Bezmaksas piegāde no 80 €

Kāda ir atšķirība starp gumijas plēvi un negumijas plēvi?

2023 10 26

Ja esat pieraduši pirkt loksnes pilnās pakās vai komplektos, parasti jums būs vai nu bezgumijas loksne, vai arī gumijas loksne. Tomēr, ja vēlaties pirkt pēc pasūtījuma, jums var rasties šādi jautājumi:

Kāda ir atšķirība starp gumijas loksni un bezgumijas loksni?

Kāds ir bezgumijas loksnes mērķis?

Vai jums patiešām ir vajadzīga gumijas vai negumijas loksne?

Ja esat kādreiz uzdevis kādu no šiem jautājumiem, esat nonācis īstajā vietā. Mēs izskaidrosim visas detaļas un atšķirības starp gumijas un bezgumijas gultasveļu, lai jūs varētu izvēlēties ideālo gultasveļu katrai guļamistabai un katram guļamajam jūsu mājās.

Kādam nolūkam tiek izmantota gumijas loksne?

Gumijas pārklājs ir pārklājs, kas pārklāj matraci un matrača pārvalku. Pieguļošajām gultas pārklājiem ir pietiekami daudz materiāla, lai pārklātu matrača augšējo daļu un sānus. Gumija ap piegulošās palagi malu palīdz izveidot kabatu, lai palags gulēšanas laikā stingri turētos savā vietā.

Kādam nolūkam izmanto bezgumijas pārklāju?

Visbiežāk bezgumijas pārklājs tiek izmantots uz pieguļošās gultas pārklāja. Gumijas pārklāja mērķis ir pievienot papildu slāni starp jums un segu vai spilvendrānu, lai segas virskārta ilgāk paliktu tīra. Parasti bezgumijas palagi ir nedaudz lielāki par matraci, lai, guļot gultā, jūs būtu pilnībā pārklāti. Kad gatavojat savu gultu dienai, varat paklāt palagu zem matrača, lai tā izskatītos sakopta.

Kā uzzināt, kura palags ir vispiemērotākais?

Tā kā lielākajā daļā palagu komplektu ir gan pieguļošās, gan bezgumijas palagi, ir ierasts vienlaicīgi izmantot abus stilus. Lūk, dažas lietas, kam jāpievērš uzmanība, ja runa ir par gumijas un bezgumijas palagiem.

Gumijas lokšņu priekšrocības un trūkumi

Priekšrocības

  • Gumijas loksnēm ir labāka saķere. Ja jūs vēlaties pieklāt savu gultu un zināt, ka pamatplēve paliks savā vietā, ir labi izvēlēties pieguļošo pārklāju. 
  • Pieguļošās palagi labāk aizsargā matraci, aizturot putekļus, netīrumus un mājdzīvnieku matus.

Trūkumi

  • Ielīmētās palagi dažkārt sajaucas žāvētājā, tāpēc var nākties veikt vairākus žāvēšanas ciklus.

Bezgumijas lokšņu priekšrocības un trūkumi

Priekšrocības

  • Plakanās palagi kalpo kā slānis starp jūsu ķermeni un segu vai segu, ilgāk saglabājot virsējos slāņus tīrākus.
  • Karstās naktīs gumijas pārklājs ir viegls virsējais slānis, kas ļauj justies segtam, bet vienlaikus saglabā vēsumu.
  • Bezgumijas palagi ir viegli mazgājami un žāvēti.

Trūkumi

  • Bezgumijas palagi nepaliek savā vietā, ja tos izmanto kā galveno pārklāju uz matrača.

Veļas kopšana

Lai gulta būtu tīra un ērta, nepieciešama regulāra apkope. Reizi nedēļā noņemiet palagi no gultas un izmazgājiet to saskaņā ar ražotāja norādījumiem. Kokvilnas, lina, satīna un perkala palagi ir viegli mazgājami un žāvēti, un tie var kalpot daudzus gadus.

Lai iegādātos augstas kvalitātes gumijas un negumijas palagus, apmeklējiet mūsu Savashome lapu.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.