Bezmaksas piegāde no 80 €

Filtri
Izmērs
Svars
Audums
Cena

Smagās segas

Smagā sega ir efektīvs terapeitisks līdzeklis, kas, pamatojoties uz jaunākajiem zinātniskajiem atklājumiem, palīdz dabiski uzlabot miega kvalitāti. Pārsedzoties ar smagu segu, ne tikai atslābst jūsu ķermenis, bet arī nervu sistēma: tā mazina stresu un palīdz vieglāk aizmigt un iemigt dziļā miegā.

Savashome smagās segas ir pildītas ar sīkām stikla lodītēm, kas tām piešķir īpašu svaru. Tās ir izvietotas atsevišķās kabatās, lai vienmērīgi sadalītu svaru pa visu segu un radītu patīkamu un vienmērīgu spiedienu uz visu ķermeni.

4 Preces
-50%
Jauns
Pop

Smagā sega „Classic 5 kg“

  • Audums: Mikrošķiedras

49,99€ 99,99€

-50%
Jauns
Pop

Smagā sega „Classic 7 kg“

  • Audums: Mikrošķiedras

52,49€ 104,99€

-50%
Jauns
Pop

Smagā sega „Classic 9 kg“

  • Audums: Mikrošķiedras

54,99€ 109,99€

-10%
Izpārdots

Smagā sega „Classic double“

  • Audums: 100% kokvilna

107,99€ 119,99€

Smagā sega

Savashome smagā sega ir neaizstājams līdzeklis, lai nodrošinātu mierīgāku un dziļāku miegu. Tās īpašais svara pildījums ļauj justies kā ietinoties siltā un mājīgā apskāvienā, palīdzot jums atslābināties un vieglāk aizmigt. Šīs segas rada perfektu vidi, kurā varat pilnvērtīgi atpūsties un atgūt spēkus pēc smagas dienas.

Guļot ar smagu segu, jūsu ķermenis jutīs līdzsvarotu spiedienu, kas veicinās dziļāku miegu un mazinās stresu un trauksmi. Tā ir lieliska izvēle tiem, kuri vēlas pēc iespējas labāk izgulēties un pēc miega justies atpūtušies un atsvaidzināti.

Mēs piedāvājam dažādas smagas segas, kas atbilst dažādām individuālām vajadzībām. Katra sega ir izgatavota no augstas kvalitātes materiāliem, lai nodrošinātu izturību un komfortu. Izvēloties smago segu, jūsu miegs būs ne tikai ērtāks, bet arī veselīgāks un atpūtīgāks. Ieguldiet labākam miegam ar mūsu smagajām segām un izbaudiet, kā jūsu miegs var kļūt vēl dziļāks un relaksējošāks.

Kāpēc izvēlēties smago segu?

Samazināts stresa līmenis. Sajūta, it kā jūsu ķermenim pieskartos siltā apmetņa vai jūs būtu samīļots siltos akmeņos, ļauj jums ātrāk aizmigt un ilgāk palikt aizmigt dziļā, atjaunojošā miega stadijā. Tas stimulē endorfīnu - laimes hormonu - ražošanu organismā. Sajūta, ka jūtaties drošībā un aizsardzībā, samazina stresa līmeni un palīdz atslābināties pēc grūtas dienas.


Ieteikums:

Ieteikums: Sega ir veidota tā, lai tā svērtu 10-15 % no jūsu ķermeņa svara. Tas rada pareizo spiediena līmeni, kas palīdz jums labi atpūsties. 5 kg smagā sega ir paredzēta bērniem, 7 kg smagā sega ir paredzēta cilvēkiem ar svaru līdz 65 kg, 9 kg smagā sega ir paredzēta cilvēkiem ar svaru līdz 85 kg, un visbeidzot 11 kg smagā sega ir paredzēta cilvēkiem ar svaru virs 85 kg.

SMAGĀS SEGAS PRIEKŠROCĪBAS

1. UZLABO MIEGA KVALITĀTI. Pārsedzoties ar smagu segu, būs vieglāk aizmigt, nepamostoties, un tas palīdzēs jums labāk izgulēties.
2. PALIELINA ENERĢIJAS LĪMENI UN PRODUKTIVITĀTI. Laba nakts atpūta palīdzēs jums no rīta piecelties svaigam, enerģiskam un gatavam doties kalnos.
3. MAZINA STRESU UN TRAUKSMI. Smaga sega palīdz nomierināties un atpūsties, mazinot stresu un trauksmi.
4. MAZINA PSIHOLOĢISKO TRAUCĒJUMU SIMPTOMUS. Smagas segas var palīdzēt depresijas, miega traucējumu, panikas traucējumu, trauksmes, aktivitātes traucējumu u. c. gadījumos.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.