Bezmaksas piegāde no 80 €

Aromātiskā svece „Cerezo“. Mājas aromāti

Aromātiskā svece „Cerezo“

Modelis: Cerezo

12,99€

Piegādes nosacījumi:

Piegāde uz OMNIVA pakomātu - 2,99€ Piegāde uz OMNIVA pakomātu2,99€
Piegāde uz pakomātu DPD - 2,99€ Piegāde uz pakomātu DPD2,99€
Piegāde uz pircēja norādīto adresi - DPD kurjers - 3,99€ Piegāde uz pircēja norādīto adresi - DPD kurjers3,99€
Apraksts

Iegremdējiet sevi mūsu aromātiskās sveces siltajā mirdzumā, kas ir miera un komforta stars, kas jebkurai telpai piešķir eleganci. Rūpīgi izgatavota, šī svece iemieso relaksācijas un miera esenci, aicinot jūs atpūsties un aizbēgt no ikdienas steigas un burzmas.

Kad liesma maigi dejo virs vaska, tā izstaro maigu, mirgojošu gaismu, kas rada mierīgu un mājīgu atmosfēru. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties atpūsties pēc garas dienas vai noskaņoties romantiskam vakaram, mūsu aromātiskā svece ir ideāls fons pārdomu un saiknes mirkļiem.

 

INFORMĀCIJA

Aromāta notis: ķiršu ziedi
Sveces svars: 125 g.

 

APRAKSTS

Sajūtiet mūsu ķiršu ziedu aromāta sveču maigo burvību, kas radīta, lai jūs pārnestu uz mierīgu pavasara dārzu ziedēšanas laikā. Ar katru vieglu klikšķi gaisu piepilda maiga ķiršu ziedu smarža, kas jūsu telpā ienes atjaunošanās un miera sajūtu.

 

KOPŠANA

  • Uzturiet to tīru: Lai novērstu kvēpu uzkrāšanos un nodrošinātu tīru degšanu, no vaska baseina notīriet visus gružus vai dakts atgriezumus.
  • Degšanas laiks: Katras lietošanas laikā ļaujiet svecei degt 2-3 stundas vai līdz brīdim, kad vasks sasniedz trauka malas, lai novērstu tūnēšanu un nodrošinātu vienmērīgu degšanu.
  • Drošība pirmajā vietā: Vienmēr novietojiet sveci uz karstumizturīgas virsmas, prom no viegli uzliesmojošiem priekšmetiem, caurvēja un bērniem vai mājdzīvniekiem. Nekad neatstājiet degošu sveci bez uzraudzības.
  • Droša dzēšana: Lai nodzēstu sveces liesmu, izmantojiet degmaisījumu vai viegli izpūšojiet to. Izvairieties pūst tieši uz vaska, jo tas var izraisīt izšļakstīšanos.
  • Atdzesējiet: Pirms atkārtotas aizdegšanas vai pārvietošanas ļaujiet svecei pilnībā atdzist. Tas palīdz novērst karstuma radītos bojājumus virsmām un nodrošina drošu lietošanu.
  • Uzglabāšana: Lai saglabātu sveču kvalitāti un smaržu, tās uzglabājiet vēsā, bērniem nepieejamā, sausā vietā, prom no tiešiem saules stariem un siltuma avotiem.
Kvalitātes garantija

Esam pateicīgi katram savam klientam - tikai tā varam attīstīties un katram jaunam klientam nodrošināt produkciju no augstākās kvalitātes tekstilmateriāla. Visi mūsu izstrādājumi ir ražoti Baltijā – tādejādi mēs varam nodrošināt, ka katra Mūsu ražotā produkta kvalitāte ir augsta. Mēs esam īpaši gandarīti par to, ka varam piedāvāt gultas veļu, kuras dažādas tekstūras sniedz patīkamas sajūtas.

Gultas veļas izmēra pielaide iespējama līdz 5 cm.

Ja esie vīlušies Mūsu produkcijā, lūdzam nekavējoties griezties pie mums, izmantojot sekojošus kontaktus, un mēs centīsimies Jums sniegt risinājumu pēc iespējas ātrāk: 

E-pasts: info@savashome.lv

Atsauksmes

0

Šai precei atsauksmju nav.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.