Bezmaksas piegāde no 80 €

Pleds ar bārkstīm: unikāls dizains jūsu mājai

2022 02 11

Sega ir priekšmets, kas var palīdzēt jums izveidot ne tikai unikālu mājas interjeru, bet arī omulīgu, siltu ķermeņa ietīšanu. Protams, izvēlēties segu ne vienmēr ir viegli. Tomēr varam droši apgalvot, ka tā var būt gan atšķirīgs mājas elements, gan dizaina elements. Cita starpā ir vērts atzīmēt, ka paklāji tiek izmantoti ļoti dažādos gadalaikos. Tas var būt noderīgs gan ziemas, gan vasaras sezonā. Ja meklējat mājīgumu un siltumu, pleds ir lieliska izvēle. Protams, ir ļoti svarīgi pievērst uzmanību tam, no kā pleds ir izgatavots. SAVASHOME rūpējas par to, kā jūtas jūsu ķermenis, tāpēc materiāli ir izvēlēti ļoti rūpīgi. 

Jūsu priekam esam izvēlējušies kašmira un mikrošķiedras audumus. Tie lieliski pielāgojas ķermeņa temperatūrai un ir patīkami pieskārienam. Tie arī izskatās ļoti pievilcīgi mājas vidē. Komforts šajā ziņā ir garantēts. Mūsu metieni ir izgatavoti Lietuvā no 100 % dabīgiem audumiem, tāpēc jums nebūs jāuztraucas par to kvalitāti. Turklāt ir patīkami redzēt, ka pledi piesaista acis ne tikai to atšķirīgā dizaina, bet arī krāsas dēļ. Tā ir ļoti svarīga, izvēloties pledus. Ieteicams, lai pēdējais atbilstu mājas dizainam un tajā dominējošajiem toņiem. Savashome e-veikalā mēs piedāvājam pledus ar bārkstīm.

Pēdējais ir izgatavots no merino vilnas, kašmira, akrila un poliestera. Lai gan tā sastāvā ir daži sintētiskie materiāli, tas nemazina tās kvalitāti. Cita starpā ir vērts atzīmēt, ka merino vilna ir galvenā sastāvdaļa, kas nodrošina ne tikai mīkstumu, bet arī maigumu un greznības sajūtu. 

Kāda ir bārkstīm klāta plediņa kopšana?

Lai gan kopšanas noteikumi var šķist vienkārši, tie jāievēro ļoti rūpīgi. Pirms pleds ir jāizmazgā. Vislabāk to darīt temperatūrā, kas nepārsniedz +30 grādus, izmantojot manuālās mazgāšanas funkciju. Turklāt šim nolūkam nav ieteicams izmantot balinātājus vai citas ķīmiski aktīvas vielas, jo tās var viegli sabojāt audumu. Nav ieteicams izmantot arī veļas žāvētāju. Audums diezgan ātri iztvaiko mitrumu, tāpēc tas ir pilnīgi lieki. Svarīgi atcerēties, ka arī gludināšana nav labs risinājums. Auduma īpašības nodrošina to, ka tas nemīkšķināsies un pēc mazgāšanas žāvēšanas atgriezīsies tāds, kāds tas bija. Ievērojot šos noteikumus, jūs varēsiet priecāties par savu bārkstīm rotāto pledi daudzus gadus.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.