Bezmaksas piegāde no 80 €

Kā izvēlēties gultas veļu?

2021 09 13

Nav noslēpums, ka miegs aizņem pat trešdaļu mūsu dzīves. Kad esam atpūtušies, mēs jūtamies enerģiskāki un darbojamies labāk darbā vai sporta zālē, kā arī neesam noguruši. Labs miegs ir saistīts arī ar gultasvietu, par kuru mēs tik reti domājam. Kvalitatīva gultasveļa ne tikai ļauj jūsu ādai elpot un nesvīst un ļauj jums pilnībā atpūsties, kad guļat, bet arī atvieglo tās uzturēšanu, tā ilgi saglabājas jauna un padara jūsu guļamistabu mājīgu.

Pareizais izmērs
Visvienkāršāk ir iegādāties visu gultas veļu uzreiz - šādā veidā jums nebūs atsevišķi jāmeklē spilvena, segas un spilvendrānas izmēri, ietaupot daudz laika un iegūstot vizuāli apmierinošu skatu, kad esat izvēlējies pareizo izmēru. Ja nezināt savas esošās gultas veļas izmēru vai ja izvēlaties atsevišķas komplekta daļas, visvienkāršākais veids ir vienkārši izmērīt savu gultas veļu un iegādāties gultas veļas komplektu ar tādiem pašiem izmēriem. Ja izvēlaties atsevišķi, piemēram, tikai segu, mēs segas izmērus saistām ar gultasveļas komplekta pārvalka izmēriem, tāpēc tiem jābūt vienādiem izmēriem. Arī spilveni vislabāk izskatīsies, ja tie būs ietīti līdzīga izmēra pārvalkos, būs ideālas formas un saglabās vienādu spriegojumu. Tajā pašā laikā tie mazāk krokosies, tāpēc izskatīsies kārtīgi.

Auduma veids
Mājas e-veikals SAVAS piedāvā tikai laika gaitā pārbaudītus un pārbaudītus audumus, kas maksimāli paildzina matrača kalpošanas laiku, nodrošina ilgnoturīgu labu izskatu un patīkamu sajūtu pret ķermeni. Mēs koncentrējamies uz linu, satīna, linu un bērnu gultasveļu atkarībā no jūsu vajadzībām un kopšanas iespējām.

Satīna gultasveļa ir izturīgāka un ilgmūžīgāka, un tā ir īpaši piemērota spilgtu krāsu cienītājiem un gultasveļas saskaņošanai ar interjeru. Šie tekstilizstrādājumi ir īpaši novērtēti to izturības un zīda spīduma dēļ. 

Savukārt, izvēloties 100 % kokvilnas audumus, jūs iegūsiet vislabāko gaisa caurlaidību un aizsardzību pret svīšanu. Šim audumam ir izturīgs audums, kas blīvuma dēļ sver nedaudz vairāk nekā citi gultasveļa audumi. Turklāt kokvilnas gultasveļa sniedz sajūtu, kas atgādina apskāvienu, tāpēc tā ir īpaši iecienīta bērnu gultasveļai. 

Lina audums
Lina gultasveļa ir neaizstājama karstā laikā. Tas ir īpaši izturīgs un krāsu noturīgs audums. Ātri žūstoša, dabiska un atsvaidzinoša, tā ir viss nepieciešamais mājsaimniecībā cilvēkiem, kuri nevelta pārāk daudz laika saviem darbiem un vēlas vislabākās kvalitātes audumu un miegu.

Uzturēšana
Visa jaunā pakaišu veļa ir jāizgriež otrādi un jāmazgā 40 grādu temperatūrā. Lai saglabātu krāsas, ieteicams izvēlēties mazgāšanas līdzekli, kas paredzēts krāsainiem vai baltiem audumiem atkarībā no gultasveļas komplekta krāsas. Lai saglabātu auduma ilgmūžību, nav ieteicams izmantot balinātājus vai ķīmisko tīrīšanu, kurā izmanto ļoti spēcīgas ķīmiskās vielas, kas var sabojāt ne tikai krāsu, bet arī audumu. Lai iznīcinātu baktērijas, gultasveļu ieteicams mazgāt reizi divās nedēļās 60 grādu temperatūrā pēc Celsija. Tumšu krāsu audumi labāk saglabās savu krāsu, ja tos mazgās zemākā - 40 grādu temperatūrā.

Daļa interjera
Katra guļamistabas dizains, iespējams, pārāk daudz nemainās. Vienmēr dominē mierīgi, galvenokārt zemes, dabiski krāsu toņi. Pēdējā laikā īpaši populāras ir kļuvušas kontrastējošas audumu krāsas, kas guļamistabai piešķir rotaļīgu vai pat noslēpumainu noskaņu. Jaunu dizainu izmēģināšanai visbiežāk izvēlas zilas un baltas un pelēkas un baltas krāsas kombinācijas, kur pilnīgas pārmaiņas var panākt, neaizšķērdējot naudu. Savukārt tiem, kam patīk drosmīgas pārmaiņas, dažkārt pietiks tikai papildināt balto gultasveļu ar jaunu spilvenu komplektu vai pievienot satīna, spilgtas krāsas vai rakstainu spilvendrānu, kas šobrīd ir tik populārs, un jūsu guļamistaba būs pārvērsta līdz nepazīšanai.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.