Bezmaksas piegāde no 80 €

Ar rokām darinātas sveces - mājīgums, unikalitāte un kvalitāte

2021 09 08

Ar rokām darinātas sveces ir kas vairāk nekā vienkāršs dekoratīvs elements. Tās ne tikai rada mājīgumu un atmosfēru, bet arī sūta īpašu siltuma un mīlestības vēstījumu. Ieguldījums ar rokām darinātās svecēs ir gudrs lēmums, kas sniedz daudz priekšrocību.

Viena no galvenajām priekšrocībām ir kvalitāte. Ar rokām darinātas sveces ir izgatavotas no augstas kvalitātes dabīgiem materiāliem, piemēram, bišu vaska vai sojas vaska. Tas nozīmē, ka tās deg ilgāk un gaisma ir spilgtāka salīdzinājumā ar masveidā ražotām svecēm. Turklāt dabīgie materiāli nerada kaitīgus izgarojumus vai alerģijas, tāpēc varat baudīt sveces liesmu bez raizēm.

Ar rokām darinātas sveces piešķir arī unikālu izskatu. Katra svece ir roku darbs, kas atspoguļo amatnieka radošumu un aizrautību. Jūs varat izvēlēties no dažādām formām, krāsām un smaržām, kas atbilst jūsu gaumei un interjera stilam. Tā ir lieliska iespēja paust savu individualitāti un radīt personisku atmosfēru savā telpā.

Ar rokām darinātām svecēm piemīt arī dziedinošs spēks. Daudzas ir izgatavotas no dabīgām eļļām un ēteriskajām eļļām, kas izdala patīkamus aromātus un var pozitīvi ietekmēt jūsu garastāvokli un pašsajūtu. Piemēram, lavandas aromāts var palīdzēt nomierināt un uzlabot miegu, savukārt citrusaugļu aromāts var sniegt enerģiju un svaigumu.

Neaizmirstiet par ar rokām darinātas sveces estētiku. Tās ir ne tikai funkcionālas, bet arī dekoratīvas. Tās var kļūt par jūsu mājas interjera akcentu, piešķirot siltuma un elegances sajūtu. Jūs varat izveidot satriecošus sveču dizainus un kompozīcijas, kas piesaistīs uzmanību un radīs īpašu atmosfēru.

Iegādājoties jaunu mājokli vai atjaunojot veco, ikviens vēlas, lai tas būtu pēc iespējas ērtāks ne tikai viņam pašam, bet arī viņa nākamajiem viesiem. Mūsu mājas ir ne tikai vieta, bet arī miera oāze, kur varam atpūsties, aizmirst ikdienas rūpes un justies droši. Tieši mājās mēs varam arī uzaicināt sen neredzētu, bet iemīļotu draugu uz kafijas tasi un izdzīvot senas bērnības atmiņas. Mājīgs mājoklis ir kā maģiska telpa, kurā ir patīkami atgriezties katru reizi.


Lai mājās radītu patīkamāku un mierīgāku vidi, mēs ieguldām līdzekļus dažādos mājas dekoros, lai mājokli padarītu gaišāku, piemēram, pūkainos spilvenos, svītrainos aizkaros, mīkstās pasteļkrēslos vai daudzkrāsainās ar rokām darinātās svecēs. Un šodien, lai palīdzētu jums izvēlēties, mēs iepazīstināsim jūs ar mūsu sezonas jaunumu - ar rokām darinātām svecēm.

Un jūs nekļūdīsieties, izvēloties kādu no sveču formām, ja vien jūs īpaši neuztrauc sveču degšanas laiks. Kvadrātveida sveces ir tāda paša izmēra kā apaļās sveces (10x15 cm), taču nedaudz smagākas. Apaļās sveces sver 0,9 kg un deg aptuveni 110 stundas, savukārt kvadrātveida sveces sver 1,2 kg, un to degšanas laiks ir 140 stundas.

Kāpēc ieguldīt ar rokām darinātās svecēs?

Apbrīnojama kvalitāte no sākuma līdz beigām;
vienmērīgi kūstošs palmu vaska maisījums;
ilgs degšanas laiks;
100% organiskās kokvilnas daktis;
100% dabīgs palmu vasks;
0% parafīna;
0% parabēnu;
0% ēterisko eļļu/dvēseles smaržvielu. 

SAVASHOME komandas rūpīgi un ar mīlestību darinātos ar rokām darinātos sveču izstrādājumus apaļā vai kvadrātveida dizainā raksturo elegance un kvalitāte no sākuma līdz beigām. Pārsteidziet ar tām savus draugus, tuviniekus vai sevi! Ar rokām darinātas sveces ir oriģināla dāvana un lielisks veids, kā atdzīvināt jūsu mājas interjeru.

Ieguldījums rokām darinātās svecēs ir ieguldījums jūsu komfortā, mājīgumā un labklājībā. Tas ir lielisks veids, kā mājās radīt īpašu vidi, atpūsties un izbaudīt burvīgus mirkļus. Tāpēc palutiniet sevi un izbaudiet ar rokām darināto sveču priekšrocības jau šodien!

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.