Bezmaksas piegāde no 80 €

Vannas aizkari

Vannas istaba ir vieta, kur atpūsties un rūpēties par sevi. Mūsu unikālā vannas istabas aizkaru kolekcija apvieno šos divus aspektus, radot harmonisku līdzsvaru starp skaistumu un praktiskumu. Šī kategorija aicina jūs pasaulē, kurā vannas istabas aizkari ne tikai kļūst par izteiksmīgu interjera dizaina elementu, bet arī nodrošina jums privātumu un mājīgumu.

17 Preces
-30%

Vannas aizkari „Dolphin“

 • Audums: PEVA

9,09€ 12,99€

-20%

Vannas aizkari „Tiles“

 • Audums: PEVA

10,39€ 12,99€

-20%

Vannas aizkari „Yellow lines“

 • Audums: PEVA

10,39€ 12,99€

Izpārdots

Vannas aizkari „Autumn“

 • Audums: PEVA

7,99€

-30%
Izpārdots

Vannas aizkari „Blue lines“

 • Audums: PEVA

9,09€ 12,99€

-30%
Izpārdots

Vannas aizkari „Brown triangles“

 • Audums: PEVA

9,09€ 12,99€

-30%
Izpārdots

Vannas aizkari „Dahlia“

 • Audums: PEVA

9,09€ 12,99€

-30%
Izpārdots

Vannas aizkari „Drib“

 • Audums: PEVA

9,09€ 12,99€

-30%
Izpārdots

Vannas aizkari „Green lines“

 • Audums: PEVA

9,09€ 12,99€

-20%
Izpārdots

Vannas aizkari „Grey lines“

 • Audums: PEVA

10,39€ 12,99€

-20%
Izpārdots

Vannas aizkari „Leaves“

 • Audums: PEVA

10,39€ 12,99€

-20%
Izpārdots

Vannas aizkari „Port“

 • Audums: PEVA

10,39€ 12,99€

Izpārdots

Vannas aizkari „Rainforest“

 • Audums: PEVA

7,99€

-20%
Izpārdots

Vannas aizkari „White lines“

 • Audums: PEVA

10,39€ 12,99€

-20%
Izpārdots

Vannas aizkari „White triangles“

 • Audums: PEVA

10,39€ 12,99€

Izpārdots

Vonios užuolaidos „Modern“

 • Audums: PEVA

7,99€

Izpārdots

Vonios užuolaidos „Zig“

 • Audums: PEVA

7,99€

Visi vannas un dušas aizkari ir ūdensnecaurlaidīgi un izgatavoti no PEVA materiāla. Tā ir videi draudzīga plēve, kas izgatavota no augu modificētas cietes, kura ir viegli pieejama, un tās resursi ir pilnībā atjaunojami.

Mūsu internet veikalā SAVASHome varat atrast savai vannas istabai piemērotus aizkarus: vannas un dušas aizkarus. Izvēlieties no plašā krāsu un stilu klāsta, lai atsvaidzinātu savu vannas istabu ar vēlamajiem rakstiem un burvīgām apdrukām, kas piemērotas jebkuram interjeram.

Dizaineru darbi: katrs aizkars ir kā gleznas meistardarbs, kurā katra krāsa, raksts un forma ir rūpīgi saskaņota, lai radītu vizuāli pievilcīgu un atšķirīgu detaļu. Mūsu dizaineri smeļas iedvesmu no dabas, mākslinieciskās abstrakcijas vai pat kultūras elementiem, lai radītu aizkarus ar savu unikālo raksturu.

Estētika un funkcionalitāte: mūsu vannas istabas aizkari vannai ne tikai rotā telpu, bet arī pilda praktisku lomu, nodrošinot jūsu privātumu un mieru. Tie nodrošina lielisku aizsardzību no ārējiem skatiem, vienlaikus nodrošinot patīkamu un maigu apgaismojumu. Vannas istabas aizkari paslēpj vannasistabas telpu no apkārtējās pasaules, ļaujot jums baudīt atpūtas brīžus.

Krāsu un rakstu izvēle: mūsu kolekcijā ir plašs krāsu un rakstu klāsts, kas sniedz jums iespēju izvēlēties to, kas vislabāk atbilst jūsu interjera vīzijai. Neatkarīgi no tā, vai tas ir maigs pasteļtoņu sajaukums vai drosmīgi un krāsaini ģeometriskie raksti, jūs atradīsiet aizkarus, kas var atspoguļot jūsu personīgo stilu.

