Bezmaksas piegāde no 80 €

Sastāvdaļu analīze produktos: visaptverošs pētījums

2022 02 03

Runājot par audu sastāvu, mums ir ļoti svarīga to struktūra. Ir vērts norādīt, ka mēs izvēlamies nepieciešamos tekstilmateriālus, pamatojoties uz īpašībām, kas dominē vienā vai otrā materiālā. Ir svarīgi atzīmēt, ka mūsdienās ir ļoti plašs izvēles klāsts. Mēs varam izvēlēties tādus audumus kā kokvilna, mikrošķiedra, lins vai zīds. Katram no tiem piemīt atšķirīgas īpašības, kas mūs var īpaši interesēt. 

Auduma īpašības var noteikt arī aušanas veids: satīns, perkals vai audekls. Satīns ir blīvs audums, tāpēc, izvēloties šo audumu, vēsākos gadalaikos jūs gulēsiet siltāk. Pēdējam ir ne tikai lieliskas vizuālās īpašības, bet arī raksturīgie parametri, kas ļauj apšaubīt tā izvēles priekšrocības. Savukārt siltākām naktīm iesakām izmantot pārsegu. Tas ir mīksts, elpojošs un ideāli piemērots jutīgiem cilvēkiem, kuri pastāvīgi saskaras ar ķermeņa temperatūras maiņas problēmu. 

Mēs labi apzināmies, ka pēdējiem tipiem piemīt gan universālas, gan individuālas īpašības. Tāpēc, protams, tas viss ir ļoti svarīgi, kad runa ir par jūsu iecienītāko izstrādājumu izvēli. Ir svarīgi analizēt, no kā audums ir izgatavots ne tikai ārējā izskata, bet arī iekšējo īpašību ziņā.

Ir labi saprotams, ka, ja blakus kvalitatīvam audumam tiek likts ne tik ideāls salikums, rezultāts nebūs priecīgs. Gluži otrādi, tas var izraisīt ārkārtīgi nepatīkamas reakcijas un ādas kairinājumu. Kvalitatīviem audumiem ir arī vairākas citas priekšrocības. Tās var būt, piemēram, termoregulācijas faktori, mitruma filtrēšana, gaisa caurlaidība utt. Šajā ziņā SAVASHOME ir ļoti plašs izstrādājumu klāsts. 

Tikai šeit jūs varat atrast augstākās kvalitātes izstrādājumus. Tas var ietvert plašu gultas veļas, spilvendrānu, palagu, palagu, segu, gultas pārklāju un daudzu citu izstrādājumu klāstu.

Un, protams, tiem, kas apbrīno klasiku un laika pārbaudi izturējušas īpašības, mēs varam piedāvāt izstrādājumus no lina auduma. Tie ir viegli kopjami, tāpēc mājas darbi šajā ziņā nebūs tik nepatīkami. No šī auduma var izgatavot ne tikai gultas veļu, bet arī galdautus, sedziņas u. c. 

Ja izvēlēsieties SAVASHOME izstrādājumus, jūs nebūsiet vīlušies auduma kvalitātē.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.