Bezmaksas piegāde no 80 €

Informācija par piegādi un atgriešanu

Piegādes informācija

Mēs esam priecīgi, ka esat izvēlējies mūsu e-veikalu. Mēs pastāvīgi uzlabojam servisu ar jūsu palīdzību. Pēc pasūtījuma veikšanas mēs nosūtīsim jūsu preces 2-8 darba dienu laikā atkarībā no jūsu izvēlētā piegādes veida. Vēlamies norādīt, ka brīvdienu un svētku laikā piegādes mēdz kavēties, tāpēc iesakām pirms pasūtījuma veikšanas sazināties ar mūsu klientu servisu, lai varētu apstiprināt provizorisko piegādes datumu. Mēs ceram, ka pēc sūtījuma saņemšanas jūs būsiet apmierināti ar mūsu pakalpojuma kvalitāti, bet, ja jūsu sūtījums piegādes laikā tika bojāts, iesakām to nofotografēt un pirms izsaiņošanas paziņot mūsu klientu servisam. Uzmanību, ja esat veicis pasūtījumu, bet vēlaties mainīt piegādes veidu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu. e -pasts: info@savashome.lv vai tālrunis: +37126260058

 

Atgriešana

Mēs esam ļoti priecīgi, ka esat kļuvis par mūsu klientu. Mūsu mērķis ir Jūs iepriecināt sākot no apmeklējuma sākuma līdz pirkuma beigām, tāpēc ceram iegūt lojālus klientus.

Ja neesat apmierināts ar mūsu produktu vai saņemat bojātu produktu, mēs labprāt to apmainīsim pret citu vai atmaksāsim visu samaksāto naudu, ja produkts atbilst šādiem kritērijiem:

- Prece tika iegādāta interneta veikalā www.savashome.lv un jums ir dokumentus, kas to pierāda.

- Produkts nav lietots un tam nav lietošanas pazīmju (mazgāts, saburzīts).

- Prece tiek piegādāta oriģinālajā iepakojumā.

- Prece tiek atgriezta oriģinālajā iepakojumā.

- Bojājumu gadījumā mēs vēlētos saņemt fotoattēlu ar preces bojājumiem.

- Produkts tika nopirkts pirms mazāk nekā 14 kalendāra dienām.
- Kvalitatīvu preču atgriešanas gadījumā, preču atgriešanas izmaksas sedz Pircējs. Kvalitatīvu preču atgriešanas gadījumā piegādes izmaksas netiek atmaksātas.

- Ja atgrieztie produkti neatbilst mūsu atgriešanas prasībām un netiek pieņemti, mēs tos paturēsim 14 darba dienas.

Jūs varat atgriezt mūsu e-veikalā iegādātās preces, sazinoties ar mums pa e-pastu - info@savashome.lv

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.