Bezmaksas piegāde no 80 €

Kāds būs tavs miegs atkarībā no palaga?

2021 10 27

Kāpēc gulēšanas vidē ir nepieciešami palagi?

 

Var droši teikt, ka neviena guļamistaba nav iedomājama bez gultas veļas komplekta, kas sastāv no spilvendrānām, segas pārvalka un palaga. To maiņa ne tikai atjauno interjeru, bet arī nodrošina tīrību. Tomēr noturības ziņā gultas veļas komplekti nolietojas daudz ātrāk nekā citi tekstila izstrādājumi. Kāpēc tas notiek? Protams, palagu materiāls visvairāk saskaras ar Mūsu ķermeni. Šī iemesla dēļ pastāvīga berze, noved pie tā ātra nodiluma. Palagu un gultas veļu piederumu harmonija veido harmonisku kopumu guļamistabā. Vienkrāsainus palagus var kombinēt ar rakstainu segu vai spilvendrānām un otrādi. Ir vērts atzīmēt, ka palags ir ne mazāk svarīga sastāvdaļa komfortablas gulēšanas vides ziņā. Iedomājieties, ja palags kairina ādu, izraisa dažādas alerģiskas reakcijas, niezi, izsitumus un citas nepatīkamas sajūtas, un ir arī, nepatīkams taustei, tādā gadījumā miega kvalitāte būs patiešām nekvalitatīva. Mēs nešaubāmies, ka, pamostoties no rīta, Jūs bieži neatrodat palagu zem ķermeņa. To iespiež gultas vidū vai piespiež pie kājas. Tas notiek tāpēc, ka tas nepieguļas matracim. Miega laikā ķermenim kustoties, tas nonāk tur, kur tam nevajadzētu būt. Lai tas neatkārtotos, iesakām izvēlēties SAVAS Home palagus ar gumiju. Ir pieejamas vienkrāsainas gultas veļas iespējas, kuras var viegli pielāgot dažādu stilu gultas veļas komplektiem. Šeit Jūs atradīsiet gaišus un pasteļtoņu palagus “Classic grey”, “Ivory”, “Citron”, “Grey”, “White”, “Yellow”.

 

 

Tāpat mums noteikti ir ko piedāvāt košāku krāsu cienītājiem. Tie būtu “Imperial”, “Rose”, “Blue” palagi.

 

 

Tuvojoties aukstajai sezonai, apstiprinās stereotips, kas nosaka arī krāsu izvēli. Pienākot rudens-ziemas sezonai, bieži vien vēlamies nedaudz tumšākas krāsas ne tikai garderobē, bet arī mājas tekstila izvēlē. Tātad šajā gadījumā ideāli piemēroti būs “Darkpurple”, “Anthracite”, “Midnight”, “Ash rose”, “Moss green”, “Mauve”, “Brown”.

 

SAVAS Home palagi ar gumiju ir izgatavoti no audekla, 100% kokvilnas, augstākās kvalitātes satīna vai kokvilnas un poliestera materiālu sastāvdaļām. Tos ir viegli uzturēt. Lai to izdarītu, nav nepieciešamas īpašas ierīces,mazgāšanas līdzekļi jāizvēlas pēc iespējas dabīgāki, lai nesabojātu auduma šķiedru. Vairāk palagu var atrast šeit: https://www.savashome.lv/palagi

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.