Bezmaksas piegāde no 80 €

Tīrīšanas līdzekļi

Tīrīšanas līdzekļi, kas jūsu mājokli, biroju vai citas telpas padarīs nevainojami tīras un mirdzošas. Izmēģiniet mūsu augstās kvalitātes produktus, lai tīrīšana būtu bez piepūles. Ar mums trīšana kļūst par prieku!

18 Preces

Veļas mīkstinātājs „Ayurveda“

5,99€

Veļas mīkstinātājs „Japanese“

5,99€

Veļas mīkstinātājs „Byzantium“

5,99€

Veļas mīkstinātājs „Persian“

5,99€

Traipu tīrītājs “The Pink Stuff powder”

8,99€

Tīrīšanas pasta “The Pink Stuff paste”

5,99€

Universāls tīrīšanas līdzeklis “Universal spray”

4,99€

Logu tīrīšanas līdzeklis “Window spray”

4,99€

Vannas istabas tīrīšanas līdzekļi “Bathroom spray”

4,99€

Paklāju tīrīšanas līdzekļi “Carpet spray”

5,99€

-20%

Sejas un ķermeņa ziepes ar lavandu "Lavande"

4,39€ 5,49€

-20%

Sejas un ķermeņa ziepes ar olīvu lapām "Olive"

4,39€ 5,49€

-25%

Sejas un ķermeņa ziepes ar baziliku "Basilic"

4,12€ 5,49€

-30%

Sejas un ķermeņa ziepes ar ēzeļa pienu "Lait D'anesse"

3,84€ 5,49€

Veļas mīkstinātājs „Muschio“

5,99€

Veļas mīkstinātājs „Hammam“

5,99€

Veļas mīkstinātājs „Thalaso“

5,99€

-15%

Sejas un ķermeņa ziepes ar lavandu + Aromātiskais maisiņš ar lavandu "Provence"

7,64€ 8,99€

Bieži uzdotie jautājumi

Kādus tīrīšanas līdzekļus vajadzētu lietot mājās?

Ir dažādi tīrīšanas līdzekļi, ko var izmantot mājās, lai tās uzturētu tīras un kārtīgas. Šeit ir daži populāri un noderīgi tīrīšanas līdzekļi:

  • Universāls tīrīšanas aerosols: piemērots vairumam virsmu, piemēram, galdiem, skapjiem un grīdām.
  • Vannas istabas tīrīšanas līdzeklis: vannu, dušu un flīžu tīrīšanai, lai likvidētu mitrumu, pelējumu un citus netīrumus.
  • Virtuves tīrīšanas līdzeklis: Īpaši tīrīšanas līdzekļi plīts virsmu, izlietņu, tauku un ēdiena atlieku tīrīšanai.
  • Logu tīrīšanas līdzeklis: aerosols vai tīrīšanas līdzeklis, kas palīdz notīrīt logus, spoguļus un stikla virsmas, neizsmidzinot traipus.
  • Grīdu tīrīšanas līdzeklis: Grīdu tīrīšanas līdzeklis vai izsmidzināms tīrīšanas līdzeklis, kas paredzēts grīdu tīrīšanai, īpašu uzmanību pievēršot netīrumu noņemšanai un spilgtumam.
  • Trauku mazgāšanas līdzeklis: šķidrs vai pulverveida mazgāšanas līdzeklis trauku, galda piederumu un virtuves iekārtu tīrīšanai un dezinfekcijai.
  • Specializēti tīrīšanas līdzekļi: piemēram, kaļķu vai rūsas tīrīšanas līdzekļi smagu traipu vai netīrumu noņemšanai no krāniem, vannas istabām vai virtuves virsmām.
  • Tīrīšanas sūkļi vai lupatiņas: kopā ar tīrīšanas līdzekļiem izmanto virsmu tīrīšanai un slaucīšanai.

Izvēloties tīrīšanas līdzekli, vienmēr jāņem vērā virsmas veids un ražotāja norādījumi. Svarīgi ir arī ievērot drošības noteikumus, izmantot piemērotus instrumentus un vēdināt telpu, jo īpaši, ja tiek izmantoti spēcīgas koncentrācijas tīrīšanas līdzekļi.

Kāda ir atšķirība starp dažādiem tīrīšanas līdzekļu veidiem?

Tīrīšanas līdzekļi atšķiras atkarībā no to mērķa un sastāva. Piemēram, ir virsmu tīrīšanas želejas, kas ir piemērotas lielākajai daļai virsmu, un īpaši līdzekļi tauku, kaļķu vai citu izturīgu traipu noņemšanai. Ir arī dezinfekcijas līdzekļi, kas paredzēti baktēriju un vīrusu iznīcināšanai.

