Bezmaksas piegāde no 80 €

Kāpēc arvien vairāk cilvēku izvēlas kašmiru?

2021 11 09

Kašmiras audums ir grezns un īpašs audums, kas arvien vairāk piesaista cilvēku uzmanību. Lai gan kašmira audums ir dārgāks nekā vairums citu audumu, tā unikālās īpašības un priekšrocības mudina arvien vairāk cilvēku izvēlēties šo ekskluzīvo audumu. Šajā rakstā mēs apspriedīsim, kāpēc kašmirs kļūst par populāru izvēli un kā tas var bagātināt jūsu garderobi un ikdienas dzīvi.

Kašmira ir pazīstama kā savdabīgs audums, kas austs no kašmira vilnas. Jautājums ir, kā šī vilna tiek iegūta? Mēs jums par to pastāstīsim vairāk. Vilnu iegūst no Kašmiras kazām, kas dzīvo Irākā, Indijā, Afganistānā, Ķīnā, Tibetā, Irānā un Mongolijā. Vilnas apmatojums ir cilindriskas formas, ar zīdainu spīdumu un maigumu. Kašmirs ir ļoti viegls, nemaz nerunājot par tā sildošajām īpašībām. Kašmiru uztver kā izejvielu luksusa audumiem - Kašmiras kazas mīkstā apmatojuma, kas netiek cirpts kā aitām, bet gan rūpīgi ķemmēts. Kopējais iegūtais daudzums ir ļoti neliels: no kazas var izķemmēt 150-200 gramus smalku matu, bet no kazas iegūst tikai 100 gramus izstrādājumu ražošanai piemērotas izejvielas. Tiek uzskatīts, ka visaugstākās kvalitātes kašmirs ir iegūts no Mongolijas centrālajos reģionos dzīvojošām kazām. Izgatavotie audumi ir ļoti mīksti un tiem ir raksturīgs spīdums, taču atšķirībā no citiem vilnas šķiedras veidiem tie nav biezi un nerada nepatīkamas sajūtas uz ādas. 


Kašmiru izstrādājumi ir trīs veidu: džemperis, audums un šalle. Pulovers ir adīts, bet audums un šalle ir austi. Atšķirību nav grūti saprast: trikotāžas audumu jeb adījumu veido savstarpēji savijušies dūrieni, bet austo audumu, savukārt, no otras puses, veido perpendikulāri savijušies gareniskie un šķērseniskie pavedieni. Gan trikotāžas audums, gan austais audums tiek iegūts no dzijas. Pēdējo izgatavo, savijot kopā šķiedras, šajā gadījumā kašmira šķiedras matiņus, līdz tiek iegūta vajadzīgās struktūras dzija. Tas ir viens no svarīgākajiem posmiem galaprodukta tapšanā. Augstvērtīgākus audumus izgatavo no garākiem pavedieniem, bet nedaudz lētākus - no īsākiem. Tomēr šajā gadījumā paša auduma īpašības nemainās.

1. Greznība un mīksts komforts: viena no galvenajām kašmira priekšrocībām ir tā greznība un mīksts komforts. Kašmirs ir pazīstams kā viens no mīkstākajiem un siltākajiem audumiem. Tas lieliski apņem ķermeni, sniedzot patīkamu un siltu sajūtu pat aukstākajā gadalaikā. Atšķirību var sajust jau no pirmā kontakta ar šo audumu - to valkāt ir patiess prieks.

2. Augsta kvalitāte un izturība: kašmirs ir augstas kvalitātes audums, kas ir pazīstams ar savu izturību. Pareizi kopti, kašmira apģērbi var kalpot ilgu laiku un saglabāt savu sākotnējo skaistumu. Kašmira audums ir krunkains un nodilumizturīgs, tāpēc tas ir ieguldījums ilgmūžīgā un kvalitatīvā apģērbā.

3. Atpūta un temperatūras regulēšana: kašmira audumam piemīt dabiskas īpašības, kas regulē ķermeņa temperatūru. Tas nozīmē, ka kašmira apģērbi nodrošina komfortu gan siltākos, gan aukstākos laika apstākļos. Tie aiztur siltumu, bet vienlaikus ļauj gaisam cirkulēt, lai izvairītos no pārmērīgas svīšanas un diskomforta.

4. Stils un ekskluzivitāte: Kašmirs ir pazīstams ar savu eleganto un ekskluzīvo stilu. Kašmira apģērbiem piemīt īpaša maigums, ikdienas greznība un izsmalcināts dizains. Kašmira apģērbu var atrast dažādos stilos un krāsās, kas atbilst jūsu personīgajai gaumei un ļauj jums izcelties no pūļa.

5. Dabisks un ilgtspējīgs: daudzi cilvēki izvēlas kašmīru tā dabiskuma un ilgtspējas dēļ. Kašmira audumu izgatavo no vilnas, kas iegūta no dzīvniekiem. Tas ir dabisks, atjaunojams un videi draudzīgs. Turklāt daudzi ražotāji ir apņēmušies ievērot ilgtspēju, dzīvnieku labturību un vides aizsardzību.

Secinājums: Kašmirs ir audums, kas nodrošina greznību, siltumu, komfortu un stilu. Arvien vairāk cilvēku izvēlas kašmīru tā izcilo priekšrocību un dabiskuma dēļ. Ieguldot līdzekļus kašmira apģērbā, jūs iegūsiet augstas kvalitātes un izturīgus apģērbus, kas bagātinās jūsu garderobi un sniegs jums īpašu sajūtu, tos valkājot.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.