Bezmaksas piegāde no 80 €

Filtri
Spilvena izmērs
Audums
Cena

Zīds

Zīds ir izsmalcināts un grezns dabisks materiāls, kas sniedz ne tikai eleganci, bet arī ārkārtīgu komfortu. Tas ir visdārgākais audums, ko auž zīdtārpiņu kāpuri. Zīda izstrādājumi ir ne tikai skaistuma simbols, bet arī veselībai labvēlīgs materiāls. Tā termoregulējošās īpašības palīdz saglabāt ādu un matus mīkstus un mitrinātus pat visaukstākajā laikā, kas palīdz novērst ādas sausumu un kairinājumu.

29 Preces
-55%
Pop

Zīda spilvendrāna „Heather“

 • Audums: Zids

35,54€ 78,99€

-55%
Pop

Zīda spilvendrāna „Iron“

 • Audums: Zids

35,54€ 78,99€

-55%
Pop

Zīda spilvendrāna „Sangria“

 • Audums: Zids

35,54€ 78,99€

-55%
Pop

Zīda spilvendrāna „Antico“

 • Audums: Zids

35,54€ 78,99€

-55%
Pop

Zīda spilvendrāna „Platinum“

 • Audums: Zids

35,54€ 78,99€

-55%
Pop

Zīda spilvendrāna „Hickory“

 • Audums: Zids

35,54€ 78,99€

-55%

Zīda spilvendrāna „Snow“

 • Audums: Zids

35,54€ 78,99€

-50%
Pop

Zīda spilvendrāna „Onyx“

 • Audums: Zids

39,49€ 78,99€

-10%
Pop

Tencel spilvendrāna "White"

 • Audums: Tencel

17,09€ 18,99€

Pop

Tencel spilvendrāna "Green"

 • Audums: Tencel

18,99€

-10%
Pop

Tencel spilvendrāna "Blue"

