Bezmaksas piegāde no 80 €

Ūdensizturīgas palagi

Tas ir lielisks risinājums tiem, kam ir problēmas ar mērcēšanu vai kas vienkārši vēlas saglabāt savu gultas veļu tīru un svaigu.

0 Preces

Šajā kategorijā nav neviena produkta

Ūdensnecaurlaidīgas palagi, kas novērš ūdens aizsērēšanu. Tas nozīmē, ka tās novērš mitruma iekļūšanu iekšpusē, lai jūs varētu mierīgi un droši gulēt. Savas home piedāvā ūdensnecaurlaidīgas palagi bērniem un pieaugušajiem dažādos izmēros, nodrošinot ne tikai matrača tīrību un estētiku, bet arī ērtu miegu.

Bieži uzdotie jautājumi

Ūdensnecaurlaidīga gumijas palagi - vai tā patiešām ir ūdensnecaurlaidīga?

Ir ļoti svarīgi, lai palagi būtu elpojoši. PU (poliuretāns) ir materiāls, kas caurlaiž gaisu, bet ne šķidrumus. Ja redzat PVC (polivinilhlorīda) zīmi, tas nozīmē, ka pārklājs nav elpojošs un uz tā noteikti svīst. PVC loksnes parasti ir lētākas. Pirms pirkšanas pārliecinieties, vai uz tās nav zīmes.

Kā izvēlēties ūdensnecaurlaidīgas palagi?

Ūdensnecaurlaidīga gumijas loksne Ūdensnecaurlaidīgas palagi ar gumijas pārklājumu ir vislabākā izvēle. Pat nemierīga miega laikā gumija notur pārklāju savā vietā. Papildus tam, ka tā nodrošina komfortu miega laikā, vienmērīgais auduma sadalījums gultas virsmā novērš grumbu veidošanos, kas var kairināt jutīgāku ādu vai, iespējams, veicināt tulznu veidošanos. Trikotāžas ūdensnecaurlaidīga pārklājs Trikotāžas pārklājs - izgatavots no dabīgas kokvilnas šķiedras. No šī materiāla izgatavota ūdensnecaurlaidīga palags ne tikai efektīvi uzsūc mitrumu, bet tā maigums un elpojamība arī nodrošinās ķermeņa komfortu, neļaujot tam gulēšanas laikā salipt. Mūsu lapā atradīsiet arī ūdensnecaurlaidīgas palagi no mikrošķiedras, kas ir īpaši mīksta un maiga un garantē labu aizsardzību pret mitrumu.

Kādam nolūkam tiek izmantota ūdensnecaurlaidīga palagi?

Ūdensnecaurlaidīgas palagi zīdaiņiem, bērniem un pieaugušajiem, kas izgatavoti no materiāla, kurš efektīvi absorbē mitrumu un aizsargā matraci. Ja uz matrača ir uzlikta standarta pārklājs, ūdensnecaurlaidīgo pārklāju var izmantot kā papildu aizsardzību matracim. Izmantojot ūdensnecaurlaidīgu pārklāju, jūs varat izvairīties no nepatīkamas smakas, traipiem no šķidrumiem uz matrača un, visbeidzot, no nepieciešamības veikt dārgu tīrīšanu. Ūdensnecaurlaidīgā pārklājiņa saglabā savu funkcionalitāti un vizuālo izskatu pat pēc vairākkārtējas mazgāšanas karstā ūdenī, tāpēc jūs varat uzturēt optimālu mājas higiēnu un ilgnoturīgu matraci.

Dārgāka palagi ne vienmēr nozīmē labāku palagi

Pastāv plaši izplatīts uzskats, ka produkta kvalitāte pieaug līdz ar cenu. Taču tas ne vienmēr tā ir. Bieži vien ir jāmaksā tikai par zīmolu. Ārvalstīs ražotu preču cenā ir iekļautas arī transporta izmaksas. Šim aprakstam atbilst arī ūdensnecaurlaidīgas palagi. Ja iespējams, izvēlieties lietuviešu ražojumus, kurus jau ir pārbaudījuši klienti. Pirms pirkuma vienmēr izlasiet klientu atsauksmes.

Kādam jābūt materiāla biezumam?

Mūsu plašās zināšanas par matračiem, gultasveļiem un citiem izstrādājumiem liecina, cik svarīgi ir izvēlēties ideālu materiāla biezumu. Ideālais biezums ir 150-160 g/m2. Ja materiāls ir plānāks, palagam vai citam izstrādājumam būs īsāks kalpošanas laiks. Savukārt, ja tas būs pārāk biezs, tas būs stīvs un neērts.

Vai man vajadzētu iegādāties piegulošo pārklāju, ņemot vērā matrača izmērus?

