Bezmaksas piegāde no 80 €

Informācija par piegādi un atgriešanu

Piegādes informācija 

Mēs esam priecīgi, ka esat izvēlējies mūsu e-pastu. veikals, mēs pastāvīgi uzlabojamies, tikai ar jūsu palīdzību. Pēc pasūtījuma pabeigšanas jūs saņemsiet savas preces 1 - 3 darba dienu laikā, atkarībā no izvēlētās piegādes metodes. Vēlamies norādīt, ka brīvdienu laikā piegādes kavējas reti, tāpēc iesakām pirms pasūtījuma veikšanas sazināties ar mūsu administrāciju, lai mēs varētu apstiprināt provizorisko piegādes datumu.

Mēs ceram, ka pēc sūtījuma saņemšanas jūs būsiet apmierināti ar mūsu pakalpojuma kvalitāti, bet, ja jūsu sūtījums piegādes laikā tika nopietni bojāts, iesakām to nofotografēt un pirms izsaiņošanas paziņot mūsu administrācijai.

Uzmanību, ja esat veicis pasūtījumu, bet vēlaties mainīt piegādes veidu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu. e -pasts: info@savastextile.lv vai tālrunis: +37126260058.+37126260058

 

Atgriešana

Mēs ļoti priecājamies, ka esat kļuvis par mūsu klientu, un mūsu mērķis ir iepriecināt klientu no apmeklējuma sākuma līdz pirkuma beigām, tāpēc ceram, ka mums būs lojāli klienti.

Ja neesat apmierināts ar mūsu preci vai esat saņēmis bojātu preci, mēs ar prieku apmainīsim to pret naudas atmaksu vai atmaksāsim visu samaksāto naudu, ja prece atbilst šādiem kritērijiem:

- Iegādāts interneta veikalā www.savashome.lv un Jums ir to apliecinoši dokumenti.

- Prece nav lietota un tai nav lietošanas pazīmju (mazgāta, saburzīta).

- Prece tiek piegādāta oriģinālajā iepakojumā.

- Brāķu gadījumā vēlams nosūtīt foto ar bojājumu (transporta bojājumu dēļ).

- Prece iegādāta mazāk nekā pirms 30 kalendārajām dienām.

Ja vēlaties atgriezt preci, lūdzu, aizpildiet zemāk esošo veidlapu, lai saņemtu atgriešanas apstiprinājumu. Bez šāda apstiprinājuma atgrieztās preces netiks pieņemtas.

Atgriešanās adrese: Klaipėdos iela 127, 97156 Kretinga

- Kurjerpakalpojums. (Cena - 3 eiro)

Izvēloties šo piegādes veidu, preci saņemsiet 1 - 3 darba dienu laikā, pēc pasūtījuma veikšanas, ja pasūtījums tiks veikts vēlāk nekā 12 stundas, pasūtījums tiks nosūtīts tikai nākamajā dienā.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.