 • Audums: Tencel

17,09€ 18,99€

Pop

Zīda matu lente „Snow“

 • Audums: Zids

9,99€

-50%
Jauns
Pop
Izpārdots

Zīda spilvendrāna „Turquoise“

 • Audums: Zids

39,50€ 78,99€

-55%
Pop
Izpārdots

Zīda spilvendrāna „Luxe Pink“

 • Audums: Zids

35,54€ 78,99€

-55%
Pop
Izpārdots

Zīda spilvendrāna „Cream“

 • Audums: Zids

35,54€ 78,99€

-50%
Pop
Izpārdots

Zīda spilvendrāna „Sandstone“

 • Audums: Zids

39,49€ 78,99€

-55%
Pop
Izpārdots

Zīda spilvendrāna „Perfume“

 • Audums: Zids

35,54€ 78,99€

Pop
Izpārdots

Zīda matu lente „Antico“

 • Audums: Zids

9,99€

Pop
Izpārdots

Zīda matu lente „Onyx“

 • Audums: Zids

9,99€

Pop
Izpārdots

Zīda matu lente „Platinum“

 • Audums: Zids

9,99€

Pop
Izpārdots

Zīda matu lente „Perfume“

 • Audums: Zids

9,99€

Pop
Izpārdots

Zīda matu lente „Hickory“

 • Audums: Zids

9,99€

Pop
Izpārdots

Zīda matu lente „Cream“

 • Audums: Zids

9,99€

-30%
Izpārdots

Zīda miega brilles „Platinum“

 • Audums: Zids

17,49€ 24,99€

-30%
Izpārdots

Zīda miega brilles „Perfume“

 • Audums: Zids

17,49€ 24,99€

Izpārdots

Zīda miega brilles „Onyx“

 • Audums: Zids

24,99€

-30%
Izpārdots

Zīda miega brilles „Hickory“

 • Audums: Zids

17,49€ 24,99€

-30%
Izpārdots

Zīda miega brilles „Cream“

 • Audums: Zids

17,49€ 24,99€

Izpārdots

Zīda miega brilles „Antico“

 • Audums: Zids

24,99€

Zīda izstrādājumi


Zīds ir dārgākais audums, ko auž zīdtārpiņu kāpuri. Valkāt zīdu ir neaprakstāms ķermeņa baudījums, un gulēt tajā ir visaugstākā pašmīlestības izpausme. Zīds pastiprina un atklāj cilvēkā graciozitāti, eleganci un greznību, un šķiet, ka tā maigums padara maigāku arī pašu cilvēku.
Šis greznais un mirdzošais audums ir dzīvnieku izcelsmes proteīna šķiedra, tāpēc cilvēka ādai tas ir daudz pieņemamāks nekā jebkurš cits audums. Ar vārdiem diez vai pietiek, lai aprakstītu zīda šarmu, valdzinājumu un nesalīdzināmo maigumu. Dabiskais zīds pārdod ne tikai savu karalisko izskatu, bet arī neaizmirstamas sajūtas. Zīda spēks un sajūta ir jāizjūt.
Mūsu zīda izstrādājumi ir izgatavoti no augstākās kvalitātes zīda šķiedras, kas sniedz nepārspējamu maiguma un viegluma sajūtu. Šis dabīgais audums lieliski pielāgojas jūsu ķermeņa temperatūrai, sniedzot jums siltumu un komfortu visu laiku.
Mūsu zīda izstrādājumi tiek izgatavoti ar rokām, pievēršot uzmanību katrai detaļai un veicot rūpīgas kvalitātes pārbaudes, lai nodrošinātu to izturību un ekskluzivitāti.
Zīds ir lieliska izvēle arī tiem, kuri ir alerģiski vai jutīgi pret citiem audumiem. Mūsu zīda izstrādājumu maigums un dabiskums nodrošinās jūsu ādas un matu veselību.
Pasūtiet zīda izstrādājumus no mūsu kolekcijas un izbaudiet šī greznā materiāla brīnišķīgo maigumu un komfortu. Mēs garantējam augstu kvalitāti un jūsu apmierinātību ar mūsu izstrādājumiem

Bieži uzdotie jautājumi

Mulberry zīda spilvendrāna

Svarīgi atzīmēt, ka zīdkoka zīds ir augstākās kvalitātes izvēle. Zīdkoka zīdtārpiņš ir unikāls, jo zīda tārpiņi tā vērpšanas laikā barojas tikai ar zīdkoka lapām. Atšķirībā no Tussah zīda zīdtārpiņi barojas ar dažādām lapām. Tā ir būtiska atšķirība starp šīm divām sugām un iemesls, kāpēc zīdkoka zīdmateriāli ir dārgāki un kvalitatīvāki. Guļot uz zīda spilvendrānām nav nekas jauns - pat karalienes mēdza gulēt uz zīda spilvendrānām, lai aizsargātu savu ādu. Mēs pavadām daudzas stundas dienā uz spilvena, un spilvendrānas materiāls vienmēr ir saskarē ar mūsu ādu un matiem, tāpēc ir svarīgi izvēlēties labāko materiālu un zīda pildījumu gulēšanai. Zīda spilvena apvienošana ar zīda segu tikai uzlabo miega kvalitāti. Mēs esam apkopojuši galvenos iemeslus, kāpēc zīda spilvenam jau tagad vajadzētu būt jūsu iepirkumu grozā.

- Zīds neabsorbē sejas mitrumu. Ja jūsu sejas āda ir dehidrēta un sausa, tas varētu būt kokvilnas spilvena pārvalka dēļ. Kokvilna, neatkarīgi no tā, vai tā ir satīna vai lina pinuma, mēdz uzsūkt mitrumu un šķidrumu. Zīdam ir pretēja tendence - tas ļoti maz absorbē šķidrumus. Tā rezultātā tas neabsorbēs nakts krēmus, luksusa serumus un citus produktus, ko mēs katru nakti lietojam, lai uzlabotu ādas stāvokli. Ja zīda spilvenu saskaņosiet ar zīda pildījumu, rezultāts būs vēl labāks.