Iegādājieties matracim piemērotu pārklāju, lai tas atbilstu jūsu matracim. Mūsu ūdensnecaurlaidīgajai pārklājiņam ir 20 cm platas malas, un tas būs piemērots matračiem līdz 20 cm biezumā. Ja jūsu matracis ir biezāks, mēs varam to izgatavot atbilstoši jūsu matrača biezumam. Sazinieties ar info@savashome.lt. Savashome lapā jūs varat atrast šādu izmēru ūdensnecaurlaidīgās palagi: 80x200cm, 90x200cm, 120x200cm, 140x200cm, 160x200cm, 200x220cm, 80x160cm, 70x140cm.

Vai ūdensnecaurlaidīgās palagi ar gumiju patiešām ir necaurlaidīgas šķidrumiem?

Pārliecinieties, ka izvēlētā palagi spēj izturēt šķidruma noplūdes. Nepaļaujieties uz uzkrītošiem virsrakstiem, kas var maldināt. Palagam ir jāabsorbē pēc iespējas vairāk mitruma, jo tas tiek izmantots māsu aprūpē esošiem pacientiem, pacientiem, kuriem ir urīna nesaturēšanas traucējumi, vai maziem bērniem. Ļoti svarīgi ir arī tas, cik daudz mazgāšanu var izturēt pārklājs. Pēc dažām mazgāšanas reizēm nekvalitatīvas palagi var sākt tecēt šķidrumu. Savahome ūdensnecaurlaidīgās palagi var mazgāt līdz pat 100 reizēm, un šķidrums no tām neaizsūcas.

Cik bieži var mazgāt?

Šajā ziņā īpaši svarīgi ir medicīnas produkti. Savashome ūdensnecaurlaidīgās palagi ir paredzēti daudzkārtējai lietošanai, un tos var mazgāt līdz pat 100 reizēm. Nav šaubu par kvalitāti, jo slimnīcas veiksmīgi izmanto šo un citus produktus.

Kā izvēlēties ūdensnecaurlaidīgu palagi?

Ūdensnecaurlaidīgas palagi izvēle ir vienkārša, ja zināt, ko meklēt. Lūk, dažas svarīgākās lietas, kas jāņem vērā:

1. Materiāls. Jums jāizvēlas materiāls, kas ir ērts un atbilst jūsu vajadzībām.

2. Kvalitāte: pievērsiet uzmanību loksnes kvalitātei, lai nodrošinātu, ka tā ir izturīga un spēj izturēt biežu lietošanu.

3. Atmosfēras regulēšana: Dažām "ūdensnecaurlaidīgām palagiem" var būt tādas funkcijas kā atmosfēras regulēšana, lai nodrošinātu maksimālu komfortu.

Ūdensnecaurlaidīgu palagi priekšrocības

Ūdensnecaurlaidīgām loksnēm ir daudz priekšrocību, tostarp: 1. Šīs palagi ir izgatavoti tā, lai novērstu mitruma iekļūšanu iekšpusē, tāpēc jūs varat mierīgi un droši gulēt. 2. Svaigums. 3. Veselība: šīs palagi ir lielisks risinājums tiem, kam ir problēmas ar ūdens iesūkšanos, jo īpaši, ja viņiem ir kādas ādas slimības vai alerģijas. 4. Izturība: "Ūdensnecaurlaidīgās palagi" ir mitrumizturīgas un augstas kvalitātes, tāpēc tās ir izturīgas un spēj izturēt biežu lietošanu."

Vai "Ūdensizturīgās palagi" ir drošas?

Jā, ūdensnecaurlaidīgās palagi ir drošas. Tie ir izgatavoti no materiāliem, kas ir droši un nesatur kaitīgas ķīmiskas vielas. Turklāt tie neļauj samirkt, lai jūs varētu droši un mierīgi gulēt.

Poliesters vai kokvilna?

Kā zināms, kokvilna ir dabīgs materiāls, bet poliesters ir mākslīgs materiāls. Kokvilna noteikti ir dabīgs materiāls, ko izvēlas tie, kam patīk dabiskums, taču ir svarīgi atcerēties, ka 100% kokvilna ne vienmēr un ne visur ir piemērota. Tā ir piemērota apģērbu šūšanai u. c., bet tā nav saprātīga izvēle noteiktām prasībām, piemēram, zīdīšanas vajadzībām. 100% kokvilnas gultasveļa ir krunkaina, kas var izraisīt izgulējumus. Šajā gadījumā materiālam jābūt izturīgam, viegli kopjamam un jāsaglabā labs izskats un funkcionalitāte. Kokvilnas un poliestera maisījums ir labākais materiāls personīgai lietošanai mājās. Poliestera materiāliem bieži dod priekšroku slimnīcās.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.