Vai tīrīšanas līdzekļu kombinēšana var būt bīstama?

Jā, daži tīrīšanas līdzekļi var saturēt bīstamus ķīmiskus savienojumus, kas var izraisīt bīstamas ķīmiskas reakcijas, ja tos sajauc ar citiem līdzekļiem. Tāpēc ir svarīgi lasīt etiķetes un ievērot ražotāja ieteikumus.

Vai ir bioloģiski tīrīšanas līdzekļi?

Jā, daudzi ražotāji piedāvā videi draudzīgus tīrīšanas līdzekļus, kas ir bioloģiski caurspīdīgi un videi nekaitīgi. Tie var ietvert bioloģiskos tīrīšanas želejas, mazgāšanas šķidrumus u. c.

Vai ir alternatīvas dabīgiem mājas tīrīšanas līdzekļiem?

Jā, ir daudz alternatīvu dabīgiem mājas tīrīšanas līdzekļiem, piemēram, etiķis, nātrija bikarbonāts, citronu sula utt. Šie produkti var būt noderīgi ne tikai tīrīšanai, bet arī dezinfekcijai un elpas atsvaidzināšanai.

Kā izvēlēties pareizo tīrīšanas līdzekli?

Izvēloties pareizo tīrīšanas līdzekli, ir svarīgi ņemt vērā tīrāmās virsmas veidu un konkrēto tīrīšanas uzdevumu. Svarīgi ir arī rūpīgi izlasīt produkta etiķeti, lai pārliecinātos, ka tas ir piemērots jūsu vajadzībām.

Kas ir tīrīšanas pasta Pink Stuff?

Pink Stuff tīrīšanas pasta ir efektīvs tīrīšanas līdzeklis, ko var izmantot dažādu virsmu tīrīšanai. Tā ir īpaši izstrādāta pasta, kas var noņemt netīrumus, taukus un traipus no dažādām virsmām. Šo pastu bieži izmanto virtuvēs un vannas istabās, taču tā var būt piemērota arī citām vietām mājās. Tās rozā krāsa ir izteiksmīga, un tās konsistence ļauj viegli uzklāt uz tīrāmajām virsmām. Pink Stuff tīrīšanas pastu var izmantot uz stikla, tērauda, keramikas, tekstila un daudzām citām virsmām, padarot to par neaizstājamu līdzekli mājas tīrīšanas procesā.

Kā lietot tīrīšanas pastu Pink Stuff?

Nelielu daudzumu Pink Stuff tīrīšanas pastas uzklājiet uz mitras drānas vai sūkļa un notīriet tīrāmās virsmas. Pēc lietošanas noskalojiet virsmu ar siltu ūdeni.

Kādas virsmas var tīrīt ar Pink Stuff?

Pink Stuff pastu var izmantot dažādu virsmu tīrīšanai. Lūk, daži piemēri:
Virtuves virsmas: darba virsmas, izlietnes, plītis, cepeškrāsns durvis un flīzes.
Vannas istabas virsmas: vannas, dušas durvis un flīzes.
sadzīves tehnika: izlietnes, cepeškrāsnis, mikroviļņu krāsnis un ledusskapji (izņemot dažas jutīgas virsmas).
Āra virsmas: āra mēbeles, dārza instrumenti un metāla virsmas.
Stikls: logi, spoguļi un stikla izstrādājumi (nelietot uz krāsotām vai jutīgām stikla virsmām).
Plastmasa: krēsli, galdi un citas plastmasas virsmas (izvairīties no lietošanas uz krāsotām plastmasas virsmām bez sākotnējas pārbaudes).
Keramika un porcelāns: Flīzes, podi, pannas un keramikas virsmas.
Metāla virsmas: galda piederumi, virtuves piederumi un metāla stiprinājumi.

Vai tīrīšanas pastu Pink Stuff ir droši lietot?

Jā, Pink Stuff tīrīšanas pastu ir droši lietot. Tā nav kaitīga ādai, taču ieteicams lietot cimdus, īpaši, ja jums ir jutīga āda. Pirms lietošanas pārbaudiet arī ražotāja norādījumus un pievērsiet uzmanību drošības instrukcijām.

Vai Pink Stuff tīrīšanas pastu var lietot kopā ar citiem tīrīšanas līdzekļiem?

Nav ieteicams sajaukt Pink Stuff tīrīšanas pastu ar citiem tīrīšanas līdzekļiem, jo tas var samazināt tās efektivitāti vai izraisīt nevēlamas ķīmiskas reakcijas.

Cik ilgi var uzglabāt Pink Stuff tīrīšanas pastu?

Pink Stuff tīrīšanas pastai ir ilgs glabāšanas laiks, jo īpaši, ja tā tiek uzglabāta hermētiskā traukā un pasargāta no tiešiem saules stariem. Ieteicams to izmantot 12 mēnešu laikā pēc atvēršanas.

