Bezmaksas piegāde no 80 €

Kaļķu noņemšanas līdzeklis veļas mašīnai “Limescale Gel”. Kaļķakmens tīrīšanas līdzeklis the pink stuff, kas paredzēts izturīgu kaļķakmens nogulšņu likvidēšanai.

Kaļķu noņemšanas līdzeklis veļas mašīnai “Limescale Gel”

Modelis: Limescale Gel

Tilpums: 1 l

6,99€

Piegādes nosacījumi:

Piegāde uz OMNIVA pakomātu - 2,99€ Piegāde uz OMNIVA pakomātu2,99€
Piegāde uz pakomātu DPD - 2,99€ Piegāde uz pakomātu DPD2,99€
Piegāde uz pircēja norādīto adresi - DPD kurjers - 3,99€ Piegāde uz pircēja norādīto adresi - DPD kurjers3,99€
Apraksts

SAVAS Home Kaļķu noņemšanas līdzeklis veļas mašīnai, kas ir lielisks risinājums, lai bez piepūles cīnītos ar noturīgiem kaļķakmens traipiem un nosēdumiem jūsu veļas mašīnās.

 

PAMATINFORMĀCIJA

Tilpums: 1 l.

 

LIETOŠANA

● Uzglabāšana: Lai saglabātu tīrīšanas līdzekļu efektivitāti, tos uzglabājiet The Pink Stuff vēsā, sausā vietā, prom no tiešiem saules stariem un karstuma avotiem.
● Testēšana uz vietas: Pirms lietot The Pink Stuff uz jaunas virsmas, vienmēr veiciet izlases veida pārbaudi neuzkrītošā vietā, lai pārliecinātos par saderību un izvairītos no iespējamiem bojājumiem.
● Lietošana: Ievērojiet lietošanas norādījumus, kas sniegti uz konkrētā tīrīšanas līdzekļa iepakojuma. Izmantojiet piemērotu aplikatoru vai drānu, lai uzklātu tīrīšanas līdzekli uz vēlamās virsmas.
● Maiga tīrīšana: Lai noņemtu traipus un netīrumus, maigi noslaukiet virsmu ar The Pink Stuff tīrīšanas līdzekli, vajadzības gadījumā veicot apļveida kustības.
● Noskalojiet vai noslaukiet: Pēc tīrīšanas virsmu rūpīgi noskalojiet ar ūdeni vai noslaukiet ar tīru, mitru drānu, lai notīrītu visus atlikumus.
● Izvairīties no saskares ar acīm: Uzglabāt The Pink Stuff tīrīšanas līdzekļus bērniem un mājdzīvniekiem nepieejamā vietā un izvairīties no saskares ar acīm. Ja notiek saskare, rūpīgi noskalojiet ar ūdeni.
● Ievērot ražotāja norādījumus: Vienmēr ievērojiet ražotāja norādījumus par konkrētu virsmu vai materiālu tīrīšanu.

Kvalitātes garantija

Esam pateicīgi katram savam klientam - tikai tā varam attīstīties un katram jaunam klientam nodrošināt produkciju no augstākās kvalitātes tekstilmateriāla. Visi mūsu izstrādājumi ir ražoti Baltijā – tādejādi mēs varam nodrošināt, ka katra Mūsu ražotā produkta kvalitāte ir augsta. Mēs esam īpaši gandarīti par to, ka varam piedāvāt gultas veļu, kuras dažādas tekstūras sniedz patīkamas sajūtas.

Gultas veļas izmēra pielaide iespējama līdz 5 cm.

Ja esie vīlušies Mūsu produkcijā, lūdzam nekavējoties griezties pie mums, izmantojot sekojošus kontaktus, un mēs centīsimies Jums sniegt risinājumu pēc iespējas ātrāk: 

E-pasts: info@savashome.lv

Susijusios prekės
Pop

Lininė patalynė „Linen pearl“

  • Audums: 100% lins

133,09€

-50%

Gultas veļas komplekts „Ginko“

  • Audums: Mikrošķiedras satīns

22,50€ 44,99€

Tīrīšanas pasta “The Pink Stuff paste”

5,99€

Traipu tīrītājs “The Pink Stuff powder colours”

8,99€

Vannas istabas tīrīšanas līdzekļi “Bathroom spray”

4,99€

Logu tīrīšanas līdzeklis “Window spray”

4,99€

Paklāju tīrīšanas līdzekļi “Carpet spray”

5,99€

Traipu tīrītājs baltai veļai “The Pink Stuff powder whites”

8,99€

Tualetes tīrīšanas pulveris “WC powder”

6,99€

Atsauksmes

0

Šai precei atsauksmju nav.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.