Bezmaksas piegāde no 80 €

Kādas gultas veļas krāsas ir sezonā

2023 10 03

Mēs visi zinām, ka gultasveļas komplekts var būtiski izmainīt guļamistabu. Bet vai zinājāt, ka arī gultasveļas krāsa var ietekmēt jūsu garastāvokli un sajūtas? Tāpēc ir svarīgi izvēlēties gada laikam atbilstošu krāsu. Šajā rakstā sniegsim jums padomus, kā izvēlēties gultasveļas krāsu katram gadalaikam.

 

Pavasaris: svaigums un gaišums

Pavasaris ir laiks, kad mēs vēlamies atdzimt, tāpēc izvēlēsimies svaigas un gaišas krāsas. Gaiši zaļš, maigi rozā vai gaiši zils gultasveļas komplekts var piešķirt jūsu istabai pavasara noskaņu. Tie piesaistīs dabisko gaismu un palīdzēs jums atsvaidzināt garastāvokli.

 

Vasara: gaišums un enerģijas pieplūdums

Vasara ir gaišu, spilgtu un dinamisku krāsu laiks. Padomājiet par saules dzeltenu, zilu vai oranžu krāsu. Šīs krāsas jūsu guļamistabā radīs saulainu un pozitīvu atmosfēru. Tās arī veicinās labu garastāvokli un sniegs jums enerģiju, lai pareizi sāktu dienu.

 

Rudens: siltums un komforts

Kad laiks kļūst vēsāks, mēs vēlamies, lai mūsu guļamistabās būtu silti un ērti. Izvēlieties siltākas krāsas, piemēram, sarkanu, ceriņkrāsas, dzeltenu vai zemes toņus. Šīs krāsas piešķirs jūsu istabai mājīguma sajūtu un palīdzēs radīt ērtu un siltu vidi.

 

Ziema: mierīga un romantiska

Ziemā mēs vēlamies rast mieru un mājīgumu. Šim nolūkam ideāli piemēroti ir maigi pelēki, silti brūni vai zili toņi. Šīs krāsas palīdzēs radīt mājīgu un romantisku miega atmosfēru, kurā patīkami pavadīt garus ziemas vakarus.

 

Secinājumi

Izvēloties sezonai piemērotu gultasveļas krāsu, varat izveidot harmonisku un patīkamu guļamistabas atmosfēru. Svashome palīdzēs jums izvēlēties ideālo gultasveļu. Esiet radoši un izbaudiet krāsu izvēli, lai jūsu guļamistaba kļūtu par īstu relaksācijas un saiknes ar pasauli oāzi.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.