Bezmaksas piegāde no 80 €

Filtri
Izmērs
Spilvena izmērs
Audums
Cena

Spilveni

9 Preces
-30%

Anti-stresa spilvens „Carbon“

  • Audums: 20% vilnas, 50% akrila un 30% poliestera.

18,89€ 26,99€

-20%

Spilvens “Superwash”

  • Audums: 100% kokvilna

21,59€ 26,99€

-20%

Spilvens „Aloe vera“

  • Audums: Mikrošķiedras

15,99€ 19,99€

Spilvens „Eco Duck“

  • Audums: 100% kokvilna

19,99€

Spilvens „Seersucker“

  • Audums: Mikrošķiedras

15,99€

-20%
Izpārdots

Interjera dekoratīvs spilvens „Decor“

  • Audums: 20% vilnas, 50% akrila un 30% poliestera.

5,60€ 6,99€

-20%
Izpārdots

Spilvens „Feather“

  • Audums: 100% kokvilna

24,79€ 30,99€

-20%
Izpārdots

Spilvens „Fluff“

  • Audums: 100% kokvilna

36,79€ 45,99€

-20%
Izpārdots

Spilvens „Sections“

  • Audums: 100% kokvilna

53,59€ 66,99€

Bieži uzdotie jautājumi

Faktori, kas jāņem vērā, izvēloties spilvenu

Izvēloties spilvenu, jāņem vērā vairāki svarīgi faktori, tostarp: - cietība: spilvena cietība ir svarīgs faktors, kas jāņem vērā, jo tā var būtiski ietekmēt spilvena komfortu un atbalstu. Spilveni var būt dažāda cietības diapazona - no mīkstiem līdz stingriem, tāpēc ir svarīgi atrast tādu, kas atbilst jūsu vēlamajam miega stāvoklim. - Izmērs: svarīgs ir arī spilvena izmērs, jo tas var būtiski ietekmēt tā sniegto komfortu un atbalstu. Ir svarīgi izvēlēties spilvenu, kas atbilst jūsu gultai un gulēšanas pozīcijai, kā arī jūsu ķermeņa izmēram un formai -Materiāls: spilvena materiāls arī var ietekmēt tā sniegto komfortu un atbalstu. Populārākie varianti ir atmiņas putas, latekss, spalvas un pūkas, kā arī sintētiskās šķiedras. -Alerģijas: ja ciešat no alerģijām, ir svarīgi izvēlēties spilvenu, kas ir hipoalerģisks un izturīgs pret putekļu ērcītēm, pelējumu un citiem alergēniem.

Kāds ir labākais spilvena materiāls?

Labākais spilvena materiāls ir atkarīgs no jūsu individuālajām vēlmēm un vajadzībām. Atmiņas putas un latekss ir populāra izvēle tiem, kas vēlas stingrāku spilvenu, savukārt spalvas un dūnas ir populāra izvēle tiem, kas vēlas mīkstāku spilvenu. Ja jums ir alerģija, labākā izvēle varētu būt hipoalerģisks sintētiskās šķiedras spilvens.

Kā izvēlēties pareizo spilvenu?

Gan spilvenam, gan segai ir liela ietekme uz miega kvalitāti, tāpēc ir svarīgi pievērst uzmanību ne tikai izmēram, bet arī audumam. Savashome e-veikalā ir pieejami trīs veidu spilveni - pīļu pūkas un spalvas, antistresa ogles un alvejas spilveni. Plašāku informāciju par katru no tiem var atrast šeit. Visi mūsu spilveni ir pieejami standarta izmērā 50 x 70 cm, taču vēlamies atgādināt, ka spilvena deformācijas dēļ mēs iesakām to nomainīt ik pēc 1-2 gadiem.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.