Bezmaksas piegāde no 80 €

Vai man vajadzētu iegādāties komplektu vai tikai segas pārvalkus?

2022 02 03

Var droši apgalvot, ka katram no mums ir ļoti svarīga mūsu miega vide. Neatkarīgi no tā, vai esat bērns, pieaugušais vai seniors, ikvienam ir nepieciešams miegs. Protams, ir ļoti svarīgi pieminēt, ka miega ilgums katrai vecuma grupai ir atšķirīgs. Piemēram, bērniem vajadzētu gulēt vismaz 10 līdz 12 stundas dienā, savukārt pieaugušajam kvalitatīvam miegam vajadzētu būt tikai 8 stundām. 

Protams, ja runa ir par kvalitatīvu miegu, ir ļoti grūti radīt šādu vidi. Jāņem vērā ne viens vien būtisks aspekts. Pirmkārt un galvenokārt tas ir guļamistabas iekārtojums, tās stils un interjera dizaina izvēle. Ja mūs neapmierina dominējošās krāsas, mēbeles vai citas detaļas, ir tikai likumsakarīgi, ka šādā vidē mēs nespēsim atpūsties un labi izgulēties. Taču, lai kas notiktu, gulta ir vissvarīgākais guļamistabas akcents. Vispirms ir jāizvēlas pareizā gulta. Tas ir ļoti svarīgi ne tikai vispārējai stila vienotībai, bet arī jūsu personīgajam komfortam. Šajā ziņā ir jāizvēlas ne tikai gultas augstums, bet arī tās garums un platums. Tas ir ļoti svarīgi miegam. Ja jūs jūtaties ierobežots vietas trūkuma dēļ, tas padarīs jūsu kopējo atpūtas kvalitāti ļoti sliktu.

No otras puses, tikpat svarīga ir arī matrača izvēle. Protams, daži cilvēki dod priekšroku cietākam, citi mīkstākam miegam, tāpēc ļoti svarīga ir individualitāte. Protams, runājot par gultu, nedrīkst aizmirst segas un spilvena izvēles parametrus, tātad arī to gultas veļu. Ļoti bieži rodas dilemma, vai lietderīgāki ir komplekti vai individuālas kombinācijas? Ir vērts atzīmēt, ka nekļūdīsieties, ja izmēģināsiet abus.

Ja izvēlaties vienkrāsainus un rakstainus gultasveļas komplektus, tas jūsu interjeram piešķirs daudz vienotāku noskaņu. Šajā ziņā SAVASHOME jums var piedāvāt audekla (kokvilnas), satīna, lina un perkala kombinācijas.

Tomēr, ja plānojat kombinēt dažādu elementu segas, spilvenus, palagus, palagus, jāievēro daži principi. Ir svarīgi ņemt vērā, ka tās var kļūt par universālu telpas elementu vai, gluži pretēji, radīt atšķirīgu iezīmi. 

Jebkurā gadījumā šo kombināciju sastādīšana un sakārtošana atbilstoši jūsu vēlmēm ir radošs process, kas var būt autora paša radīts.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.