Bezmaksas piegāde no 80 €

Vannas istabas plaukti

Vannas istabas būs organizētāka, jo plaukti vannas istabai piešķirs papildu mājīgumu un katrs priekšmets atradīs savu vietu. Vannas istabas plaukti ir noderīgi tad, ja jūsu vannas istabā pietrūkt vietas. Tie ir izturīgi un ļoti ietilpīgi, tāpēc uz tiem varēsiet novietot daudz un dažādus svarīgus produktus.

2 Preces

Vannas istabas plaukts „2-Tier“

10,99€

Vannas istabas plaukts „3-Tier“

13,99€

Mūsu ekskluzīvā vannas istabas plauktu kolekcija sniegs jums iespēju apvienot eleganci ar stilu un funkcionalitāti. Mēs saprotam, cik svarīgi ir izveidot organizētu un sakoptu vannasistabas telpu, tāpēc katrs no mūsu plauktiem ir rūpīgi izstrādāts un izgatavots atbilstoši jūsu vajadzībām un estētiskajiem standartiem.

Katrs plaukts atspoguļo izsmalcinātu dizainu un augstu kvalitāti. Mēs izmantojam tikai izturīgus un ilgmūžīgus materiālus, kas nodrošina, ka plaukti ne tikai lieliski izskatīsies, bet arī kalpos jums ilgu laiku. To izturība un uzticamība ļaus jums droši uzglabāt un organizēt vannasistabas piederumus.

Mūsu vannas istabas plaukti ir pielāgoti jūsu vajadzībām un personīgajam stilam. Neatkarīgi no tā, vai meklējat modernu un minimālistisku plauktu vai tradicionālāku un mājīgāku dizainu, mūsu kolekcijā jūs atradīsiet piemērotu risinājumu. Ar dažādām formām, krāsām un izmēriem jūs atradīsiet plauktus, kas harmoniski iederēsies jūsu vannas istabas interjerā.

Mūsu plaukti ir lielisks veids, kā maksimāli izmantot vannas istabas telpu. Tie palīdzēs jums uzturēt kārtību un izvairīties no nevajadzīga haosa. Neatkarīgi no tā, vai tas ir vietas taupīšanas risinājums mazai vannas istabai vai liels plaukts visu piederumu uzglabāšanai, mūsu piedāvājumā ir piemērots risinājums tieši jums.

Papildus to funkcionalitātei mūsu vannas istabas plaukti arī lieliski iederas jūsu vannas istabas interjerā. Mūsu dizaineri iegulda pūles, lai radītu plauktus, kas atspoguļo stilu un piešķir eleganci jūsu vannas istabas telpai. Tas ir ne tikai praktisks, bet arī vizuāli pievilcīgs elements, kas izcels jūsu vannasistabas interjeru.

Mūsu mērķis ir piedāvāt jums ekskluzīvus un praktiskus vannasistabas plauktus, kas bagātinās jūsu ikdienu un uzlabos jūsu vannasistabas telpas organizāciju. Ļaujiet mūsu plauktiem kļūt par jūsu vannasistabas palīgiem, kas ne tikai palīdzēs uzturēt vannas istabā kārtību, bet arī piešķirs stilu jūsu ikdienas gaitām. Atklājiet mūsu daudzveidīgo plauktu kolekciju un ļaujiet tiem piešķirt jūsu vannas istabai dekoru un kārtību

 

Bieži uzdotie jautājumi

Vai vannas istabas plauktos var uzglabāt smagus priekšmetus?

Atkarībā no izmantotajiem materiāliem un plaukta veida. Vienmēr pārbaudiet plaukta pieļaujamo svaru un smagākiem priekšmetiem izmantojiet piemērotus stiprinājumus.

Kā tīrīt vannas istabas plauktus?

Notīriet plauktus ar maigu mazgāšanas līdzekli un mitru drānu. Nelietojiet abrazīvus tīrīšanas līdzekļus vai materiālus, kas var sabojāt vai saskrāpēt virsmu.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.