Mūsu vannas istabas aizkariem ir ne tikai satriecoši dizaini, bet arī augstākās kvalitātes materiāli. Tie ir izgatavoti no izturīgiem un ilgmūžīgiem materiāliem, kas ne tikai rotās jūsu vannasistabu, bet arī kalpos jums ilgu laiku. Šie aizkari sniegs jums uzticamu un ilgstošu estētisku baudījumu.

Praktiskums un kopšana: mūsu vannas istabas aizkari ir viegli kopjami un piemēroti praktiskai lietošanai. Lielākā daļa no tiem ir mazgājami un lieliski kopjami, tāpēc jums nav jāuztraucas par ilgtermiņa uzturēšanu. Tas ļaus jums baudīt to skaistumu bez jebkādām grūtībām.

Personīgais stils: mūsu vannas istabas aizkari aicina interjerā atspoguļot jūsu personīgo stilu. Jūs varat izvēlēties aizkarus, kas atspoguļo jūsu dzīvesveidu un gaumi. Izmantojot mūsu daudzveidīgo piedāvājumu, jūs varat radīt mājīgumu, kas atbilst jūsu individualitātei.

Mūsu unikālie vannas istabas aizkari ir kas vairāk nekā vienkārša detaļa - tie sniedz jums iespēju radīt greznu un intīmu vannas istabas vidi. Šie aizkari ne tikai rotā jūsu telpu, bet arī sniedz jums komforta un baudas mirkļus, ļaujot atpūsties un izbaudīt savu personīgo vannas istabas oāzi

Bieži uzdotie jautājumi

Par vannas istabas aizkariem

Mēs piedāvājam plašu dažādu 180x180 cm vannas istabas aizkaru dizainu izvēli. Mēs uzskatām, ka dažādās krāsas un ilustrācijas radīs jūsu vannas istabai jaunuma un estētiskās pievilcības sajūtu. SAVASHOME vannas istabas aizkari ir ne tikai stilīgi un ūdensnecaurlaidīgi, bet arī ilgtspējīgi un videi draudzīgi. Mēs garantējam patīkamu mīkstumu un nelielu elastību, pateicoties aizkaru ražošanai no videi draudzīgas PEVA plēves. Šī videi draudzīgā plēve ir izgatavota no augu izcelsmes izejvielas - modificētas cietes. Šis materiāls ir ļoti viegli pieejams un dabā pastāvīgi atjaunojams, kas nodrošina drošību un draudzīgumu videi. Tāpēc, iegādājoties mūsu vannas istabas izstrādājumus, jūs palīdzat arī aizsargāt vidi. Lai jūsu vannas istabas interjers būtu stilīgs, ilgtspējīgs un estētisks, izvēlieties SAVASHOME vannas istabas aizkarus!

Kāpēc jums ir nepieciešami vannas istabas aizkari?

"Vannas istabas aizkari var kalpot vairākiem mērķiem: - Privātumam: ja jūsu vannas istabu izmanto citi ģimenes locekļi, aizkari var pasargāt viņus no nejaušas iekļūšanas vannas istabā. - Aizsardzība: vannas istabas aizkari var pasargāt vannas istabas grīdu un sienas no ūdens bojājumiem un pelējuma, jo ūdens tiek aizturēts dušas zonā. - Dekors: izvēloties pareizos aizkarus, var iegūt viengabalainu izskatu un uzlabot vannas istabas interjeru. - Gaismas kontrole: Ja vannas istabā ir logs, aizkarus var izmantot, lai regulētu telpā ieplūstošās dabiskās gaismas daudzumu un kontrolētu gaismu."

Vai vannas istabā var izmantot parastus aizkarus?

Parastie aizkari var nebūt piemēroti jūsu vannas istabai, jo tie nav ūdensizturīgi un var viegli sabojāties. Vislabāk ir izvēlēties vannas istabai paredzētus aizkarus.

Cik bieži jāmazgā vannas istabas aizkari?

Tas, cik bieži mazgāt vannas istabas aizkarus, ir atkarīgs no materiāla un no tā, cik bieži tie tiek pakļauti ūdens iedarbībai. Ieteicams tos mazgāt reizi divos vai trijos mēnešos, lai novērstu sēnīšu un pelējuma veidošanos.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.