Bezmaksas piegāde no 80 €

Viss par My Senso mājas aromātiem

2020 11 24

Katrai mājai ir sava smarža. Ieejot mājoklī, mēs uzreiz pamanām, vai tas smaržo patīkami vai ne: vai tas smaržo pēc veļas mazgāšanas, ēdiena gatavošanas vai mājas smaržas. Nav nekā patīkamāka par komplimentiem par mājokļa smaržu no viesiem, kas atnākuši ciemos. Ja aromāts ir vājš vai jūs vienkārši vēlaties to mainīt, vienmēr varat izmēģināt smaržu difuzorus. SAVAS mājas e-veikals piedāvā līdz pat 6 dažādiem mājas aromātiem. "My Senso" sērijas itāļu aromātiem ir ļoti ilgnoturīgs aromāts, kas saglabājas līdz pat 3 mēnešiem.

My Senso līnija tika izstrādāta, lai telpā ienestu dabas smaržas ar pēc iespējas dabīgāku un mājas videi tuvāku aromātu. Šo difuzoru galvenā priekšrocība salīdzinājumā ar citiem ir to vieglums un vienkāršība, kas mājas vai spa vidi padarīs mājīgu un ikvienam tuvu. SAVAS home jūs neatradīsiet smagus, intensīvus vakara aromātus, kas jūs kaitina un neļauj jums atslābināties, lasot grāmatu vai uzturoties sabiedrībā, vai izraisa galvassāpes miegā, bet jūs atradīsiet dažus diezgan izsmalcinātus, piemēram, linen puro, vai citus, kas tirgū ir diezgan reti sastopami un kas patiesi pārsteigs jūsu viesus. Tāpēc ir izvēlētas sešas nomierinošas, bet ļoti atšķirīgas smaržas: balto ziedu, citronzāles, lino puro, zaļās tējas, acqua un apelsīnu.

Šīs smaržas noteikti var atrast spa un masāžas salonos, jo tās ir tonizējošas, relaksējošas un nomierinošas. Balto ziedu, citronzāles un lino puro smaržas ir visnomierinošākās, jo tām nav īpaši skābu, saldu vai asu aromāta sastāvdaļu. To pamatā ir augi un dabas svaiguma elpa, kas jūs apburs un ļaus aizmirsties pat pēc saspringtas dienas. 


Pasaulē novērtētais ,,My senso" piešķirs jūsu mājoklim interesantāku aromātu, īpaši, ja izvēlēsieties apelsīnu, zaļo tēju vai akva. Šie aromāti bieži tiek iegūti ar ēteriskajām eļļām, tāpēc tie ir lieliski piemēroti tiem, kuri vēlas saglabāt ēterisko eļļu smaržu līdzi. 

Gaisa difuzors "My senso" iederēsies jebkurā telpā, un to raksturo ne tikai svaigi aromāti, bet arī moderns izskats. Spilgta, matēta pudele, ko stilīgi rotā koka aizbāzniņš, iederēsies pat visizsmalcinātākajā interjerā. Koka kociņi tiek pievienoti atkarībā no smaržas stipruma - jo vairāk kociņu, jo spēcīgāks aromāts. Gaišā koka korķa detaļa iederēsies gan gaišā, gan tumšā telpas fonā. Līdzās aromāta pudelītei var izmantot matēta stikla vāzes dažādos toņos, foto rāmīšus un līdzīgas krāsas koka izstrādājumus. Droši novietojiet smaržu difuzoru uz naktsskapīša, blakus televizoram, uz palodzes vai vannas istabā - jūs kontrolēsiet smaržas stiprumu, un difuzors lieliski izskatīsies interjerā.

  

Atzinīgi vērtējami mājas aromāti no "My senso" kolekcijas piešķirs interesantāku aromātu, it īpaši, ja izvēlēsities tādas kā "Orange""Green tea" vai "Acqua". Šīs smaržas veidotas no ēteriskajām eļļām, tāpēc patiks tiem, kas vēlas pastāvīgi saglabāt ēterisko eļļu aromātu. 

Gaisa difuzors “My senso”, kas iederēsies jebkurā istabā, izceļas ne tikai ar svaigiem aromātiem, bet arī ar mūsdienīgu izskatu. Spilgta, matēta pudelīte, stilīgi dekorēta ar koka aizbāzni, iederēsies pat vismodernākā interjerā. Smaržas nūjiņas liekamas atkarībā no smaržas intensitātes - jo vairāk kociņu, jo intensīvāks būs aromāts. Gaišā koka korķa detaļa iederēsies gan gaišā, gan tumšā istabas fonā. Smaržu pudelītei variet pieskaņot dažādu toņu matēta stikla vāzi, foto rāmi, kā arī interjera detaļas līdzīgā koka tonī. Droši variet novietot aromāta difuzoru uz naktsgaldiņa, blakus televizoram, uz palodzes vai vannas istabā - aromāta intensitāti var regulēt, bet difuzors lieliski pieskaņosies interjeram.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.