Bezmaksas piegāde no 80 €

Filtri
Izmērs
Audums
Cena

Rullo žalūzijas

Logu žalūzijas ir praktisks un stilīgs logu aizkaru risinājums, kas palīdz kontrolēt telpā iekļūstošo gaismu un nodrošina privātumu. Pateicoties labi izvēlētiem audumiem, jūs varat ielaist tieši tik daudz gaismas, cik nepieciešams, neatkarīgi no dienas laika. Pilnīga aptumšošana, krēsla vai dabiska gaisma ar aizsardzību no ziņkārīgo acīm? Mūsu piedāvājumā ir izvēle katram no šiem kritērijiem, tāpēc aplūkojiet populārākos rullo žalūziju veidus.

8 Preces

Aptumšošanas rullo žalūzijas „Roll beige blackout“

  • Audums: Mikrošķiedras

30,99€

Aptumšošanas rullo žalūzijas „Roll dark grey blackout“

  • Audums: Mikrošķiedras

30,99€

Aptumšošanas rullo žalūzijas „Roll light grey blackout“

  • Audums: Mikrošķiedras

30,99€

Aptumšošanas rullo žalūzijas „Roll white blackout“

  • Audums: Mikrošķiedras

28,99€

Caurspīdīgas Rullo žalūzijas „Roll dark grey“

  • Audums: Mikrošķiedras

26,99€

Caurspīdīgas Rullo žalūzijas „Roll light grey“

  • Audums: Mikrošķiedras

26,99€

Caurspīdīgas Rullo žalūzijas „Roll white“

  • Audums: Mikrošķiedras

26,99€

Caurspīdīgas Rullo žalūzijas „Roll white“

  • Audums: Mikrošķiedras

26,99€

Rullo žalūzijas nodrošina aizsardzību pret sauli, privātumu un var būt lieliska interjera detaļa, kas iederas jebkurā interjera stilā. 

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pilnībā aptumšot telpu, radīt mājīgu un maigu apgaismojumu vai pasargāt sevi no karstuma un spilgtiem saules stariem, nezaudējot skatu aiz loga? Rullo žalūzijas atbilst visām šīm vajadzībām. 

Vēlaties minimālisma risinājumu? Tad ideāla izvēle ir brīvi piekarināmas klasiskās rullo žalūzijas, kas sastāv tikai no auduma, vārpstas, apakšējā profila un mehānisma. Šīm rullo žalūzijām ir ļoti vienkāršs un minimālistisks izskats. Tas ir universāls logu aizsegs, kas ir praktiski piemērots jebkuram interjeram. Mūsu sortimentā ir klasiskās rullo žalūzijas, ko var piestiprināt pie loga rāmja, sienas vai griestiem. Viss ir atkarīgs no jūsu vēlmēm un gaidām!

Rullo žalūzijas pret sauli un karstumu ir efektīva aizsardzība vasarā gan mājās, gan birojā. Audumi no ārpuses ir pārklāti ar īpašu atstarojošu virsmu, kas novērš telpas karstumu. Audumi atšķiras pēc blīvuma, gaismas caurlaidības un siltuma saglabāšanas. Plašā saules audumu izvēle ļauj izvēlēties ideālo izstrādājumu savai telpai.

Aizseguma audums ir paredzēts telpu aizēnošanai un ir vispiemērotākais guļamistabai. Šīs rullo žalūzijas ir lielisks veids, kā pasargāt no tiešiem saules stariem un radīt pilnīgu aptumšošanas efektu. Blīvi austais, īpašā pinuma audums, kas no ārpuses pārklāts ar PVC slāni, ļauj pilnībā bloķēt saules staru iekļūšanu telpā. Šīs rullo žalūzijas ļauj pilnībā aptumšot telpu jebkurā diennakts laikā. 

Rullo žalūzijas diena nakts. Pateicoties dubultajam audumam, kas sastāv no dienas un nakts horizontālajām sloksnēm, jūs varat ļoti efektīvi regulēt gaismas plūsmu telpā un savu privātumu. Šīs rullo žalūzijas ir ļoti viegli vadāmas, jo tām ir tikai viena vadības ķēdīte, kas ļauj pacelt, nolaist un regulēt caurlaidību starp auduma sloksnēm. Audumu var uzstādīt kasešu vai klasiskajā rullo žalūziju mehānismā. 

Neesat pārliecināts, kura rullo žalūzija ir vispiemērotākā jūsu mājai? Sazinieties ar mums.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.