Bezmaksas piegāde no 80 €

Ūdensnecaurlaidīgi palags

Tas ir lielisks risinājums tiem, kam ir problēmas ar svīšanu vai kas vienkārši vēlas saglabāt savu gultas veļu tīru un svaigu.

Ūdensnecaurlaidīgi palagi ir īpaši palagi, kas novērš pleķu veidošanos. Tas nozīmē, ka tas novērš mitruma iesūkšanos, lai jūs varētu mierīgi un droši gulēt. Savas Home piedāvā ūdensnecaurlaidīgus palagu bērniem un pieaugušajiem dažādos izmēros, nodrošinot ne tikai matrača tīrību un estētiku, bet arī ērtu miegu.

0 Preces

Šajā kategorijā nav neviena produkta

Ūdensnecaurlaidīgs palags

Mūsu ūdensnecaurlaidīgie palagi ar gumiju ir ideāla izvēle tiem, kas meklē maksimālu gultas aizsardzību un komfortu savā guļamistabā. Šie augstas kvalitātes palagi nodrošina jūsu gultas ilgtspējību un perfekti pielāgojas jūsu gultas formai, nodrošinot jums mierīgu un drošu miegu.

Ūdensnecaurlaidīgie palagi ar gumiju ir īpaši izstrādāti, lai pasargātu jūsu gultu no nejaušiem traipiem un šķidrumiem. Tās ir īpaši noderīgs situācijās, kad jums ir bērni, slimnieku aprūpes iestādes, mājdzīvnieki vai citās situācijās, kad gultai var draudēt kāda šķidruka izlīšana.

Mūsu ūdensnecaurlaidīgie palagi ar gumiju ir izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem, lai nodrošinātu izturību un komfortu. Tās aizsargā pret šķidrumiem, putekļu ērcītēm, alergēniem un citiem piesārņotājiem, nodrošinot jums tīru un veselīgu gulēšanas vidi.

Ūdensnecaurlaidīgie palagi ar gumiju perfekti pieguļ matracim, tāpēc jums nav jāuztraucas par nejaušām nobīdēm vai krokām. To elastība un stingrība palīdz saglabāt jūsu gultu kārtīgu un tīru.

Mēs saprotam, ka gultas izmēri var ievērojami atšķirties, tāpēc mūsu kolekcijā atradīsiet dažādu izmēru palagus ar gumiju:

Ūdensnecaurlaidīgs palags ar gumiju 90x200 cm

Ūdensnecaurlaidīgs palags ar gumiju 140x200 cm

Ūdensnecaurlaidīgs palags ar gumiju 160x200 cm

Ūdensnecaurlaidīgs palags ar gumiju 180x200 cm 

Ūdensnecaurlaidīgs palags ar gumiju 200x200 cm

Ūdensnecaurlaidīgs palags ar gumiju 200x220 cm

Mēs piedāvājam ūdensnecaurlaidīgus palagus ar gumiju dažādās krāsās un izmēros, lai jūs varētu viegli atrast piemērotu palagu, kas atbilst jūsu gultas izmēram un interjera stilam.

Pasūtiet ūdensnecaurlaidīgus palagus ar gumiju no mūsu kolekcijas un izbaudiet praktiskumu un drošību, kamēr jūsu guļamistaba ir mājīga un ērta. Mēs garantējam augstu kvalitāti un jūsu apmierinātību ar mūsu produktiem.

Ļaujiet ūdensnecaurlaidīgajiem palagiem ar gumiju piešķirt jūsu guļamistabai praktiskumu un drošību. Pasūtiet ūdensnecaurlaidīgus palagus ar gumiju no mūsu kolekcijas un iegūstiet tīru un drošu guļamvietu, kas katru nakti nodrošinās jums mierīgu miegu!

Bieži uzdotie jautājumi

Ūdensnecaurlaidīga gumijas palagi - vai tā patiešām ir ūdensnecaurlaidīga?

Ir ļoti svarīgi, lai palagi būtu elpojoši. PU (poliuretāns) ir materiāls, kas caurlaiž gaisu, bet ne šķidrumus. Ja redzat PVC (polivinilhlorīda) zīmi, tas nozīmē, ka pārklājs nav elpojošs un uz tā noteikti svīst. PVC loksnes parasti ir lētākas. Pirms pirkšanas pārliecinieties, vai uz tās nav zīmes.

Kā izvēlēties ūdensnecaurlaidīgas palagi?

