Bezmaksas piegāde no 80 €

Auduma sastāvs ir viens no svarīgākajiem rādītājiem, izvēloties preces

2022 02 03

Ir vērts atzīt, ka, izvēloties preces, ļoti svarīgs ir saliktais audums. Ir svarīgi atzīmēt, ka audums ir svarīgs ne tikai tā izskatam, bet arī tas ir jāaplūko daudz rūpīgāk. Ir jāparedz, kādas ir tās iekšējās dominējošās īpašības. SAVASHOME piedāvāto audumu klāsts ir ļoti plašs. Ikviens viegli atradīs to, ko tik sen meklējis. Tādā veidā mājas interjers kļūs ne tikai izcili pievilcīgs, bet arī ērts. Mēģināsim konkrēti nosaukt galvenās audu īpašības.

 

1. Audekls (kokvilna). Šis audums ir viens no populārākajiem klasikas cienītāju vidū. Svarīgi uzsvērt, ka pēdējais ir noturīgs, nerada nepatīkamas ādas sajūtas, un galvenais, tās kopšanai nav nepieciešama īpaša uzmanība. Šis audums ir izturīgs, bet tajā pašā laikā ļoti elpojošs, tāpēc to bieži izvēlas gultas veļas komplektu, palagu un tamlīdzīgu izstrādājumu ražošanai.

SAVASHOME klāstā atradīsiet arī daudzus no šī auduma izgatavotus izstrādājumus. Tie ir gultas pārklāji, piemēram, “Cactus” un citi. Palags "Salad" ar gumiju un vairāk. Tie var būt dekoratīvi spilvenu pārvalki “Parchment” un citas līdzīgas preces.

 

 

2. Satīns. Šis audums ļoti bieži tiek saistīts ar greznību un izcilu šarmu. Ir vērts atzīmēt, ka auduma ārējās īpašības neliecina par pretējo. Maigums un spīdums to visu skaidri parāda. Tomēr nevajadzētu aizmirst, ka satīnam ir ne tikai lielisks izskats.Ir arī izturīgs un mīksts.

Arī šī materiāla piedāvāto preču klāsts mūsu preču klāstā nav mazs. Tie ir gultas veļas komplekti "Moss green" un citi, un nevar aizmirst palagus ar gumiju "Classic grey" un citus. Piedāvājam ieskatīties dekoratīvo spilvenu pārvalku klāstā. Šeit ir tādas kombinācijas, kā “Cacao light” un tamlīdzīgi.