- Zīdam piemīt hipoalerģiskas īpašības. Dabiskā zīdkoka zīdka spilvena pārvalks ir izturīgs pret pelējumu, ērcītēm un sēnītēm. Ja zīda spilvendrāna ir noturīga, šie netīrumi dabiski neparādīsies uz sejas ādas. Tas nozīmē, ka jūsu seja paliks tīra un jūs izvairīsieties no pūtītēm un melnajiem pinnēm. Tas ir ideāli piemērots jūsu sejas ādas stāvokļa uzturēšanai.

- Zīda spilvena pārvalka uzlikšana uz spilvena ar zīda pildījumu palīdz palēnināt grumbu veidošanās procesu miega laikā. Zīds ir īpaši slidens un spīdīgs materiāls, un šīs īpašības padara berzi gandrīz neiespējamu. Kad nav berzes, materiālā nav grumbu, un, kad materiālā nav grumbu, pēc nakts miega uz sejas nav miega zīmju, seja vizuāli izskatās mazāk pietūkuša un ilgtermiņā uz sejas ir mazāk grumbu.

Dabiskais zīds - īpašs materiāls

Zīds ir pilnīgi unikāls audums, un tā izmantošana apģērbu un mājas tekstila ražošanā ir tikai neliela tirgus daļa. Zīds tiek plaši izmantots izpletņu rūpniecībā, medicīnas nozarē (piemēram, medicīniskie diegi) un greznu paklāju aušanā mājokļiem. - No visām dabiskajām šķiedrām zīds ir visstiprākā šķiedra. Ir cilvēki, kas apgalvo, ka, salīdzinot vienāda biezuma zīda pavedienu ar tērauda pavedienu, zīda pavediens ir stiprāks. Tas pierāda, ka zīda gultasveļa ir ļoti izturīga un ilgi kalpo. - Zīda audums necaurlaidīgs saules UV stariem. Tas nozīmē, ka, ja vasaru pavadīsiet dabīgā zīda kleitā, iedegsieties caur audumu. - Zīda audums ir daudz plānāks un vieglāks nekā vilna. Ir grūti noticēt, bet, salīdzinot vilnu un zīdu, audumu siltums ir gandrīz vienāds. Salīdzinot zīdu ar kokvilnu auduma vai satīna pinumā, zīda audums ir līdz pat 5 reizēm siltāks par kokvilnu.

Ir grūti noticēt, ka tik plāns un trausls audums var būt tik silts un izturīgs. Tāpēc zīds ir tik augstu vērtēts. Lai gan zīds ir siltāks par kokvilnu un gandrīz tikpat silts kā vilna, šim mirdzošajam audumam piemīt termoregulējošas īpašības. Tas nozīmē, ka, guļot ar dabīgā zīda gultasveļu, jūs vienmēr jutīsieties labi. Vasarā zīds atvēsina ķermeni un ļauj ādai elpot. Ziemā zīds jūs maigi sasildīs un radīs vismājīgāko un patīkamāko pieskārienu. Vēl viens interesants fakts ir tas, ka zīds atšķirībā no citām šķiedrām, piemēram, kokvilnas un vilnas, ir dzīvnieku izcelsmes. Kokvilna un lins ir augu izcelsmes materiāli, kas iegūti no vilnas un lina augiem. Zīds tiek iegūts no zīdtārpiņa, kas barojas ar zīdtārpiņu lapām. - Mūsdienās daudzi cilvēki cieš no dažādām alerģijām. Zīds ir ideāla izvēle cilvēkiem ar tādām ādas slimībām kā ekzēma un atopiskais dermatīts. Šis audums ir izturīgs pret dažādiem mikroorganismiem, tāpēc tas ir ļoti higiēnisks. Dabīgais zīds satur arī vielu, ko sauc par sericīnu, ko pazīst arī kā zīda līmi. Šai vielai piemīt ārstnieciska iedarbība, un tā ir ideāli piemērota alerģiskai, jutīgai un kairinātai ādai.

