Bezmaksas piegāde no 80 €

Kāpēc galdauts uz svētku galda ir tik svarīgs?

2021 11 09

Jāatzīst, ka mūsdienu straujais dzīves temps ir ļoti nogurdinošs. Tas attiecas ne tikai uz tiem, kas nodarbojas ar aktīvām fiziskām aktivitātēm, bet arī uz tiem, kas veic aktīvu garīgo darbu. Arī viņiem atpūta ir ļoti svarīga. Lai to visu varētu pienācīgi veikt, ir svarīgi nodrošināt komfortablu miega vidi. Protams, viens no svarīgākajiem aspektiem šajā ziņā ir gulta un tajā esošie elementi, piemēram, spilvens un sega, pārvalki, palagi un matrača aizsargs. Mēs sīkāk aplūkosim segas elementu. Tā ir ne tikai lielisks līdzeklis labas ķermeņa temperatūras nodrošināšanai, bet arī neatņemama guļamistabas interjera sastāvdaļa. Noteikti ir vērts atzīmēt, ka tās izvēle ir jāveic ļoti rūpīgi. Tas noteiks jūsu labsajūtu un komfortu miega vai atpūtas laikā. 

SAVASHOME vēlas jums piedāvāt antistresa segu "Carbon" ar unikālu sastāvu. Tās ir ideāli piemērotas cilvēkiem, kuri nodarbojas ar aktīvām garīgām vai fiziskām aktivitātēm, un tiem, kuri pastāvīgi atrodas spriedzes un stresa situācijās. Šai īpašajai segai piemīt lieliskas elpojošas un antistresa īpašības. Cita starpā tā palīdz uzlabot asinsriti organismā, uzsūc mitrumu (bet vienlaikus filtrē to ārā vidē, nevis uzkrāj organismā) un mazina nogurumu. Jāatzīmē, ka segas pildījums ir viegls un mīksts, tāpēc atpūtas laikā tas neradīs diskomfortu. Vienlaikus tā uztur optimālu ķermeņa temperatūru, tāpēc to var izmantot gan siltā, gan aukstā gadalaikā. Tautas gudrība vēsta: "Kā tu noliecies, tā tu arī gulēsi." Šī sega nodrošinās, ka jūsu atpūta gultā būs patīkama un produktīva.

Šo antistresa segu varat atrast Savashome lapā. Tā jūs sasildīs, bet neliks jums svīst. Ļoti svarīgi ir arī tas, ka tā pasargā no iespējamām elpošanas problēmām, kā arī nevēlamām ādas reakcijām, piemēram, alerģijām, izsitumiem, pietūkumiem, apsārtumiem, apsārtumiem, niezi un citām. Ar SAVASHOME jūs vienmēr jutīsieties kā mākoņos.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.