Bezmaksas piegāde no 80 €

Zīda spilvenu pārvalki: jūsu matiem un sejas tonim

2023 10 06

Mūsu skaistums ir atkarīgs no tā, kā mēs rūpējamies par saviem matiem un ādu. Šajā rakstā mēs apspriedīsim, kāpēc zīda spilvendrānas var kļūt par neatņemamu jūsu skaistumkopšanas rituāla sastāvdaļu.

Kāpēc zīds ir tik īpašs materiāls?

Zīds ir izgatavots no zīda vijolītes dzijas. Tā audums ir ārkārtīgi mīksts, kas ir svarīgi gan matiem, gan sejas ādai. Zīdam ir gluda virsma, kas salīdzinājumā ar citiem audumiem samazina berzi ar ādu un matiem. Tas ir arī hipoalerģisks, tāpēc ir piemērots pat jutīgai ādai.

 

Zīda matu spilventiņu priekšrocības

Mazāka matu lūšana un matu galu šķelšanās: Zīds samazina berzi starp matu virsmu un spilventiņu, tādējādi samazinot matu lūšanas risku. Bieži vien kokvilnas spilvendrānu pārvalku lietošana rada berzi, kas var izraisīt bojājumus, matu galu šķelšanos un pat lūšanu. Zīds, pateicoties tā gludajai virsmai, samazina šo berzi un pasargā matus no matu galu šķelšanās. 

 

Mazāk statiskās elektrības: zīds palīdz saglabāt matus glītus un mazāk pakļautus statiskajai elektrībai, īpaši sausos apstākļos.

 

Matu spīdums: Zīds veicina matu dabisko spīdumu, sekmējot veselīgu un skaistu matu krāsu.

 

Saglabā mitrumu

Zīds neuzsūc mitrumu, tāpēc mati saglabā savu dabisko mitruma līmeni. Tas ir īpaši svarīgi tiem, kam ir sausu vai bojātu matu problēmas. Izmantojot zīda spilvendrānas, matu kodols paliek gluds un nesapinoties.

 

Samazina kairinājumu: zīda hipoalerģiskās īpašības samazina ādas kairinājumu un alerģisku reakciju risku.

 

Samazināta elektrizēšanās

Zīds palīdz kontrolēt matu pūkošanos, padarot matus glītus un elastīgus.

 

Kā kopt zīda spilvendrānas

Kopjot zīda spilvendrānu, ir jābūt saudzīgam un uzmanīgam. Ieteicams:

 

  • Ja esat nolēmis mazgāt zīdu, labāk to darīt ar rokām, izmantojot siltu ūdeni un maigu mazgāšanas līdzekli.
  • Izvairieties no augstas temperatūras: Izvairieties no augstas temperatūras un spēcīgiem mazgāšanas līdzekļiem, lai nesabojātu zīdu.
  • Nebalināt: zīda audumus var sabojāt spēcīgas ķimikālijas, tāpēc jāizvairās no balināšanas.

Ieguldījums zīda spilvenos var būt lieliska dāvana jūsu matiem un sejas ādai, un jūs varat tos iegādāties Savashome lapā, noklikšķinot šeit. Tie nodrošina komfortu un, pats galvenais, saglabā dabisko skaistumu. Parūpējieties par savas ādas un matu veselību. Jūsu āda un mati ir tā vērti!

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.