Zīda izstrādājumi

Zīda izstrādājumi ir plašs izstrādājumu klāsts, kas izgatavoti no zīda auduma, piemēram, apģērbi, gultasveļa, šalles, aksesuāri un mājas tekstilizstrādājumi. Zīds ir grezns audums, kas pazīstams ar savu maigumu, spīdumu un izturību.

Zīda izstrādājumi

Visām sevis mīlošajām sievietēm ir pieejams pilns elegantu un greznu zīda izstrādājumu klāsts - zīda halāti, zīda miega brilles, zīda šalles, zīda gumijas, zīda apgleznotas šalles. Perfektam vakara, nakts un rīta rituālam jāizvēlas augstākās kvalitātes zīda izstrādājumi no zīdkoka, zīdkoka šķirnes, ar vismaz 25 mammām. Jūs esat aicināti kombinēt izstrādājumus no mūsu klāsta - krēmkrāsas pārklāju, miega brilles un gumiju, oniksa krāsas pārklāju, miega brilles un gumiju pretējā krāsā ar papildu šarmu, maigākajam maigumam smaržu krāsas pārklāju, miega brilles un gumiju, ekskluzīvākajām vēlmēm Hikora krāsas pārklāju, miega brilles un gumiju šajā krāsā. Nebaidieties sajaukt un kombinēt krāsas, lai izveidotu savu individuālo un vienīgo komplektu.

Zīda šķiedras ražošana

Kvalitatīvs dabīgā zīda spilvendrāna pārklājs ir augstu vērtējams ne tikai tā īpašību dēļ. Zīda spilvena cenu nosaka arī tā ražošanas sarežģītība. Ne tikai zīda spilvendrānas prasa sarežģītus un rūpīgus ražošanas procesus. Zīda materiāla cena ir ievērojama, tāpēc mēs mēģināsim sniegt īsu tā ražošanas aprakstu, lai būtu vieglāk saprast, cik daudz kas ir saistīts ar šo cenu. Vispirms jāpiemin, ka zīda tārpiņi parasti nedzīvo dabiskos apstākļos. Zīdtārpiņus var atrast tur, kur ir daudz zīdkoku, jo tie barojas ar šo koku lapām. Zīdtārpiņš ir kāpurs, kas barojas ar zīdkoku lapām, un pēc aptuveni 4-6 nedēļu ilgas barošanas tas sāk vērpt zīda kokonu. Šajā posmā, kad zīdtārpiņš vērpj kokonu no olbaltumvielu pavedieniem, izdalās sericīns, ko dēvē par zīda līmi. Šī viela salīmē kokonu kopā. Lai iegūtu zīda pavedienus, kokonus apstrādā ar karstu ūdeni vai tvaiku, lai "atbrīvotu" zīda līmi un ļautu zīda pavedieniem vērpties. Tā rodas gari, smalki pavedieni, un vidēji kokons ir 3000 metru garš! Lai gan process šķiet vienkāršs, tas ir vesels stāsts, pirms zīda pavediens kļūst par audumu. Šis process prasa lielu pacietību un zināšanas. Ne velti, kad Ķīnā izgudroja zīdu, tā vērpšana tika turēta noslēpumā.

Kādas ir zīda īpašības?

