Bezmaksas piegāde no 80 €

Kā labāk gulēt lidmašīnā

2023 10 31

Daži varētu teikt, ka pasaulē ir divu veidu lidotāji: tie, kas var gulēt lidmašīnā, un tie, kas nevar. Lai gan lielākā daļa no mums, iespējams, ir kaut kur pa vidu - būsim godīgi, neviens lidmašīnā labi neguļ, ir dažas lietas, ko varat darīt, lai palielinātu savas izredzes labi izgulēties nākamajā lidojumā.

Lielākā daļa piekritīs, ka tik ļoti kārotā vieta pie loga izejas rindā ir vislabākā tukšā lidmašīnā, kur visa rinda ir tikai jūsu rīcībā. Tomēr ne visiem no mums var būt tik paveicies, tāpēc ir arī citi veidi, kā optimizēt sēdvietu sadalījumu.

Centieties izvairīties no sēdvietām tualešu tuvumā, kur var būt lielāka burzma un troksnis. Tas pats attiecas uz rindām lidmašīnas priekšgalā, netālu no stjuartu posteņa. Izvairieties arī no sēdēšanas pēdējā rindā, jo šīs sēdvietas bieži vien nav salokāmas. Daži ceļotāji dod priekšroku sēdvietām pie spārniem, kur dzinēja rūkoņa rada klusuma, baltā trokšņa efektu, kas palīdz noslāpēt citas skaņas.

Atrodiet nepieciešamo atbalstu

Pat ja nesēdat vislabākajā pozīcijā, varat palielināt savu komfortu, atbalstot kakla un muguras muskuļus. Vispirms apgrieziet izmantoto spilvenu un nēsājiet to atpakaļ, lai tas apņemtu jūsu muguras daļu. Tas labāk atbalstīs jūsu kaklu un galvu, jo stabilizēs stāvokli visos virzienos. Otrkārt, nebaidieties atspiesties atpakaļ. Mēs saprotam, ka tas var būt pretrunā dažu cilvēku ceļotāju uzvedības kodeksam, taču, sēžot taisni, muguras apakšdaļa tiek noslogota, tāpat kā noliekoties uz priekšu. Jo vairāk varat noliekties atpakaļ, jo mazāks spiediens uz mugurkaulu. Ja esat noraizējies, ka lidojuma laikā varētu kļūdīties, ievērojiet šo labo noteikumu:

Ja salonā ir izslēgta gaisma, sagaidāms, ka pasažieri guļ, tāpēc parasti vēlams atpūsties guļus (un ir liela iespēja, ka arī persona, kas atrodas jums aiz muguras, arī būs guļus).

Atgāžoties uz leju, izstiepiet kājas un pievērsiet uzmanību atstarpei starp muguras lejasdaļu un sēdekli. Tās aizpildīšana palīdzēs jums justies ērti. Daži ceļotāji šim uzdevumam ņem līdzi speciālu ķīļa formas spilvenu, taču tikpat labi varat izmantot papildu segu vai satītu džemperi.

Atbilstoši ģērbieties un rotājieties

Tāpat kā jebkur citur, jo ērtāk jutīsieties, jo labāk gulēsiet. Vēlaties, lai jūsu apģērbs būtu silts un ērts. Slāņošana palīdzēs uzturēt pareizo temperatūru, un papildu apģērbs, piemēram, mīksta sega vai mājīgs džemperis, var kalpot kā spilvens vai sega. Kopumā apģērbam jābūt brīvam, izņemot kājas - kompresijas zeķu pāris, kas sniedzas līdz apakšstilbiem, palīdzēs uzlabot asinsriti garo lidojumu laikā.

Daudzas aviosabiedrības nodrošina segas vai spilvenus tikai noteiktos lidojumos (un to higiēna ir apšaubāma), tāpēc dariet sev pakalpojumu un ņemiet līdzi savus. Papildu komfortam izvēlieties mīkstu, greznu audumu. Tikai neaizmirstiet piesprādzēt drošības jostu segas ārpusē, lai stjuarte zinātu, ka jūs ievērojat noteikumus. Neaizmirstiet par acu masku, lai bloķētu gaismu; visas šīs maskas ir pieejamas no Savashome.

Ēdiet gudri

Tāpat kā dzīve uz Zemes, tas, ko ēdat, ietekmēs jūsu miegu Debesīs. Izvairieties no kofeīna, cukura un alkohola pirms lidojuma un tā laikā. Lai gan jums var šķist, ka dažas glāzes sarkanvīna jūs aizmigs, alkohols un sausais gaiss lidmašīnas salonā nozīmē tikai sliktu miegu un iespējamu paģiru pēc nolaišanās.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.