Bezmaksas piegāde no 80 €

Privātuma politika

Šī sīkdatņu politika izskaidro, kas ir sīkfaili un kā mēs tos izmantojam. Jums vajadzētu izlasīt šo politiku, lai saprastu, kas ir sīkdatnes, kā mēs tās izmantojam, kādas sīkdatnes tiek izmantotas, t. Y. Informācija, ko mēs apkopojam, izmantojot sīkfailus, un kā šī informācija tiek izmantota un kā pārvaldīt sīkfailu preferences. Plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam, uzglabājam un aizsargājam jūsu personisko informāciju, lūdzu, skatiet mūsu konfidencialitātes politikā. Jūs jebkurā laikā varat mainīt vai atsaukt savu piekrišanu sīkdatņu deklarācijai mūsu vietnē. Uzziniet vairāk par to, kas mēs esam, kā jūs varat ar mums sazināties un kā mēs apstrādājam personas informāciju mūsu privātuma politikā. Jūsu piekrišana attiecas uz šādām jomām: www.savashome.lv

Kas ir sīkdatnes?

Sīkfaili ir mazi teksta faili, ko izmanto nelielu informācijas daļu glabāšanai. Sīkfaili tiek saglabāti jūsu ierīcē, kad pārlūkprogrammā tiek ielādēta tīmekļa lapa. Šīs sīkdatnes palīdz mums pareizi darboties vietnē, nodrošina drošāku vietni, nodrošina labāku lietotāja pieredzi un saprot, kā vietne darbojas, kā arī analizē, kas darbojas un kur ir nepieciešami uzlabojumi.

Kā lietot sīkdatnes?

Daudzu tiešsaistes pakalpojumu dēļ mūsu vietne dažādiem nolūkiem izmanto sīkfailus pirmās un trešās puses sīkfailiem. Pirmās puses sīkfaili parasti ir nepieciešami, lai vietne darbotos pareizi, un tajos netiek apkopota nekāda personu identificējoša informācija par jums. Mūsu tīmekļa vietnēs izmantotās trešo pušu sīkdatnes galvenokārt tiek izmantotas, lai saprastu, kā vietne darbojas, kā jūs mijiedarbojaties ar mūsu vietni, aizsargājat mūsu pakalpojumus, piedāvājat jums atbilstošas ​​reklāmas un viss nodrošina labāku un labāku lietotāja pieredzi un paātrina turpmāko mijiedarbību ar mūsu mājas lapā.

Kā pārvaldīt sīkfailu preferences?

Ja vēlāk pārlūkošanas sesijas laikā nolemjat mainīt iestatījumus, ekrānā varat noklikšķināt uz cilnes "Privātuma un sīkfailu politika". Tiks parādīts piekrišanas ziņojums, kas ļaus mainīt preferences vai pilnībā atteikties. Turklāt dažādas pārlūkprogrammas nodrošina dažādus veidus, kā bloķēt un dzēst vietnēs izmantotos sīkfailus. Varat bloķēt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai bloķētu / dzēstu sīkfailus. Lai uzzinātu vairāk par to, kā pārvaldīt un dzēst sīkfailus, apmeklējiet vietni wikipedia.org, www.allaboutcookies.org.

 

 

Kādus sīkfailus mēs izmantojam?

Būtiski: dažas sīkdatnes ir nepieciešamas, lai pārbaudītu visu mūsu vietnes funkcionalitāti. Tie ļauj mums uzturēt lietotāju sesijas un novērst jebkādus drošības draudus. Viņi nevāc un neglabā nekādu personisku informāciju. Piemēram, šīs sīkdatnes ļauj jums pieteikties savā kontā un droši pievienot produktus grozam.

Statistika: šajos sīkfailos tiek glabāta tāda informācija kā vietnes apmeklētāju skaits, unikālo apmeklētāju skaits, apmeklēto vietņu lapas, apmeklējuma avots utt. Šie dati palīdz mums saprast un analizēt, cik labi vietne darbojas strādā un kur nepieciešami uzlabojumi.

Mārketings: reklāmas tiek rādītas mūsu vietnē. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai personalizētu jums rādītās reklāmas, lai tās būtu jums nozīmīgas. Šīs sīkdatnes arī palīdz mums uzraudzīt šo kampaņu veiktspēju. Šajās sīkdatnēs saglabāto informāciju var izmantot arī trešo pušu reklāmdevēji, lai rādītu reklāmas citās pārlūkprogrammas vietnēs.

Funkcionāli: tās ir sīkdatnes, kas palīdz veikt noteiktas būtiskas funkcijas mūsu vietnē. Šīs funkcijas ietver satura, piemēram, videoklipu, augšupielādi vai satura kopīgošanu vietnē sociālo mediju platformās. Preferences: Šīs sīkdatnes palīdz saglabāt jūsu iestatījumus un pārlūkošanas preferences, piemēram, valodas preferences, lai nākotnē, apmeklējot vietni, varētu iegūt labāku un efektīvāku pieredzi.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.