, kur vēlaties piekārt aptumšojošos aizkarus. Tomēr jāatceras, ka šajos aizkaru izmēros ietilpst arī 4 cm diametra gredzeni, ko izmantosiet aizkaru nostiprināšanai. Tāpēc, ja vēlaties izmērīt vai pārbaudīt aizkaru garumu savam mājoklim, iesakām sākt dažus centimetrus augstāk par karnīzi. Jāņem vērā arī tas, ka auduma īpašību dēļ aizkaru garuma un platuma pielaide ir +/- 3 cm.

Kvalitātes aizkari - kādas ir to īpašības?

Jūs atradīsiet aptumšojošus nakts aizkarus, kas izgatavoti no 100% poliestera. Lai gan tas ir sintētisks audums, tam ir lieliskas īpašības. Tā blīvums un biezums padara šos aizkarus par lielisku izvēli tiem, kas dienā vēlas paslēpties no karstās saules un naktī izvairīties no ziņkārīgo acīm. Poliestera audums ir ne tikai ūdensnecaurlaidīgs un nodilumizturīgs, bet tam ir arī patīkama pieskāriena sajūta un izcila kvalitāte. Aizkariem no 100 % poliestera nav nepieciešama kopšana, tie ātri žūst un ir izturīgi pret deformēšanos, tāpēc tie vienmēr izskatīsies lieliski.

Ja jūsu mājoklim nepieciešams stilīgs atjauninājums, esat nonācis īstajā vietā.

Ja jūsu mājoklim nepieciešams stilīgs atjauninājums, esat nonācis īstajā vietā. Savashome e-veikalā mēs piedāvājam aizkarus dažādos toņos, kas labi iederēsies gan viesistabā, gan guļamistabā. Visi mūsu aizkari ir satriecošas kvalitātes un ar lieliskām funkcijām. Tie ir ne tikai mīksti un patīkami, bet arī ūdensnecaurlaidīgi un nodilumizturīgi, tāpēc varat būt droši, ka mūsu aizkarus izmantosiet gadiem ilgi. Aizkarus ir arī ļoti viegli kopt - tie ātri žūst un nekrokojas, tāpēc jūs vienmēr izskatīsieties lieliski. Mūsu milzīgajā aizkaru kolekcijā ir tekstūras un cita veida aizkari, kā arī aptumšojoši un termooderēti aizkari. Mēs zinām, ka aizkari ir ļoti svarīgi, lai jūsu mājoklim piešķirtu personisku dekoratīvu akcentu. Izveidojiet satriecošu, tikai jums raksturīgu fokusa punktu un izvēlieties no simtiem variantu, kas ir ērti gatavi uzkarināšanai mūsu gatavu aizkaru kolekcijā. Mūsu aptumšojošie aizkari ir ideāli piemēroti bērniem un cilvēkiem, kuri maz guļ. Tie aiztur nevēlamu ārējo gaismu no istabas un saglabā vēsumu, bloķējot sildošos saules starus, tāpēc tie ir ideāli piemēroti vasarai. Mūsu termo aizkari ir lieliski piemēroti ziemai, jo tie aiztur siltumu un novērš caurvēju, tādējādi palīdzot ietaupīt naudu, samazinot enerģijas izmaksas.  Mūsu voāla un tīkla aizkari ir lieliski piemēroti, lai jūsu mājoklī ienāktu dabiskā gaisma, vienlaikus nodrošinot privātumu. Logu aizkari ir fantastisks papildinājums jebkurai telpai. Neatkarīgi no tā, vai tie ir guļamistabas, virtuves vai dušas aizkari, tie ne tikai piešķir interjeram krāsu, tekstūru un interesi, bet arī nodrošina privātumu, izolāciju un gaismas filtrēšanu. Apsverot tikai dažus faktorus, jūs varat izdarīt vislabāko izvēli. Savashome jūs atradīsiet plašu stilu klāstu, sākot no aptumšojošiem aizkariem līdz aizkariem ar plīvuru, kas atbilst jūsu vajadzībām un personīgajai gaumei. Daudziem no mūsu aizkariem piemīt termiskās īpašības, kas palīdz samazināt siltuma zudumus ziemā, samazinot caurvēju, un saglabāt siltumu vasarā, bloķējot saules starus un palīdzot samazināt enerģijas izmaksas. Tie arī palīdz pasargāt mēbeles no saules staru kaitīgās izbalēšanas. Ideāli piemēroti ir īsi vai gari aizkari. Tradicionālie aizkari: atrodiet ideālu līdzsvaru starp dabisko gaismu un privātumu. Izveidojiet satriecošu kontrastu ar spilgtām krāsām vai rakstiem, vai arī nevainojami savienojiet interjeru ar savstarpēji papildinošiem toņiem. Caurspīdīgi vai plīvura aizkari: mūsu aizkari parasti ir gaišākos toņos, bet to klāsts ir no koši baltiem līdz elegantiem melniem un visiem starp tiem.

