Bezmaksas piegāde no 80 €

Kā izgaismot guļamistabu

2023 10 30

Apgaismojumam ir liela nozīme jebkurā telpā, bet guļamistabā tas ir īpaši svarīgi. Galu galā tā ir jūsu svētnīca - vieta, kur jūs sākat un beidzat savu dienu, kur varat būt pats ar sevi. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties radīt mājīgu vai romantisku noskaņu, ir svarīgi izmantot dimmerus, ieteicams izmantot vairākus gaismas avotus un, pats galvenais, mazjaudas spuldzes. Tradicionālās lustras un nakts lampas noteikti noderēs, taču tās nav vienīgās iespējas. 

Lūk, trīs atjautīgi veidi, kā piešķirt telpai siltu un mājīgu mirdzumu.

Metāliski akcenti

Ja vēlaties košas krāsas, nenovērtējiet par zemu atstarojošu mēbeļu un akcentu spēku. Silti metāliski priekšmeti, piemēram, šī misiņa galda lampa, piešķir maigu mirdzumu, īpaši blakus baltai segai.

Virtenes gaismas

Virtenes, kas piekarinātas gar sienu vai pārvilktas pār gultu, rada burvīgu iespaidu, lai kur tās būtu novietotas. Ja vēlaties, lai gaismas izskatās nedaudz izturīgākas nekā parastās LED virtenes, izvēlieties gaismas ar metāla akcentiem.

Šešėlių žaidimas

Nepalikite savo miegamojo sienų plikų. Apšvieskite aplinką perforuotu žibintu, kuris meta sudėtingus raštuotus šešėlius. Papuoškite savo naktinį staliuką stalinių žibintų rinkiniu arba virš lovos pakabinkite žalvarinį pakabinamą šviestuvą, kuris suteiks subtilaus dramatizmo.

Apgaismojums kā skulptūra

Ir māksla, kas nozog uzmanību, un ir māksla, kas ir uzmanības centrā. Savashome ir atradis lielisku veidu, kā neitrālai telpai piešķirt krāsu, izmantojot neona izkārtni ar uzrakstu "You Belong Here".

Skaista gultas veļa

Lai guļamistabai piešķirtu siltumu un mājīgumu, lieliska izvēle var būt gultasveļa. Izvēloties pareizās krāsu kombinācijas vai rakstus, jūs varat piešķirt gultasveļai jaunu elpu. Lūk, daži padomi gultasveļas izvēlei un kombinēšanai:

  • Izvēlieties galveno krāsu: izvēlieties gultas pārklājumam galveno krāsu, kas saskan ar jūsu istabas interjeru. Spilgtas krāsas var uzmundrināt, savukārt gaišas krāsas var nomierināt.
  • Kombinējiet rakstus un faktūras: ja jums ir vienkrāsains gultas pārklājs, pievienojiet dažus pārklājus ar interesantiem rakstiem vai faktūrām. Tas radīs dinamiku un dziļumu.
  • Pievienojiet spilvenus: spilveni var būt lielisks akcents. Izvēlieties tos ar tādiem pašiem vai līdzīgiem rakstiem kā pārvalki.
  • Izvēlieties augstas kvalitātes audumu, tas būs ērts un atspoguļos jūsu uzmanību.
  • Eksperimentējiet ar krāsu kombinācijām: nebaidieties no drosmīgām krāsu un rakstu kombinācijām. Tās var pārvērst jūsu guļamistabu par unikālu telpu ar mājīgu noskaņu.
  • Neaizmirstiet par vieglu apgaismojumu: Pārbaudiet, vai telpā esošais apgaismojums sader ar jauno gultasveļu. Tiem būtu jāpapildina vienam otru.
  • Uzturiet istabu sakoptu: lai pārvalki patiešām radītu mājīgu sajūtu, ir svarīgi uzturēt istabu sakoptu.

Izmēģiniet šos Savashome padomus un pārliecinieties, kā tie jūsu guļamistabu pārvērš par mājīgu oāzi.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.