Bezmaksas piegāde no 80 €

Merino vilnas priekšrocības

2022 02 03

Iespējams, esat vairākkārt dzirdējuši, kas ir merino un ko tas dara. Ļoti bieži tiek teikts, ka tas izceļas ar savu maigumu un gludumu. To var apliecināt ikviens, kurš ir nēsājis vai citādi baudījis no šī materiāla izgatavotus tekstilizstrādājumus. 

Merino ir dabīgs materiāls. To iegūst no īpašas aitu šķirnes vilnas. Tā ir ļoti smalka un elastīga. Šā iemesla dēļ tā ir ļoti piemērota visdažādāko tekstilizstrādājumu ražošanai, kas var pildīt visdažādākās funkcijas. Jāatzīmē, ka ļoti bieži vilnas izstrādājumi var radīt ļoti nepatīkamas sajūtas mūsu ādai, piemēram, niezi, kairinājumu, apsārtumu un termoregulācijas efektu. Tomēr, ja runa ir par merino vilnu, ir tieši pretēji. Šis materiāls ir patīkams pieskārienam un valkāšanai, un tas ne tikai sniedz ķermenim mājīgu sajūtu, bet arī viegli pielāgojas temperatūrai, neaizturot mitrumu audumā. Turklāt vēl viena unikāla merino vilnas īpašība ir tā, ka tā neabsorbē nepatīkamas smakas no apkārtējās vides. Tāpēc neatkarīgi no tā, ko jūs darāt vai kur dodaties, jūs varat bez bažām izmantot merino vilnas tekstilizstrādājumus. 

Cita starpā, runājot par vilnas izstrādājumiem, ļoti bieži mēs domājam, ka tie būs smagi un radīs diskomfortu kustībās. Tomēr tas noteikti tā nav, ja runa ir par merino vilnu. Tā ir tikpat viegla kā pūkas, tā maigi pieguļ ķermenim un neierobežo jūsu kustību brīvību. Nevar aizmirst arī par šī auduma izturību. Ar pienācīgu kopšanu tas kalpos jums gadiem ilgi. Ir vērts vēlreiz atgādināt, ka šis audums ir dabīgs, tāpēc to var izmantot ikviens bez izņēmuma. Tas jo īpaši attiecas uz tiem, kuru ķermenis ir pakļauts dažāda veida alerģijām un kuru āda ir iekaisusi un jutīga pat pret mazāko pieskārienu. Tas ir īpaši piemērots bērniem jau no pirmajām viņu dzīves dienām. Arī attiecībā uz mājīgumu un siltumu SAVASHOME ir, ko piedāvāt.

Šis audums ir silts, mīksts un mīksts. Tas būs īpaši noderīgs ne tikai aukstā ziemas dienā, bet to var veiksmīgi izmantot arī, lai ietērptos siltumā vēsā vasaras vakarā. Cita starpā ir vērts pieminēt, ka tas ir izgatavots no vislabākās 100 % dabīgā sastāva merino vilnas. Tāpēc nav šaubu par kvalitāti. 

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.