Bezmaksas piegāde no 80 €

Piegādes informācija

Priecājamies, ka esat izvēlējies mūsu e-veikalu, mēs nepārtraukti pilnveidojamies, tikai ar jūsu palīdzību. Pēc pasūtījuma veikšanas jūs saņemsiet preces 2 - 8 darba dienu laikā atkarībā no izvēlētā piegādes veida. Lūdzu, ņemiet vērā, ka svētku laikā piegāde reti kavējas, tāpēc iesakām pirms pasūtījuma veikšanas sazināties ar mūsu administrāciju, lai mēs varētu apstiprināt provizorisku piegādes datumu.

* Lūdzu, ņemiet vērā, ka šie termiņi ir spēkā parastos piegādes apstākļos. Pandēmijas dēļ var būt kavējumi, kas pārsniedz standarta piegādes laiku. Pirms sazināšanās ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu, lūdzu, izmantojiet vēl līdz 7 darba dienām.

Mēs ceram, ka pēc sūtījuma saņemšanas jūs būsiet apmierināts ar mūsu pakalpojumu kvalitāti, taču, ja sūtījums piegādes laikā ir stipri bojāts, iesakām nofotografēt bojājumus un informēt mūsu administrāciju pirms sūtījuma izpakošanas.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja esat veicis pasūtījumu un vēlaties mainīt piegādes veidu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: info@savashome.lv

- Kurjerpasts (Cena: 3.99 eur.)
Izvēloties šo piegādes veidu, produktu saņemsiet 2 - 8 darba dienu laikā no pasūtījuma veikšanas dienas, ja pasūtījums tiks veikts vēlāk nekā plkst. 12, pasūtījums tiks nosūtīts tikai nākamajā dienā.
Piegāde uz Kuršu kāpu ir par papildu samaksu 15 eiro.

- Omniva pa pastu (cena - 2.99 eur.)
Izvēloties šo piegādes veidu, produkts tiks piegādāts 2 - 8 darba dienu laikā, ja pasūtījumu izdarīsiet līdz plkst. 12, produktu saņemsiet ātrāk. Pirms pasūtījuma apstiprināšanas Jums būs jāizvēlas viena no Omniva pasta nodaļām, visas pasta nodaļas varat apskatīt šajā saitē.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.