Bezmaksas piegāde no 80 €

Kāpēc daži audumi ir dārgāki par citiem?

2022 02 11

Ikviens, kurš ir iepircies apģērbu vai mājsaimniecības preču veikalā, ir pamanījis, ka daži materiāli ir dārgāki par citiem. Jautājums ir, kāpēc tas tā ir un kādi faktori ietekmē materiāla cenu. Šajā rakstā mēs aplūkosim galvenos iemeslus, kāpēc daži materiāli ir dārgāki un kā tas ir saistīts ar to kvalitāti, retumu vai īpašām īpašībām.

1. Materiālu kvalitāte: viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc daži materiāli ir dārgāki, ir to augstā kvalitāte. Augstas kvalitātes materiāli parasti ir izgatavoti no greznākajiem un izturīgākajiem diegiem, pavedieniem vai šķiedrām. Šie materiāli ir izturīgāki, mīkstāki, izturīgāki un bieži tiem piemīt īpašas īpašības, piemēram, elpojamība vai mitruma absorbcija. Tādējādi materiāla augstāka kvalitāte tieši ietekmē tā cenu.

2. Retums un ierobežota pieejamība: daži materiāli var būt dārgāki to retuma vai ierobežotas pieejamības tirgū dēļ. Ja materiāla ražošana ir ierobežota vai to ir grūti atrast, tas rada lielāku nelīdzsvarotību starp piedāvājumu un pieprasījumu, kas savukārt paaugstina cenu. Daži materiāli var būt reti arī to augu vai dzīvnieku īpašo augšanas apstākļu dēļ, no kuriem tie iegūti, vai ražošanas procesa sarežģītības dēļ.

3. Daži materiāli var būt dārgāki īpašu īpašību vai progresīvu tehnoloģiju dēļ, kas izmantotas to ražošanā. Piemēram, materiāls var būt izturīgs pret uguni, ūdeni, ultravioletajiem stariem vai citādi apstrādāts, lai tam piešķirtu īpašas īpašības. Šādi materiāli bieži vien ir dārgāki, jo ir jāpielieto īpaši ražošanas procesi un tehnoloģijas.

4. Dažiem zīmoliem ir laba reputācija un reputācija, kas var palielināt materiāla izmaksas. Pazīstami un cienīti zīmoli bieži izmanto augstas kvalitātes un ekskluzīvus materiālus, kas piesaista augstas klases klientus un uzsver to prestižu. Šādi materiāli var būt dārgāki zīmola vērtības un reputācijas dēļ.

Var droši apgalvot, ka šodien pieejamo audumu klāsts ir ļoti plašs. Katram no tiem ir atšķirīgas īpašības, taču ir arī dažas līdzības. Pirms iegādāties vienu vai otru auduma veidu, ir būtiski padomāt par to, ko no tā sagaidāt. Ir svarīgi, lai katram cilvēkam būtu individuālas īpašības, kas atbilst viņa vēlmēm. 

  • Audums. Šī ir viena no iespējamām klasiskā auduma veida izvēlēm. Ir vērts atzīmēt, ka tā īpašības ir novērtētas kopš neatminamiem laikiem. To apbrīno par tā izturību un patīkamo pieskārienu. Cita starpā ir ļoti svarīgi, ka tā uzturēšana neprasa lielu rūpību. Izturība, mājīgas vides radīšana un brīva ķermeņa elpošana ir audekla auduma izcilās īpašības. Tas neapšaubāmi ir ne tikai praktiska, bet arī stilīga izvēle, kas padarīs jūsu gulēšanas vidi unikālu. SAVASHOME aicina jūs iepazīties ar pieejamo izstrādājumu klāstu.
  • Satīna audums. Arī šis audums ir ļoti izturīgs un izturīgs. Tomēr tas izceļas ar savu ārējo izskatu. Spīdīgā šķiedra ir ļoti uzkrītoša un rada greznības sajūtu. Šajā gadījumā varat justies kā karaliskā ģimenē. Visus mūsu satīna izstrādājumus varat atrast šeit.
  • Percale audums. Tā unikalitāte slēpjas auduma vieglumā. Jāatzīmē, ka tā ir lieliska izvēle tiem, kurus miega laikā pastāvīgi nomāc spēcīga svīšana. Tas ļauj gaisam brīvi kustēties. Mitrums, kas šajā laikā uzkrājas, iztvaiko kā pašsaprotama lieta. Vienlaikus šis audums ir arī ļoti universāls. Neatkarīgi no tā, vai ir vasara vai ziema, metiens vienmēr ir piemērots! Iepazīstiet šo audumu šeit.
  • Lina audums. Viegla šķiedra, kas izstaro klasi. Tā pielāgojas ķermeņa temperatūrai. Šis audums ir neatņemama Lietuvas kultūras sastāvdaļa. Tāpēc tiem, kurus aizrauj šīs zemes vēsture, tā ir lieliska izvēle. Lins neapšaubāmi ir vispiemērotākais izmantošanai augstā apkārtējās vides temperatūrā, jo tā gaisa caurlaidība un mitruma iztvaikošana ir ļoti intensīva. Ar mūsu lina izstrādājumiem var iepazīties šeit.
  • Zīda audums. Fascinējošs ir ne tikai tā izskats, bet arī unikālās iekšējās īpašības. Tas rada kāroto greznības un ekskluzivitātes sajūtu. Tajā pašā laikā tas ir ļoti mīksts un patīkams pieskārienam. Šajā ziņā nevajadzētu aizmirst arī par tā spēcīgajām šķiedrām, tāpēc izturība ir garantēta. SAVASHOME ir papildinājusi savu ekskluzīvo izstrādājumu klāstu ar šī auduma audumu: spilvenu pārvalki un gumijas. Tos visus var atrast šeit.

Secinājums: Daži materiāli ir dārgāki par citiem, jo tie ir augstākas kvalitātes, retuma, īpašu īpašību vai ar zīmolu saistītā prestiža dēļ. Tas piešķir materiāliem īpašu vērtību un piesaista patērētājus, kuri novērtē augstu kvalitāti, unikalitāti vai prestižu. Pērkot materiālus, ir svarīgi novērtēt to kvalitāti, funkcionalitāti un piemērotību jūsu vajadzībām, lai izvēlētos pareizo materiālu, kas atbilst jūsu vēlmēm un prasībām.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.