Bezmaksas piegāde no 80 €

Audumi

Iegremdējiet sevi unikālā audumu pasaulē ar mūsu ekskluzīvo audumu klāstu! Audumi ir kas vairāk nekā tikai materiāli - tie ir radošuma un izpausmes līdzeklis, kas ļauj jums radīt unikālus interjerus, apģērbus vai citus projektus. Mūsu kolekcija piedāvās plašu krāsu, faktūru un dizainu klāstu, lai īstenotu jūsu idejas.

9 Preces

Mikrošķiedras audums "Spring Dew"

  • Audums: Mikrošķiedras

2,99€

Tricotase audums "White"

  • Audums: Trikotāža

3,99€

Izpārdots

Mikrošķiedras audums "Harbor"

  • Audums: Mikrošķiedras

2,99€

Izpārdots

Tricotase audums "Beige"

  • Audums: Trikotāža

3,99€

Izpārdots

Tricotase audums "Wooden Rose"

  • Audums: Trikotāža

3,99€

Izpārdots

Zīda audums "Hickory"

  • Audums: Zids

36,99€

Izpārdots

Zīda audums "Krēms"

  • Audums: Zids

36,99€

Izpārdots

Zīda audums "Onyx"

  • Audums: Zids

37,00€

Izpārdots

Zīda audums "Perfume"

  • Audums: Zids

37,00€

Mūsu ekskluzīvais audumu klāsts sniedz iespēju iegremdēt sevi unikālā audumu pasaulē! Audumi ir kas vairāk nekā tikai materiāli - tie ir radošuma un izpausmes līdzeklis, kas ļauj jums radīt unikālus interjerus, apģērbus vai citus projektus. Mūsu kolekcija piedāvās plašu krāsu, faktūru un dizainu klāstu, lai īstenotu jūsu idejas. 

 

Katrs no mūsu audumiem ir rūpīgi atlasīts, ņemot vērā tā augsto kvalitāti, stilu un izturību. No mīkstiem un izteiksmīgiem dabīgiem lina audumiem līdz krāsainiem un izteiksmīgiem kokvilnas audumiem - mūsu klāstā ir visas iespējas, kas ļaus jums radīt unikālus un spilgtus projektus. Mūsu vietnē atradīsiet: zīda audumu, kokvilnas audumu (kokvilnas audumu), lina audumu (lina audumu), mikrošķiedras audumu, poliestera audumu, gultasveļu, aizkaru audumu, lētu audumu, satīna audumu un vafeļu audumu.

 

Mūsu audumi tiešsaistē ir kas vairāk nekā tikai materiāli - tie ir jūsu radošās pasaules atspoguļojums. Izveidojiet apģērbus, aizkarus, spilvenus, galdautus vai citus izstrādājumus, kuros pilnībā izpaudīsies jūsu personīgā gaume un individualitāte. Mīksti un ērti kokvilnas audumi nodrošina komfortu un stilu, savukārt grezni zīda audumi var piešķirt jūsu projektam eleganci.

 

Mūsu audumi un citi materiāli ir lieliski piemēroti gan iesācējiem, gan pieredzējušiem darinātājiem. Ar milzīgu audumu un krāsu izvēli jūs varēsiet īstenot savas radošās vēlmes un radīt skaistus projektus, uz kuriem esat cerējuši. Mūsu mērķis ir nodrošināt jūs ar visu nepieciešamo, lai īstenotu savas radošās idejas.

 

Audumi ir arī lieliska iespēja ienest mājās savu personīgo stilu un gaumi. Izveidojiet unikālu interjera apdari, vienlaikus saglabājot līdzsvaru un harmoniju. Jūs varat izvēlēties mīkstus un siltus audumus, lai piešķirtu mājoklim mājīgumu un komfortu, vai arī rotaļīgākus un spilgtākus variantus, lai piešķirtu telpai enerģiju un vitalitāti.

 

Mūsu audumu kolekcija ir unikāla iespēja eksperimentēt un atklāt jaunus radošus apvāršņus. Ļaujiet realizēt savas idejas un vēlmes ar mūsu daudzveidīgo klāstu, kas sniegs jums visus nepieciešamos līdzekļus, lai radītu ko īpašu.

 

Iegremdējiet sevi audumu pasaulē un ļaujiet izpausties savam radošumam. Atklājiet mūsu audumu piedāvāto faktūru, krāsu un iespēju daudzveidību. Ļaujiet saviem projektiem atdzīvoties un piešķiriet savam mājoklim vai citām telpām īpašu raksturu un stilu.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.