Ūdensnecaurlaidīga gumijas loksne Ūdensnecaurlaidīgas palagi ar gumijas pārklājumu ir vislabākā izvēle. Pat nemierīga miega laikā gumija notur pārklāju savā vietā. Papildus tam, ka tā nodrošina komfortu miega laikā, vienmērīgais auduma sadalījums gultas virsmā novērš grumbu veidošanos, kas var kairināt jutīgāku ādu vai, iespējams, veicināt tulznu veidošanos. Trikotāžas ūdensnecaurlaidīga pārklājs Trikotāžas pārklājs - izgatavots no dabīgas kokvilnas šķiedras. No šī materiāla izgatavota ūdensnecaurlaidīga palags ne tikai efektīvi uzsūc mitrumu, bet tā maigums un elpojamība arī nodrošinās ķermeņa komfortu, neļaujot tam gulēšanas laikā salipt. Mūsu lapā atradīsiet arī ūdensnecaurlaidīgas palagi no mikrošķiedras, kas ir īpaši mīksta un maiga un garantē labu aizsardzību pret mitrumu.

Kādam nolūkam tiek izmantota ūdensnecaurlaidīga palagi?

Ūdensnecaurlaidīgas palagi zīdaiņiem, bērniem un pieaugušajiem, kas izgatavoti no materiāla, kurš efektīvi absorbē mitrumu un aizsargā matraci. Ja uz matrača ir uzlikta standarta pārklājs, ūdensnecaurlaidīgo pārklāju var izmantot kā papildu aizsardzību matracim. Izmantojot ūdensnecaurlaidīgu pārklāju, jūs varat izvairīties no nepatīkamas smakas, traipiem no šķidrumiem uz matrača un, visbeidzot, no nepieciešamības veikt dārgu tīrīšanu. Ūdensnecaurlaidīgā pārklājiņa saglabā savu funkcionalitāti un vizuālo izskatu pat pēc vairākkārtējas mazgāšanas karstā ūdenī, tāpēc jūs varat uzturēt optimālu mājas higiēnu un ilgnoturīgu matraci.

Dārgāka palagi ne vienmēr nozīmē labāku palagi

Pastāv plaši izplatīts uzskats, ka produkta kvalitāte pieaug līdz ar cenu. Taču tas ne vienmēr tā ir. Bieži vien ir jāmaksā tikai par zīmolu. Ārvalstīs ražotu preču cenā ir iekļautas arī transporta izmaksas. Šim aprakstam atbilst arī ūdensnecaurlaidīgas palagi. Ja iespējams, izvēlieties lietuviešu ražojumus, kurus jau ir pārbaudījuši klienti. Pirms pirkuma vienmēr izlasiet klientu atsauksmes.

Kādam jābūt materiāla biezumam?

Mūsu plašās zināšanas par matračiem, gultasveļiem un citiem izstrādājumiem liecina, cik svarīgi ir izvēlēties ideālu materiāla biezumu. Ideālais biezums ir 150-160 g/m2. Ja materiāls ir plānāks, palagam vai citam izstrādājumam būs īsāks kalpošanas laiks. Savukārt, ja tas būs pārāk biezs, tas būs stīvs un neērts.

Vai man vajadzētu iegādāties piegulošo pārklāju, ņemot vērā matrača izmērus?

Iegādājieties matracim piemērotu pārklāju, lai tas atbilstu jūsu matracim. Mūsu ūdensnecaurlaidīgajai pārklājiņam ir 20 cm platas malas, un tas būs piemērots matračiem līdz 20 cm biezumā. Ja jūsu matracis ir biezāks, mēs varam to izgatavot atbilstoši jūsu matrača biezumam. Sazinieties ar info@savashome.lt. Savashome lapā jūs varat atrast šādu izmēru ūdensnecaurlaidīgās palagi: 80x200cm, 90x200cm, 120x200cm, 140x200cm, 160x200cm, 200x220cm, 80x160cm, 70x140cm.

Vai ūdensnecaurlaidīgās palagi ar gumiju patiešām ir necaurlaidīgas šķidrumiem?

Pārliecinieties, ka izvēlētā palagi spēj izturēt šķidruma noplūdes. Nepaļaujieties uz uzkrītošiem virsrakstiem, kas var maldināt. Palagam ir jāabsorbē pēc iespējas vairāk mitruma, jo tas tiek izmantots māsu aprūpē esošiem pacientiem, pacientiem, kuriem ir urīna nesaturēšanas traucējumi, vai maziem bērniem. Ļoti svarīgi ir arī tas, cik daudz mazgāšanu var izturēt pārklājs. Pēc dažām mazgāšanas reizēm nekvalitatīvas palagi var sākt tecēt šķidrumu. Savahome ūdensnecaurlaidīgās palagi var mazgāt līdz pat 100 reizēm, un šķidrums no tām neaizsūcas.

Cik bieži var mazgāt?

Šajā ziņā īpaši svarīgi ir medicīnas produkti. Savashome ūdensnecaurlaidīgās palagi ir paredzēti daudzkārtējai lietošanai, un tos var mazgāt līdz pat 100 reizēm. Nav šaubu par kvalitāti, jo slimnīcas veiksmīgi izmanto šo un citus produktus.