Zīds neapšaubāmi ir izcils produkts. Ir vērts atzīmēt, ka šis īpašais audums var sniegt jūsu ķermenim ļoti patīkamas sajūtas. Tā maigums nevienu neatstās vienaldzīgu. Papildus šīm īpašībām zīds ir ļoti izturīgs audums. Ja par to pareizi rūpējas, tas var nodrošināt ilgu mūžu. Tāpēc jūs varēsiet baudīt šos izstrādājumus gadiem ilgi. Zīds ir arī ļoti labi elpojošs. Tāpēc tas miega laikā pielāgosies jūsu ķermeņa temperatūrai. Tas neradīs diskomfortu ne ziemas, ne vasaras sezonā. Cita starpā viena no visvairāk novērtētajām zīda īpašībām ir tā zemā mitruma absorbcija. Ātri iztvaikojošais mitrums neļaus jums svīst, un jūs vienmēr jutīsieties svaigi un viegli.

Kāpēc izvēlēties Mulberry zīdu?

Mūsu veikalā pārdodamie zīda izstrādājumi ir izgatavoti tikai no 100% Mulberry zīda, kas ir augstākās kvalitātes. Tas ir dabīgs produkts, kas nerada nepatīkamas sajūtas ķermenim. Tā ir lieliska izvēle tiem, kas vēlas radīt greznu, ekskluzīvu atmosfēru savā mājoklī un piešķirt savam izskatam nepārspējamu šarmu. Lai jūsu mājoklim piešķirtu īpašu šarmu un izskatu, mēs piedāvājam augstākās kvalitātes Mulberry zīda izstrādājumus.

Ir vērts atzīmēt, ka šo audumu bieži izvēlas ne tikai tā nevainojamā izskata, bet arī raksturīgo īpašību dēļ. Šie zīda izstrādājumi ir ļoti labi elpojoši un ļoti patīkami pieskarties ādai. Tie ir arī izturīgi un ilgi kalpo. Jūs varēsiet baudīt šo izstrādājumu greznību gadiem ilgi. Ir vērts pieminēt, ka zīds ir universāls audums, tāpēc tas var viegli pielāgoties jūsu ķermeņa temperatūrai un radīt komfortablu vidi, savukārt tā vieglums liks jums justies kā uz mākoņiem. Mūsu zīda izstrādājumu klāstā ir augstas kvalitātes pasteļkrāsu matu gumijas un spilvendrānas. Šis audums ar savu spīdīgo apdari rada greznības sajūtu. Paši izstrādājumi nekad neliks vilties. Matu gumijas mirdzēs kā dimanti jūsu matos, bet spilvendrānas padarīs jūsu guļamistabu patīkamāku katru nakti.

Kā kopt zīda izstrādājumus?

Jāatzīmē, ka zīda izstrādājumiem nav jāpievērš liela uzmanība. Pietiek veikt dažus vienkāršus pasākumus, un jūs varēsiet baudīt šos izstrādājumus atkal un atkal. Kopšanas pamatnoteikumi ir tādi, ka zīda izstrādājumus var mazgāt veļas mašīnā ūdenī +30 grādu temperatūrā. Ļoti svarīgi ir pieminēt, ka mazgāšanas laikā ieteicams izvairīties no balinātājiem un aktīviem ķīmiskiem mazgāšanas līdzekļiem, kas var sabojāt audumu. Tāpat nav ieteicams zīda izstrādājumus žāvēt veļas žāvētavā vai gludināt. Kā minēts iepriekš, šis audums ir ļoti labi elpojošs un ļoti ātri izžūst pats no sevis, un tā izturība novērsīs krokas mazgāšanas laikā.

Dabiskais zīds

Zīds tiek vērtēts ne velti. Tas vienmēr ir bijis greznības, maiguma un karaliska komforta simbols.

