Bezmaksas piegāde no 80 €

Filtri
Spilvena izmērs
Audums
Cena

Dekoratīvie spilvenu pārvalki

Jūsu māja ir ne tikai vieta, kur atpūsties, bet arī jūsu personīgās izpausmes karte. Mūsu dekoratīvie spilvenu pārvalki palīdzēs piešķirt jūsu interjeram jaunu elpu un krāsas. Katrs pārvalks ir kā gleznas meistardarbs, kas atklāj jūsu gaumi un raksturu.

14 Preces

Dekoratīvi spilvenu pārvalki „Blue Jacquard“ 1 gab.

 • Audums: Mikrošķiedras

5,99€

-30%

Dekoratīvi spilvenu pārvalki „Brown baroque“ 1 gab.

 • Audums: Mikrošķiedras

4,19€ 5,99€

-30%

Dekoratīvi spilvenu pārvalki „Curves“ 1 gab.

 • Audums: 50% kokvilna / 50% poliesters

4,19€ 5,99€

Dekoratīvi spilvenu pārvalki „Ecru Ruffle“ 1 gab.

 • Audums: Mikrošķiedras

6,99€

-30%

Dekoratīvi spilvenu pārvalki „Green baroque“ 1 gab.

 • Audums: Mikrošķiedras

4,19€ 5,99€

Dekoratīvi spilvenu pārvalki „Green Ruffle“ 1 gab.

 • Audums: Mikrošķiedras

6,99€

Dekoratīvi spilvenu pārvalki „Light Jacquard“ 1 gab.

 • Audums: Mikrošķiedras

5,99€

Dekoratīvi spilvenu pārvalki „Pink Ruffle“ 1 gab.

 • Audums: Mikrošķiedras

6,99€

Dekoratīvi spilvenu pārvalki „Red baroque“ 1 gab.

 • Audums: Mikrošķiedras

5,99€

Dekoratīvi spilvenu pārvalki „Red Jacquard“ 1 gab.

 • Audums: Mikrošķiedras

5,99€

Dekoratīvi spilvenu pārvalki „Red Ruffle“ 1 gab.

 • Audums: Mikrošķiedras

6,99€

Dekoratīvi spilvenu pārvalki „Rose Ruffle“ 1 gab.

 • Audums: Mikrošķiedras

6,99€

Dekoratīvi spilvenu pārvalki „Yellow Jacquard“ 1 gab.

 • Audums: Mikrošķiedras

5,99€

-30%
Izpārdots

Dekoratīvi spilvenu pārvalki „Kaman“ 1 gab.

 • Audums: 50% kokvilna / 50% poliesters

4,90€ 6,99€

Jūsu mājoklis ir kā tukšs audekls, kas gaida, lai jūs to piepildītu ar savu personīgo stilu un sajūtām. Mūsu unikālā dekoratīvo spilvenu pārvalku kolekcija ir iedvesmas avots, kas jūsu interjeram piešķirs izcilību un šarmu. Šī kategorija aicina jūs ienākt krāsu, rakstu un faktūru pasaulē, kas var izpaust jūsu personīgo gaumi un radīt mājīgu mājokli.

Krāsu un formu spektrs: mēs saprotam, ka krāsas var izteikt jūsu noskaņojumu un atklāt jūsu garastāvokli. Mūsu kolekcija piedāvā plašu krāsu gammu - no mierīgiem un smalkiem toņiem līdz spilgtiem un vētrainām nokrāsām. Varat arī izvēlēties dažādu izmēru un formu spilvendrānas, lai izveidotu harmonisku kombināciju, kas atbilst jūsu interjeram.

Katrs pārvalks ir kā mākslas šedevrs, kurā katrs zīmējums, raksts vai detaļa ir rūpīgi izvēlēta un saskaņota ar kopējo vizuālo koncepciju. Mūsu dizaineri rada ne tikai dekoratīvus pārvalkus, bet arī mākslas darbus, kas var pārveidot jūsu guļamistabu, viesistabu vai citu telpu.

Tekstūra: taustes sajūta ir svarīga visām mūsu maņām, un spilvenu pārvalki to lieliski atspoguļo. Izvēlieties mīkstu kokvilnu, lai piešķirtu mājīgumu, zīda audumu, lai piešķirtu greznību un eleganci. Izveidojiet spilgtus tekstūru kontrastus, lai piešķirtu interjeram dzīvīgumu un dziļāku dimensiju.

Personīgā izteiksmība: kas vairāk atklāj jūsu personīgo stilu nekā jūsu interjera dizains? Dekoratīvie spilvenu pārvalki kļūst par iespēju ļaut vaļu jūsu radošumam. Katrs pārvalks ir kā tukšs audekls, kas gaida, kad jūs pievienosiet savu krāsu un pasakainu detaļu pieskārienu.

Gadalaiki: neatkarīgi no tā, vai ir ziemas vēsums vai vasaras siltums, mūsu kolekcijā atradīsiet dekoratīvus spilvenu pārvalkus, kas atspoguļo dažādu gadalaiku noskaņas. Varat viegli mainīt pārvalkus atbilstoši gadalaikam un radīt svaigu interjeru, kas seko laika ritmam.

Mūsu dekoratīvie spilvenu pārvalki ir kā mākslinieciskas izteiksmes akcenti, kas piešķir jūsu mājoklim izcilību un siltumu. Tie ne tikai rotā, bet arī bagātina jūsu dzīves telpu, ļaujot jums izveidot satriecošu interjeru, kas atbilst jūsu sapņiem un noskaņojumam.

Bieži uzdotie jautājumi

Vai spilvendrānas ir regulāri jāmazgā?

Jā, ir īpaši ieteicams regulāri mazgāt spilvendrānas, lai uzturētu higiēnu un tīrību miega laikā. Mazgāšana palīdz noņemt netīrumus, putekļus un alergēnus, tādējādi nodrošinot veselīgu miegu un labsajūtu. Lai panāktu ideālu rezultātu, labāk ievērot ražotāja norādījumus par kopšanu.

Kādu materiālu izvēlēties spilvendrānai?

Materiāla izvēle ir atkarīga no individuālajām vajadzībām. Dabiski materiāli, piemēram, kokvilna vai lins, var būt lieliska izvēle, jo tie ir elpojoši un mīksti. Sintētiskie materiāli, piemēram, poliesteris, var būt ērti un viegli kopjami. Ir svarīgi pievērst uzmanību materiāla kvalitātei un pārbaudīt, vai tas atbilst jūsu individuālajām vajadzībām.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.