Kā izvēlēties pareizo aizkaru izmēru?

Visbiežāk sastopamie aizkaru izmēri ir šādi: ● 106x160 cm; ● 116x228 cm; ● 140x250 cm. Atbilstošais aizkaru izmērs ir atkarīgs no jūsu mājas logu izmēriem, kur vēlaties piekārt aptumšojošos aizkarus. Tomēr jāatceras, ka šajos aizkaru izmēros ietilpst arī 4 cm diametra gredzeni, kurus izmantosiet aizkaru nostiprināšanai. Tāpēc, ja vēlaties izmērīt vai pārbaudīt aizkaru garumu savam mājoklim, iesakām sākt dažus centimetrus augstāk par karnīzi. Jāņem vērā arī tas, ka auduma īpašību dēļ aizkaru garuma un platuma pielaide ir +/- 3 cm.

Cik tālu zem loga būtu jānovieto aizkari?

Aizkariem jākarājas pēc iespējas zemāk, lai logs izskatītos augstāks. Lai panāktu vislabāko rezultātu, pakariniet stieni pēc iespējas augstāk un pārliecinieties, ka aizkari nav zemāk par 1 cm no zemes. Tas maldina aci, liekot griestiem izskatīties augstākiem un visai telpai - lielākai.

Kā izvēlēties pareizo aizkaru toni?

Pareizais aizkaru tonis galvenokārt ir atkarīgs no jūsu mājas interjera. Ja jūsu mājoklī dominē gaiši toņi, iespējams, labāk izvēlēties krēmkrāsas vai smilškrāsas aizkarus, kas labi iederēsies interjerā un neizcelsies no pārējā interjera. Tomēr, ja vēlaties izteiksmīgu akcentu, varat izvēlēties tumšāku vai gaišāku toņu aizkarus. Tas pats attiecas arī uz gadījumiem, ja jūsu mājoklī dominē tumši toņi. Ja vēlaties, lai aizkari izskatās eleganti un veido viengabalainu mājas interjeru, iesakām izvēlēties aizkarus līdzīgās krāsās. Savukārt, ja vēlaties mājoklī ienest gaismu, varat izvēlēties krēmkrāsas vai pelēcīgus aizkarus.

Kā tos piekārt?

Mazākā kļūda, piekarinot aizkarus, var mainīt galīgo izskatu. Ļoti svarīgi ir izvēlēties istabai piemērotu garumu un tos pareizi iekārt, tāpēc pirms aizkaru iegādes vienmēr veiciet mērījumus. Mūsu piedāvājumā ir dažādi aizkaru garumi, kas piemēroti gan standarta logiem, gan telpām ar ļoti augstiem griestiem, gan arī visam starp tiem. Ja jums ir zemi vai vidēji augsti griesti, palieliniet aizkaru augstumu, piekarinot tos augstu. Pat pusmetrs piesaistīs skatienu vertikāli un pagarinās telpas izskatu. Dekoratoriem ir noteikums, ka aizkari ir stilīgākie, ja tie ir pietiekami gari, lai nedaudz balstītos uz grīdas vai vismaz tai pieskartos. Riņķīgākās telpās, kur grīda var būt kā magnēts nekārtībām, aizkari var vispār nesaskarties ar grīdu. Ja logi ir mazi, aizkaru apakšdaļa var sasniegt palodzi. Ja jūsu istabā nav daudz gaismas, iegādājieties aizkaru stieni, kas ir nedaudz platāks par loga rāmi, lai aizkari, atvilkti atpakaļ, neaizsegtu sauli un joprojām izskatītos spodri. Šis ir arī lielisks triks, ja logu aizkari ir tikai dekoratīvi. Izmantojot šos profesionāļu padomus un visas nepieciešamās izvēles iespējas, ir viegli radīt savu "wow" katrā mājas telpā.

Vai maniem aizkariem ir jāsaskan ar sienām?

Aizkariem jāpapildina telpas stils, noskaņa un mērogs. Lai panāktu vēlamo efektu, tiem jābūt līdzsvarotiem un pārdomāti izvēlētiem. Neatbilstoši izvēlēti aizkari radīs stila konfliktu, kas mazina telpas estētiku. Tomēr tas nenozīmē, ka aizkariem ir jābūt perfekti pieskaņotiem. Izmantojot vienādas krāsas un audumus, telpā radīsies pelēks un vienmuļš aromāts. Tā vietā izveidojiet uzmanību piesaistošu kombināciju, kas labi sader ar interjeru.

Kā rūpēties par aizkariem?

Šiem aizkariem nav nepieciešama īpaša kopšana. Mēs iesakām aizkarus pirms lietošanas mazgāt, un pēc tam reizi divās nedēļās mazgāt 60 grādu temperatūrā. Mēs arī iesakām neizmantot balinātājus vai citas ķīmiskās vielas, lai saglabātu auduma kvalitāti un izturību.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.