 • Zīda auduma gultasveļa un citi izstrādājumi ir ļoti ieteicami alerģiskiem cilvēkiem. Zīda gultasveļa ir izturīga pret putekļu ērcītēm, sēnītēm un pelējumu. Cilvēkiem, kuriem ir ādas problēmas, piemēram, atopiskais dermatīts, ekzēma, zīda gultasveļa ir ideāla izvēle.
 • Zīds aizsargā ādas un matu mitrumu. Salīdzinot ar kokvilnu, zīds absorbē daudz mazāk dabiskā mitruma. Kokvilna uzsūc ne tikai krēmus un nakts serumus, bet arī pašas ādas un matu mitrumu. Ja jums ir sausa, dehidrēta sejas un ķermeņa āda, jums vajadzētu izvēlēties zīda gultasveļu. Šis karaliskais audums neuzsūc mitrumu, tāpēc tas paliek uz ādas. Kad no rīta pamostaties, jūsu āda būs mitrināta un starojoša. Tiek apgalvots, ka ilgstoša gulēšana uz zīda gultasveļas piešķir jūsu ādai un matiem dabisku mirdzumu.
 • Guļot uz zīda, tiek kavēta grumbu veidošanās. Zīds ir neticami slidens, spīdīgs un gluds materiāls. Šo iemeslu dēļ zīds ir praktiski bez grumbu veidošanās, tāpēc pēc nakts miega uz ādas nerodas pēdas vai krunciņas, ko rada kokvilnas spilvendrāna. Zīds krunka, bet ļoti maz, salīdzinot ar kokvilnu vai poliesteri. Tas ir tik slidens, ka berze gandrīz nav iespējama. Mulberry zīda spilvendrāna ir īpaši novērtēta, jo tā labvēlīgi ietekmē sejas krāsu.
 • Guļot uz zīda, tiek kavēts grumbu veidošanās process. Zīds ir neticami slidens, spīdīgs un gluds materiāls. Šo iemeslu dēļ zīds ir praktiski bez grumbu veidošanās, tāpēc pēc nakts miega uz ādas nerodas nekādas pēdas vai krunciņas, ko rada kokvilnas spilvendrāna. Zīds krunka, bet ļoti maz, salīdzinot ar kokvilnu vai poliesteri. Tas ir tik slidens, ka berze gandrīz nav iespējama. Mulberry zīda spilvendrānas ir īpaši novērtētas, jo tās labvēlīgi ietekmē sejas krāsu.
 • Dabīgais zīds satur ne tikai aminoskābes, bet arī antibakteriālas īpašības. Zīda unikālais sastāvs neuzkrāj baktērijas, un audums ir elpojošs. Tā rezultātā tiek uzturēts ideāls temperatūras līdzsvars, āda mazāk svīst un audums atvēsina ķermeni. Ādas slimību un pūtītes problēmu gadījumā uz ādas zīda dabiskās īpašības var sniegt būtisku ieguldījumu šo problēmu risināšanā. Miegojot uz zīda palagiem, jūsu āda ilgtermiņā jums pateiksies.
 • Zīda audums atslābina muskuļus. Relaksācija ir iespējama tikai pateicoties tā neticamajam maigumam, auduma pieskāriens uzreiz atslābina muskuļus un nomierina sirdsdarbību. Guļot šajā audumā, jūs nevarat domāt ne par ko citu, kā tikai par to, cik ērti un labi jūtaties. 
 • Sericīns ir viela, kas dabiski atrodama zīda audumā. Sericīnu dēvē arī par zīda līmi. Šī viela padara zīdu ideāli piemērotu bērnu un viņu jutīgās ādas nomierināšanai, jo sericīnam piemīt antibakteriālas īpašības.
 • Satīna zīds ir labākais risinājums matiem, kas ir trausli un zaudējuši spīdumu. Guļot uz zīda, mati mazāk sprogst un mazāk pūkojas, un ir pat ziņojumi par to, ka mati mazāk pūkojas. Kamēr kokvilna lauž matus, zīds tos ietin maigumā un aizsargā.

