Bezmaksas piegāde no 80 €

Gultas veļas komplektu šūšanas process

2023 10 02

Mājīga guļamistaba ir atkarīga no ērtas gultas veļas. Taču dažkārt atrast ideāli piemērotu jūsu interjeram var būt izaicinājums. Jūs varat izgatavot savu gultasveļu. Šajā rakstā mēs detalizēti aprakstīsim, kā, izmantojot profesionālas šūšanas metodes, izgatavot savu gultasveļu.

Jums būs nepieciešami šādi priekšmeti: 

  • Audums: izvēlieties augstas kvalitātes audumus, kas piemēroti gultasveļai. Biežāk izmantotie materiāli ir kokvilna, lins vai mikrošķiedra.
  • Dzijas: izvēlieties atbilstošas dzijas jūsu auduma veidam. Piemēram, kokvilnas dzijas ir piemērotas kokvilnas audumiem.
  • Šķēres: asas un izturīgas šķēres ir ļoti svarīgas, lai izgriezums būtu labs.
  • Šujmašīna: pārliecinieties, ka jums ir piemērota šujmašīna ar noteiktām funkcijām, piemēram, iespēju šūt ar taisniem diegiem vai konfigurēt diegu spriegojumu.

Izmēri un dizaina izvēle

Pirmais solis ir izmērīt matrača izmēru. Tas ietver garumu, platumu un augstumu. Pamatojoties uz šiem mērījumiem, izlemiet, cik daudz auduma jums būs nepieciešams pirkšanas posmā.

Izlemiet arī par dizainu. Varbūt vēlaties vienkāršu, vienkrāsainu komplektu vai arī jums ir idejas par attēliem un rakstiem.


 

Šūšana

Apsveriet, vai vēlaties šūt ar rokām vai izmantot šujmašīnu. Ja izvēlaties izmantot mašīnu, pārliecinieties, ka jums ir pareizās adatas un diegi.

Sāciet ar pamatiem. Izvēlieties piemērotu šūšanas tehniku, piemēram, taisnu diegu vai zigzaga diegu atkarībā no jūsu dizaina vajadzībām. Pēc tam pievērsiet uzmanību smalkākajām šūšanas detaļām.

 

Apdare

Beigās pārbaudiet visus diegus, aizķeksējiet lieko un pārliecinieties, ka viss izskatās glīti un cieši. Ja izmantojat šujmašīnu, varat izmantot apakšējās šuves aizdares funkciju.

Ja vēlaties, varat pievienot arī dekoratīvas detaļas, piemēram, lentes, apdrukātas malas vai mapes.

Kad būsiet uzšuvis savu gultasveļu, jūs priecāsieties par savu darbu un baudīsiet skaistu un unikālu guļamistabas interjeru. Šūšana ir radošs process, kas sniedz jums iespēju izpaust savu personīgo stilu un radīt ko īpašu. Tāpēc paņemiet rokās šūšanas rīkus un ļaujiet izpausties savam radošumam!

Par šūšanas audumiem un gultasveļu skatiet mūsu Savashome lapu.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.