Bezmaksas piegāde no 80 €

Vannas istabas aizkariem nav jābūt garlaicīgiem!

2021 10 27

Stilīga vannas istaba noteikti ir katra mājokļa īpašnieka prioritāte. Tas ir svarīgi ne tikai iekārtojot jaunu mājokli, bet arī to renovējot. Nav šaubu, ka pievilcīga izskata radīšana līdzsvaro apkārtējo pozitīvās emocijas. Katra, pat vismazākā kustība, neizbēgami veicina pozitīvu gala rezultātu. Vannas istabā mūsu rīcībā ir patiešām plašs lietu klāsts, ko, pareizi izkārtojot, var izmantot, lai baudītu pievilcīgu vidi. Viens no tiem neapšaubāmi ir vannas vai dušas aizkars.
 
Kādam nolūkam tiek izmantoti vannas istabas aizkari?
Vannas istabas aizkari ir ne tikai interjera dizaina elements, bet arī praktisks līdzeklis, lai novērstu ūdens nokļūšanu no dušas vai vannas uz grīdas virsmas. Tāpēc šī aksesuāra funkcijas ir daudz plašākas, nekā jūs domājat. Protams, svarīgi ir atzīmēt, ka šis nelielais akcents ne tikai rada atšķirīgu stilu telpā, bet arī atbalsta tīrības pamatprincipus. Vannas istabas aizkari cita starpā ir ļoti praktiski. Tie atdala vannas vai dušas zonu no pārējās telpas. Tas vēl vairāk atvieglo atpūtu mājīgā, noslēgtā telpā ūdens procedūru laikā. Šādā gadījumā nav nepieciešamas citas masīvas starpsienas, kas aizsedz vannas istabu un tās iekārtojumu. Tās var pacelt vai nolaist ar vienu vienkāršu kustību. Turklāt to uzstādīšana nav sarežģīta, un to var veikt ikviens savā mājoklī.
 
SAVASHOME aicina jūs iepazīties ar plašo vannas istabas aizkaru klāstu, ko iespējams iegādāties. Nav šaubu, ka tie kļūs par unikālu papildinājumu jūsu mājoklim vai palīdzēs jums viegli un ātri atjaunot mājokli. Izvēlieties krāsainu, rakstainu vannas istabas aizkaru klāstu, kas piemērots dažādiem interjera stiliem. Svarīgi atzīmēt, ka šajā lapā piedāvātie aizkari ir ūdensnecaurlaidīgi, pateicoties izturīgajam PEVA materiālam. Jautājums: kas ir PEVA materiāls? Tā ir šķiedra, kas līdzinās videi draudzīgai plēvei, kas izgatavota no dabiska augu materiāla, piemēram, modificētas cietes. Tā ir viegli iegūstama, un, pats galvenais, tās resursi ir pastāvīgi atjaunojami.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.