Zīds un poliesteris

Šie divi materiāli ir līdzīgi, jo tiem piemīt īpašs spīdums. Mēs nevaram melot - gulēšana uz poliestera spilvendrānas jums joprojām būs izdevīgāka nekā uz kokvilnas spilvendrānas. Bet vai ieguvumi var atsvērt komfortu? Poliesters uzsūc daudz mazāk mitruma nekā kokvilna, tāpēc tas "neaizsūc" mitrumu no jūsu sejas un matiem, bet sintētiskais materiāls ir pilnīgi necaurlaidīgs un ir nosliece uz krokām. Tāpēc, ja jūs varat paciest gulēšanu uz poliestera kokvilnas spilvendrānas, gulēšana zem poliestera gultasveļas komplekta, īpaši vasarā, būs pārbaudījums. Āda svīdīs, audums neelpos, un komforta būs ļoti maz. Vai ir iespējams sajaukt poliesteru un zīdu? No pirmā acu uzmetiena tas ir iespējams, taču, ja ieskatīsieties uzmanīgāk, uzreiz redzēsiet atšķirības. Jo labāks ir zīds, jo lielāku spīdumu tajā redzēsiet. Ne spīdums. Spīdīgs ir tikai poliesteris, bet zīds ir spīdīgs. Dabīgā zīda cena ir daudz augstāka par poliestera cenu, jo tas ir dabīgs materiāls.

Zīda kopšana

Zīda kopšana ir svarīga, lai saglabātu tā skaistumu un ilgmūžību. Lūk, daži padomi par zīda kopšanu angļu valodā:

 1. Ieteicams zīdu mazgāt ar rokām aukstā ūdenī, izmantojot maigu zīda vai vilnas mazgāšanas līdzekli. Netīriet un nekrūtiniet zīdu, jo tas var sabojāt audumu.
 2. Žāvēšana: Zīds jāžāvē dabiskā veidā, izvelkot to uz dvieļa un atstājot nožūt līdzeni. Izvairieties no tiešiem saules stariem, jo tie var izbalināt krāsas.
 3. Ja nepieciešams gludināt zīdu, gludiniet to ar mitru drānu zemā temperatūrā, izmantojot zīda nepareizo pusi. Tas palīdzēs izvairīties no spīduma un auduma bojājumiem.
 4. Uzglabāšana: zīda apģērbus vai audumus uzglabājiet vēsā un sausā vietā, pasargājot no tiešiem saules stariem. Vislabāk tos uzglabāt piekārtus vai salocītus bez pēkšņas locīšanas, lai izvairītos no krokām.
 5. Traipu likvidēšana: traipus nekavējoties notīriet, izmantojot aukstu ūdeni un maigu līdzekli. Netīriet traipu, jo tas var izraisīt traipa izplatīšanos.
 6. Ķīmiskā tīrīšana: ja neesat pārliecināts par zīda mazgāšanu mājās, labāk to nodot profesionālai ķīmiskajai tīrītavai.

Šo padomu ievērošana palīdzēs saglabāt zīda skaistumu un kvalitāti ilgu laiku.

Zīdkoka zīds

Divu veidu zīda šķiedras parasti izmanto segu un spilvenu izgatavošanā - aizvien populārāks kļūst zīdkoka zīds un mazāk populārais Tussah. Zīdkoka šķiedru vērpj zīdtārpiņi, kas barojas tikai ar zīdkoka lapām. Tussah šķiedru vērpj savvaļas zīdtārpiņi. Savvaļas zīdtārpiņi barojas ar dažādu koku lapām. Zīdtārpiņš ir visaugstākās kvalitātes zīds iepriekš minētā iemesla dēļ - zīdtārpiņi barojas tikai ar zīdkoka lapām, tāpēc zīda pavediens, ko tie vērpj, ir nepārtraukts, plāns un garš. Šī suga ir ļoti vērtīga un tāpēc tik dārga. Tā kā savvaļas zīdtārpiņi barojas ar visdažādākajām lapām, Tussah šķiedra nav tik nepārtraukta, un pavedieni ir īsāki un biezāki. Zīdkoka dabiskais zīds gultasveļai cenu ziņā pārspēj Tussah zīdu, jo tas ir kvalitatīvāks produkts. SAVAS mājas tiešsaistes veikalā SAVAS home jūs atradīsiet tikai Mulberry zīda izstrādājumus. Tas ir augstākās kvalitātes produkts jūsu ādai, matiem, miegam un labsajūtai. SAVAS Home - dabīgais zīds tiešsaistē, ātra piegāde.

