Bezmaksas piegāde no 80 €

Kā būt ideāls mājas viesis

2023 11 23

Mēs daudz laika esam pavadījuši, runājot par viesu uzņemšanu, taču ir svarīgi būt arī labam viesim. Galu galā, jūs taču nevēlaties, lai nākamgad jūsu ielūgums pazustu pa pastu! Viesošanās pie radiniekiem vienmēr ir īpaša pieredze - sākot ar pirmo reizi, ko pavadāt kopā ar radiniekiem, un beidzot ar tālu draugu vai ģimenes, kas jūs vēl atceras autiņos, apmeklējumu. Mēs visi zinām noteikumu, ka nekad nedrīkst ierasties tukšām rokām, bet kā ir ar visiem neizteiktajiem noteikumiem, kas saistīti ar ieiešanu svešā telpā? Neuztraucieties, mēs sniegsim jums visus padomus, kas nepieciešami, lai jūs uzaicinātu vēlreiz!

Noņemiet apavus 

Tas ir tīrības un cieņas apliecinājums, ka, apciemojot citus cilvēkus, jānoņem kurpes. Neatkarīgi no tā, vai jūs strikti novelkat apavus vai dodaties ceļojumā, ikviens novērtē, ja mājās ir mazliet mazāk netīrumu. Tas ir ne tikai vienkāršs rituāls, bet arī simbols, kas apliecina cieņu pret saimnieku mājām. Noņemot apavus, mēs izrādām cieņu pret viņu privātumu, saglabājot tos tīrus, un radām patīkamāku un tīrāku telpu, kurā varam baudīt kopā būšanu. Tas ir vienkāršs akts, kas var radīt patīkamu un cieņpilnu atmosfēras noskaņu.

Gatavojieties

Pirms došanās ceļā ir svarīgi pārdomāt, kur dodaties un pie kā apmetīsieties. Vai tas būs jūsu labākās draudzenes dzīvoklis vai māsas māja ar vīru, suni un trim bērniem? Kad ieradīsieties, sagatavojieties, lai jūsu enerģija atbilstu saimnieka enerģijai. Tas pats attiecas arī uz mājokļa iekārtošanas dāvanu! Izvēloties dāvanu, padomājiet par to, kā tā atspoguļo jūsu saimnieku. Ja jūsu saimniekam patīk gatavot un ieturēt maltīti, iesakām iegādāties sveču komplektu. Ja jau ir ieplānots filmu maratons, tad pietiks ar siltu aromātisku sveci! Vairāk ideju skatiet Savashome lapā.

Uzklājiet galdu

Tam vajadzētu būt pašsaprotamamam, bet, kad esat viesis, viena no labākajām lietām, ko varat darīt, ir palīdzēt, nemaz nelūdzot. Palīdzēt uzklāt galdu kā saimniekam ir jauks žests, kas apliecina jūsu rūpes un sadarbību. Tās ir mazas lietas, kas ir ļoti noderīgas, piemēram, galda klāšana pirms vakariņām un trauku mazgājamās mašīnas iekraušana pēc vakariņām. Sadarbība pie galda pauž jūsu vēlmi radīt patīkamu apkalpošanu un prieku viesiem. Šādi sadarbojoties, tiek radīta sirsnīga un draudzīga atmosfēra, ko var izbaudīt visi, kuri ir piedalījušies galda klāšanā.

Spēlējiet kopā ar bērniem

Saimniekam spēlēties ar bērniem ir ne tikai prieks, bet arī lielisks veids, kā radīt siltas un jautras atmiņas. Aktīva uzņemšanās demonstrē ne tikai sirsnīgu uzņemšanu, bet arī uzmanību katram ģimenes loceklim. Šī darbība ne tikai novērš garlaicīgu gaidīšanu, bet arī veicina ģimenes draudzību un radošumu. Spēlējoties ar bērniem, radīsim prieku un sadraudzību, kas visiem paliks atmiņā. Tas ir lielisks veids, kā visus iesaistīt svētku atmosfērā un piedzīvot neparastu ģimenes draudzību.

Ieslēdziet svētku režīmu

Ienirstiet svētku noskaņās, kļūstot par viesi! Tas ir ne tikai atslābināšanās žests, bet arī pateicības žests mājiniekiem. Ļaujiet sev atpūsties, izbaudīt mirkļus un ļaujiet mājiniekiem izrādīt uzmanību un rūpes. Ieejot brīvdienu režīmā, mēs radīsim patīkamu un bezrūpīgu atmosfēru, kurā katrs mirklis kļūs īpašs. Tā ir lieliska iespēja radīt atmiņas un neaizmirstamus mirkļus, kamēr ikviens bauda prieku un atpūtu.

Nāciet sagatavojušies visam un gatavi neko nedarīt

Labākie viesi vienmēr ir tie, kas nevainojami iekļaujas. Tā ir ne tikai gudra pieeja, bet arī lieliska iespēja pielāgoties jebkuriem apstākļiem. Ierodoties gatavam jebkam, izrādāt uzmanību un cieņu pret saimniekiem, vienlaikus sniedzot jums iespēju vienkārši atpūsties un ļaut laikam plūst. Šāds sagatavots un relaksēts noskaņojums rada patīkamu un draudzīgu atmosfēru, kas ļauj izbaudīt katru mirkli. 

Ievērojiet savu gulētiešanas laiku

Kad esat viesis, ievērojiet gulētiešanas laiku. Savashome mēs gandrīz neko neuztveram nopietnāk par labu miegu. Tas ir ne tikai cieņas izrādīšana mūsu saimniekiem, bet arī lielisks veids, kā uzturēt harmoniju un labas attiecības. Kad esat viesis kāda mājās, jums ir jāievēro klusās stundas. Pielāgosimies viņu mājas rutīnai, ievērojot gulētiešanas režīmu. Tas ne tikai palīdzēs nodrošināt labu nakts atpūtu, bet arī radīs patīkamu atmosfēru, kurā visi jūtas ērti. Gulētiešanas laika ievērošana ir svarīgs elements, kas veicina vispārējo labsajūtu un patīkamu uzturēšanos.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.