Bezmaksas piegāde no 80 €

Padomi ceļošanai ar maziem bērniem

2023 11 09

Ceļošana ar bērniem nav viegla, taču, izmantojot dažus padomus un būtiskus ieteikumus, ceļošana ar lidmašīnu var būt mazāk stresaina un varbūt pat patīkama! Jūsu komforts ir tikpat svarīgs kā jūsu mazuļa komforts. Ja jums nebūs tā, kas nepieciešams, lai ceļojums būtu patīkams, jūsu bērns, visticamāk, jutīsies stresā un cietīs kopā ar jums. Lūk, kas mums palīdz:

Ceļošana pusdienlaikā un lidmašīnas ar 2 sēdvietu rindām.

Jūsu bērns lidojuma laikā negrasās gulēt. Viņš būs paaugstinātas adrenalīna devas un noguris, un jūs atradīsieties viņam blakus ar aizvērtām acīm. Izglābiet sevi no dzīves mācības un izvēlieties ceļojuma laiku pusdienlaikā. Ja ceļojat divatā, meklējiet lidojumus ar divām sēdvietu rindām - pie loga -, lai jums un jūsu mazulim būtu savs stūrītis.

Kompakta, ļoti mājīga sega

Lidmašīnā vienmēr ir aukstāks, nekā jūs sagaidāt, un vairumā kontinentālo reisu vairs netiek piedāvātas segas. Tāpēc mēs iesakām ņemt līdzi savu, kas ir daudz greznāka! Mūsu iecienītākā ceļojuma sega noteikti ir Savashome kašmira sega, kas var būt arī mammas šalle, ja ceļojat ziemā.

Veselīgas uzkodas ar zemu cukura saturu

Lidojuma laikā izvēlieties veselīgas uzkodas ar zemu cukura saturu. Izbaudiet garšīgas un uzturvielām bagātas uzkodas, lai padarītu lidojumu vēl patīkamāku un veselīgāku.

Ūdens pudele, kuru nevar iztukšot

Izbaudiet pastāvīgu atspirdzinājumu un saglabājiet labu pašsajūtu visa ceļojuma laikā.

iPad

Izbaudiet filmu, grāmatu un spēļu izlasi, lai padarītu lidojumu jautru un patīkamu.

Meklē sadzīves preces Savashome interneta veikalā.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.