Vai Pink Stuff tīrīšanas pasta ir videi draudzīga?

Pink Stuff tīrīšanas pasta ir izgatavota no videi draudzīgiem materiāliem, taču pirms lietošanas pārbaudiet uz etiķetes ražotāja norādījumus.

Kur var iegādāties Pink Stuff tīrīšanas pastu?

Pink Stuff tīrīšanas pasta ir pieejama gan fiziskajos veikalos, gan tiešsaistē vietnē Savashome. To var atrast arī specializētajos tīrīšanas līdzekļu veikalos.

Kas ir veļas mīkstinātājs?

Veļas mīkstinātāji ir produkti, kas paredzēti, lai veļas mazgāšanas procesā padarītu apģērbu un citu veļu mīkstu, mazinātu statisku lipīgumu un nodrošinātu patīkamu aromātu.

Kā darbojas audumu mīkstinātāji?

Veļas mīkstinātāji parasti satur ķīmiskas vielas, ko sauc par katjonu virsmaktīvajām vielām, kas pārklāj audumu šķiedras, padarot tās gludākas un mīkstākas. Tās arī neitralizē elektrostatisko elektrību, kas palīdz samazināt elektrostatisko lipīgumu.

Vai es varu izmantot audumu mīkstinātāju visiem audumu veidiem?

Lai gan lielāko daļu audumu var mazgāt ar audumu mīkstinātājiem, ir svarīgi pārbaudīt apģērba etiķeti. Daži audumi, piemēram, daži sporta stila apģērbi vai ugunsdroši apģērbi, var nebūt saderīgi ar audumu mīkstinātājiem.

Vai audumu mīkstinātāji ir piemēroti jutīgai ādai?

Dažiem cilvēkiem ar jutīgu ādu daži veļas mīkstinātāji var izraisīt ādas kairinājumu. Ja jums ir jutīga āda, meklējiet produktus bez krāsvielām un smaržvielām.

Cik daudz audumu mīkstinātāja jālieto?

Veļas mīkstinātāja daudzums ir atkarīgs no tādiem faktoriem kā veļas daudzums, ūdens cietība un personīgās vēlmes. Lai noteiktu ieteicamo daudzumu, ievērojiet ražotāja norādījumus uz produkta etiķetes.

Vai es varu izmantot audumu mīkstinātāju katrai mazgāšanai?

Lai gan audumu mīkstinātāju var izmantot katrā mazgāšanas reizē, tas nav būtiski. Dvieļiem un gultasveļai bieža mīkstinātāju lietošana laika gaitā var samazināt to uzsūkšanos. Tas ir atkarīgs no personiskajām vēlmēm.

Vai veļas mīkstinātājus var izmantot augstas efektivitātes (HE) veļas mazgāšanas mašīnās?

Jā, ir veļas mīkstinātāji, kas īpaši paredzēti izmantošanai augstas efektivitātes veļas mazgājamajās mašīnās. Meklējiet produktus, uz kuriem norādīts, ka tie ir saderīgi ar AE, un ievērojiet ražotāja norādījumus attiecībā uz konkrēto ierīci.

Vai audumu mīkstinātāju var sajaukt ar veļas pulveri?

Veļas mīkstinātāju nav ieteicams tieši sajaukt ar veļas pulveri, jo tas var ietekmēt abu produktu darbību. Tā vietā veļas mīkstinātāju pievienojiet mazgāšanas cikla laikā, kā norādīts.

Vai ir videi draudzīgi veļas mīkstinātāji?

Jā, ir pieejami videi draudzīgi veļas mīkstinātāji, kas izgatavoti no dabīgām vai bioloģiski noārdāmām sastāvdaļām un nesatur skarbu ķīmiju. Meklējiet produktus, kas marķēti kā videi draudzīgi vai ilgtspējīgi.

Vai veļas mīkstinātājus var izmantot, mazgājot aukstā ūdenī?

Jā, daudzi veļas mīkstinātāji ir izstrādāti tā, lai būtu efektīvi arī mazgājot aukstā ūdenī. Tomēr vienmēr pārbaudiet produkta marķējumu, lai pārliecinātos, vai tas ir piemērots mazgāšanai aukstā ūdenī.

Vai veļas mīkstinātājus var izmantot veļas mazgāšanai ar rokām?

Jā, veļas mīkstinātājus var izmantot veļas mazgāšanai ar rokām. Ievērojiet norādījumus uz produkta etiķetes, lai noteiktu pareizo līdzekļa daudzumu, un pārliecinieties, ka veļa ir rūpīgi izmazgāta, lai noņemtu visus atlikumus.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.