Bezmaksas piegāde no 80 €

Segas ir ne tikai atpūtai, bet arī mājas komfortam

2021 10 27

Izmetņi ne tikai nodrošina papildu komfortu un atpūtu, bet arī ir lielisks veids, kā mājoklim piešķirt mājīgumu, stilu un eleganci. Lai gan tie bieži vien asociējas ar atpūtas un relaksācijas brīžiem, izmetņi var darīt vairāk - tie var bagātināt jūsu mājas interjeru, piešķirt siltumu un ēnu, kā arī radīt mājīgu un aicinošu atmosfēru. Šajā rakstā mēs apspriedīsim, kāpēc izmetņi ir svarīga mājas komforta sastāvdaļa un kā tos var iekļaut ikdienas dzīvē.

Nav šaubu, ka pleds ir ne tikai atpūtai, bet tas ir arī lielisks akcents mājas interjeram, radot mājīgu sajūtu. Tas ir tekstilizstrādājums, kas nodrošina vispusīgu siltumu. SAVASHOME piedāvā jums vilnas pledus, kas neapšaubāmi ir izturīgi un ilgi kalpo. Taču nedomājiet, ka tie būs raupji, masīvi un ļoti nepatīkami uz tausti. Gluži pretēji, jums tas nebūs jāpiedzīvo. Mūsu vilnas pledi ir plāni, taču tie sniedz pilnīgu siltuma sajūtu. Ir vērts atzīmēt, ka tie aizņem ļoti maz vietas, tāpēc tie ir lieliska izvēle ceļošanai vai lai vēsos vakaros ietītos kā lakats. Viegls un silts, mīkstais pleds ir ļoti universāla sega, ko var izmantot ne tikai aukstās ziemas dienās, bet arī vēsos vasaras vakaros. Tikai SAVASHOME ir rūpīgi atlasījis materiālus un iecēlis kvalitatīvu ražošanas tehnoloģiju, kas neapšaubāmi nodrošinās to, ka jūs varēsiet baudīt savas segas gadiem ilgi, nenēsājot un nenosilstot, un to funkcijas priecēs jūs katru dienu. Ir vērts atzīmēt, ka pledi var sniegt ne tikai īslaicīgu baudu, bet arī ilgstošu gandarījuma sajūtu. Apvienojot tos ar citiem interjera priekšmetiem, piemēram, mēbelēm, suvenīriem, tekstilizstrādājumiem u. c., radīsiet īpaši patīkamu vidi, kurā vēlēsieties pavadīt arvien vairāk laika.

1. Siltuma nodrošināšana: viena no galvenajām segas funkcijām ir nodrošināt papildu siltumu un komforta sajūtu. Jūs varat atrast no silta un pūkaina auduma izgatavotu segu, kas lieliski apņem jūsu ķermeni un ļauj justies omulīgi. Tā ir lielisks palīgs aukstos ziemas vakaros vai vienkārši, lai apklātu un atpūstos pēc grūtas dienas.

2. Dekoratīvs elements: pledi var būt lielisks dekoratīvs elements, kas interjeram var piešķirt krāsu, rakstu un faktūru. Izvēlieties pledus, kas harmoniski iederas jūsu mājas krāsu gammā un interjera stilā. Tie var būt jautrs akcents uz dīvāniem, krēsliem vai gultām, piešķirot jūsu telpai mājīgumu un eleganci.

3. Praktiskums: pledi ir arī praktiski mājas aksesuāri. Tie ir viegli pieejami, kad vēlaties ātri samīļot vai apklāts. Tos var arī viegli pārvietot no vienas telpas uz citu, radot siltuma un komforta sajūtu visā mājoklī.

4. Veselība: pledi var arī veicināt labsajūtu un veselību. Tie var būt noderīgi, ja jums patīk skatīties uz televizoru vai lasīt grāmatu. Tie nodrošina ērtu atbalstu mugurai un aizsargā pret saaukstēšanos vai pārmērīgu salu. Pledi var būt arī lieliska izvēle, lai papildinātu interjeru ar zaļiem vai dabīgiem materiāliem, kas veicina nomierinošāku un mierīgāku miegu.

5. Personīgais stils: izvēloties pledus, varat izpaust savu personīgo stilu. Jūs varat izvēlēties spilvenu ar sev tīkamiem rakstiem, krāsām vai audumiem, kas atspoguļo jūsu gaumi un personību. Tas var būt papildu akcents, kas jūsu mājoklim piešķirs unikalitāti un siltumu.


Pledi ir nedaudz atšķirīgi, bet to funkcija ir līdzīga, tāpēc tikai jums jāizlemj, kurš pleds jums patīk vairāk? Tas ir klasisku stilu un mūsdienīgu detaļu apvienojums. Tāpēc tie lieliski iederēsies dažādu stilu mājas interjeros. Ir vērts atzīmēt, ka tie ir izgatavoti no materiāliem, kas nerada nepatīkamas sajūtas ādai, piemēram, alerģiskas reakcijas, apsārtumu, niezi, izsitumus, pietūkumus utt.  Pieejamie segu izmēri ir 140x220 cm, 200x220 cm un 140x200 cm.

Kā saglabāt pledus tīrus?

Protams, ikviens iegādāts tekstilizstrādājums pirms lietošanas ir jāmazgā, un pledi nav izņēmums. Nelietojiet balinātājus vai aktīvos ķīmiskos mīkstinātājus. Tie visi var sabojāt auduma šķiedras, kas ne tikai zaudēs savu pievilcīgo izskatu, bet arī nespēs nodrošināt citas funkcijas. Veļas mazgāšanas procesu ieteicams veikt ar rokām (veļas mazgājamajā mašīnā ar roku mazgāšanas funkciju) un temperatūrā, kas nav augstāka par 30 grādiem. 

Secinājums: pledi ir ne tikai līdzeklis atpūtai - tie var bagātināt mājokļa mājīgumu, nodrošināt papildu siltumu un piešķirt eleganci. Izvēlieties spilvenu, kas atbilst jūsu interjera stilam un gaumei. Ļaujiet tam radīt mājīgu atmosfēru un piepildīt jūsu mājokli ar komforta un siltuma sajūtu.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.