Zīda izstrādājumi

Zīds šobrīd ir arvien populārāks materiāls, kas gūst arvien lielāku ievērību ne tikai sava ārkārtīgā skaistuma un kvalitātes, bet arī savu īpašību dēļ. Zīda apģērbi, ar rokām darinātas zīda šalles, zīda apakšveļa, zīda naktskrekli, zīda peldmēteļi, zīda naktskrekli sievietēm, zīda naktskrekli sievietēm, gari zīda peldmēteļi sievietēm un pat zīda peldmēteļi vīriešiem - zīda maigums kļūst arvien populārāks pircēju vidū. Arī vīriešu zīda apakšveļa, vīriešu zīda halāti un pat zīda kaklasaites internetā gūst lielu ievērību, tāpēc mēs priecājamies, ka ne tikai sievietes mīl zīdu.

Kādu audumu izvēlēties gultasveļai?

Gultas veļu var izgatavot no dažādiem materiāliem, tostarp kokvilnas, lina, zīda un mikrošķiedras. Materiāla izvēle bieži vien ir atkarīga no personīgajām vēlmēm un vēlamā komforta un mīkstuma līmeņa.

Kokvilna: kokvilna ir dabiska šķiedra, kas pazīstama ar savu maigumu, elpojamību un spēju absorbēt mitrumu. Tā ir ērta valkāšanai un piemērota siltam klimatam, pateicoties tās mitruma novadīšanas īpašībām. Kokvilna ir viegli kopjama un izturīga, un to bieži izmanto apģērbu un gultas tekstilizstrādājumu ražošanā.

Lins: arī lins ir dabiska šķiedra, ko iegūst no linu auga. Tā tiek augstu vērtēta, pateicoties tās izcilajai elpojošībai un spējai karstā laikā nesasalt. Lina audumi ir stipri un izturīgi, lai gan tie var ātri krokoties. Linu bieži izmanto vasaras apģērbiem un mājas tekstilizstrādājumiem, piemēram, gultas pārklājiem un galdautiem.

Mikrošķiedra: mikrošķiedra ir sintētiska šķiedra, kas izgatavota no poliestera vai poliestera un poliamīda (neilona) maisījuma. Tā ir pazīstama ar savu maigumu, vieglumu un spēju ātri nožūt. Mikrošķiedras audumi ir izturīgi pret krokām un saraušanos un labi uzsūc mitrumu. Tos bieži izmanto sporta apģērbiem, gultasveļai, dvieļiem un tīrīšanas drānām.

Zīds: Zīds ir grezna dabiska šķiedra, ko iegūst no zīdkoka zīdtārpiņu kāpuriem. Tā tiek augstu vērtēta tās maiguma, gluduma un dabiskā spīduma dēļ. Zīds ir viegls, elpojošs un tam piemīt lieliskas krāsojošās īpašības. Zīds var izolēt ziemā un atvēsināt vasarā, tāpēc tas ir daudzpusīga izvēle gan apģērbiem, gan gultasveļai. Zīds prasa delikātu kopšanu, un tā ražošanas procesa dēļ tas ir dārgāks nekā citi audumi.

Kā mazgāt zīda izstrādājumus?

Zīda izstrādājumus vislabāk mazgāt ar rokām aukstā ūdenī, izmantojot maigu mazgāšanas līdzekli. Ja izmantojat veļas mašīnu, izmantojiet maigu ciklu un mazgājiet aukstā ūdenī, ievietojot zīdu īpašā veļas maisiņā. Izvairieties no tiešiem saules stariem un žāvējiet ēnā.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.