Kā izvēlēties ūdensnecaurlaidīgu palagi?

Ūdensnecaurlaidīgas palagi izvēle ir vienkārša, ja zināt, ko meklēt. Lūk, dažas svarīgākās lietas, kas jāņem vērā:

1. Materiāls. Jums jāizvēlas materiāls, kas ir ērts un atbilst jūsu vajadzībām.

2. Kvalitāte: pievērsiet uzmanību loksnes kvalitātei, lai nodrošinātu, ka tā ir izturīga un spēj izturēt biežu lietošanu.

3. Atmosfēras regulēšana: Dažām "ūdensnecaurlaidīgām palagiem" var būt tādas funkcijas kā atmosfēras regulēšana, lai nodrošinātu maksimālu komfortu.

Vai "Ūdensizturīgās palagi" ir drošas?

Jā, ūdensnecaurlaidīgās palagi ir drošas. Tie ir izgatavoti no materiāliem, kas ir droši un nesatur kaitīgas ķīmiskas vielas. Turklāt tie neļauj samirkt, lai jūs varētu droši un mierīgi gulēt.

Vai "Ūdensnecaurlaidīgās palagi" ir dārgas?

Cenas var atšķirties, taču ir daudz "ūdensnecaurlaidīgu palagi", kas ir pieejamas par pieņemamu cenu un var sniegt jums vērtību par jūsu naudu. Pievērsiet uzmanību kvalitātei un funkcijām, lai būtu apmierināti ar pirkumu.

Vai "Ūdensnecaurlaidīgās palagi ar gumiju" var mazgāt?

Jā, daudzus no tiem var mazgāt, lai tie būtu tīri un ilgi kalpotu. Ieteicams pārbaudīt ražotāja norādījumus, lai nodrošinātu vislabāko kopšanu.

Poliesters vai kokvilna?

Kā zināms, kokvilna ir dabīgs materiāls, bet poliesters ir mākslīgs materiāls. Kokvilna noteikti ir dabīgs materiāls, ko izvēlas tie, kam patīk dabiskums, taču ir svarīgi atcerēties, ka 100% kokvilna ne vienmēr un ne visur ir piemērota. Tā ir piemērota apģērbu šūšanai u. c., bet tā nav saprātīga izvēle noteiktām prasībām, piemēram, zīdīšanas vajadzībām. 100% kokvilnas gultasveļa ir krunkaina, kas var izraisīt izgulējumus. Šajā gadījumā materiālam jābūt izturīgam, viegli kopjamam un jāsaglabā labs izskats un funkcionalitāte. Kokvilnas un poliestera maisījums ir labākais materiāls personīgai lietošanai mājās. Poliestera materiāliem bieži dod priekšroku slimnīcās.

Ūdensnecaurlaidīgu palagi priekšrocības

Ūdensnecaurlaidīgām loksnēm ir daudz priekšrocību, tostarp:

1. Pretslapināšana: šie palagi ir paredzēti, lai novērstu mitruma iekļūšanu iekšā, lai jūs varētu gulēt mierīgi un droši.

2. Svaigums: Ūdensizturīgas palagi palīdz uzturēt jūsu gultas veļu tīru un svaigu, lai jūs varētu gulēt svaigi un ērti.

3. Veselība: Šie palagi ir lielisks risinājums tiem, kam ir problēmas ar mitrināšanu, īpaši, ja viņiem ir kāda ādas slimība vai alerģija.

4. Izturība: Mitrās loksnes ir mitrumizturīgas un kvalitatīvas, tāpēc tās ir izturīgas un izturēs biežu lietošanu.

Kā kopt ūdensnecaurlaidīgas loksnes?

Ūdensnecaurlaidīgās palagi ir viegli kopt. Lielāko daļu no tām var mazgāt veļas mašīnā. Pirms mazgāšanas pārbaudiet ražotāja norādījumus un ievērojiet tajos sniegtos ieteikumus. Ir svarīgi izmantot pareizos mazgāšanas līdzekļus un nemazgāt augstā temperatūrā, lai saglabātu loksnes kvalitāti un īpašības.

Kāda ir atšķirība starp gumijas un negumijas loksnēm? Un kad tās lietot?

Daži matrači ir tikai 15 cm biezi, bet citi var būt pat 40 cm biezi. Lai pielāgotos šādam biezumam, daudzi matraču ražotāji piedāvā gan matračus bez gumijas, gan gumijas matračus ar īpaši dziļām kabatām. Plānākiem matračiem izmantojiet gumijas loksnes, bet biezākiem matračiem izmantojiet bezgumijas vai gumijas loksnes, taču pārliecinieties, ka gumijas loksnei ir dziļa kabata.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.