Bezmaksas piegāde no 80 €

Idejas mazai vannas istabai

2023 10 25

Vannas istabā ir daudz personīgo priekšmetu, sākot ar tualetes piederumiem un dvieļiem un beidzot ar kosmētikas un matu kopšanas līdzekļiem. Ja jums ir īpaši atvēlēta vieta, tas var palīdzēt uzturēt kārtību un tīrību, taču to ir vieglāk pateikt nekā izdarīt, ja jums trūkst kvadrātmetru.

Vai meklējat idejas mazas vannas istabas glabāšanai? Šeit jūs atradīsiet daudz iedvesmas.

Lasiet tālāk, lai uzzinātu padomus, kā ietaupīt vietu, ieteiktos produktus un mazas vannas istabas uzglabāšanas idejas DIY cienītājiem.

15 mazas vannas istabas uzglabāšanas idejas, kas jāņem vērā

Ja jums trūkst ideju, kā sakārtot kompaktu vannas istabu un maksimāli izmantot pieejamo telpu, esat nonācis īstajā vietā. Šeit ir 19 pārdomātas idejas mazai vannas istabai.

1. Kompaktie dvieļi ruļļos

Meklējat dvieļu uzglabāšanas idejas mazai vannas istabai, kurām nav nepieciešamas prasmīgas locīšanas iemaņas? Tā vietā, lai salocītu vannasistabas veļu, mēģiniet to salocīt cieši un kompakti. Tad novietojiet tos uz plaukta, grozā vai vertikālā sienas glabāšanas skapī, piemēram, šajā gudrajā plauktā.

2. Brīvi stāvoši plaukti vai stelāžas

Brīvi stāvošus plauktus vai plauktu pakaramos var novietot jebkurā vietā, kur tas ir piemērots nelielai vannas istabai. Lai maksimāli palielinātu vertikālo telpu un samazinātu uzglabāšanas vietu, meklējiet augstas, šauras vienības. Izmantojiet šo uzglabāšanas risinājumu tualetes papīra ruļļiem, salocītiem dvieļiem, bērnu vannas rotaļlietām vai papildu tualetes piederumiem viesiem.

3. Maksimāli izmantojiet skapīšus zem izlietnes 

Ja jūsu vannas istabā ir iebūvēta izlietne ar atvilktnēm un skapīšiem zem tās, maksimāli izmantojiet šo uzglabāšanas vietu, izmantojot skapīšu organizatoru. Piemēram, varat iegādāties saliekamas atvilktnes, nelielas kastītes vai stiepļu kastes. Turklāt apsveriet iespēju piestiprināt pie skapīša durtiņu aizmugures āķus vai statīvu, lai uzglabātu karstos matu instrumentus un citus lielus priekšmetus, kurus vēlaties turēt sasniedzamā attālumā, bet ārpus kārtas.

4. Universāls ritošais grozs

Viena no labākajām uzglabāšanas idejām mazai vannas istabai ir iegādāties ritošu grozu, piemēram, šo daudzstāvu vienību. Piepildiet katru līmeni ar visu, sākot no satītiem dvieļiem un ādas kopšanas līdzekļiem līdz dekoratīviem priekšmetiem, piemēram, sukulentiem vai svecēm. Vislabākais ir tas, ka vajadzības gadījumā to var pagriezt dažādās vietās vai pat uzglabāt citur, ja vēlaties, lai tas netraucētu.

5. Vannas istabas organizators virs durvīm

Vai esat apsvēruši iespēju iegādāties organizatoru virs durvīm? Šo vienkāršo, bet ļoti noderīgo sistēmu ir viegli piekārt bez instrumentiem, pateicoties kvadrātveida āķiem augšpusē. Pateicoties zemajam profilam, tas netraucēs, atverot un aizverot durvis. Virs durvīm novietojamie organizatori parasti ir arī ļoti ērti pieejami.

6. Dvieļu glabāšana virs durvīm

Vēl viena atjautīga dvieļu uzglabāšanas ideja mazai vannas istabai ir izmantot tukšo vietu virs durvīm. Var uzstādīt peldošo plauktu, stiepļu plauktus vai iebūvētu stūri un izmantot to papildu dvieļu uzglabāšanai. Ja jūsu mājās nav atbilstoša veļas skapja vai veļas mazgājamās mašīnas, stūrī varat uzglabāt citu mājsaimniecības veļu vai veļas mazgāšanas līdzekļus.

7. Atvilktņu organizatori

Ja jums jau ir atvilktne, apsveriet iespēju iegādāties nelielus organizētājus, lai atdalītu un sakārtotu tādus priekšmetus kā matu līdzekļi, kosmētika, zobu pasta un zobu diegs. Tas atvieglos katras preces atrašanu, kad tā ir nepieciešama, un ļaus uzturēt darba galdu bez jucekļa. Atvilktnēm var iegādāties nelielas akrila paplātes, koka dalītājus vai kartona kubus, kas pārklāti ar audumu.

8. Dvieļu kāpnes

Vēl viena dvieļu uzglabāšanas ideja mazai vannas istabai ir pie sienas atspiest kāpnes un uz to pakāpieniem pakārt salocītus dvieļus un palagus. Piemērotas ir nelielas koka kāpnes, taču var iegādāties arī nedaudz dekoratīvākas kāpnes, kas paredzētas tieši šim nolūkam.

9. DIY kastes plaukti

Vai zinājāt, ka varat izveidot savu sienas plauktu, izmantojot kastes? Viss, kas jums nepieciešams šai DIY mazas vannas istabas uzglabāšanas idejai, ir nelielas koka kastes, skrūves un urbjmašīna. Rezultāts ir plaukta un kastes hibrīds, kurā var novietot dušas piederumus, tualetes papīra ruļļus, sarullētus dvieļus, papildu drānas un daudz ko citu. Turklāt jūs varat izmantot gan kastes iekšpusi, gan augšējo daļu, lai visu uzglabātu.

10. Izvelkamais skapītis

Ja remontējat vecāku māju vai būvējat jaunu māju, apsveriet iespēju uzstādīt izvelkamos skapjus. Kā redzat, šauru iebūvētu skapi var izvilkt un atvērt izvelkamus paliktņus, fiksētus plauktus vai pat veļas grozu. Šī mazās vannas istabas uzglabāšanas ideja ir ērta, jo tās saturs paliek neredzams, tāpēc jums nav visu laiku jāuztur kārtībā.

11. Peldošie plaukti virs tualetes

Plaukti virs tualetes ir lielisks risinājums mazām vannasistabām, kur var izmantot neizmantoto sienas telpu un neatstāt pēdas uz grīdas. Var piekārt vienu vai divus peldošos plauktus apmēram tādā pašā platumā kā tualete vai iegādāties brīvstāvošu plauktu, kas paredzēts tieši virs tualetes. Plauktos var novietot gaisa atsvaidzinātājus, papildu tualetes papīra ruļļus, sveces vai nelielus augus.

12. Zema profila vannas istabas plaukti

Ja jums patīk labi pavadīt laiku, varat pie vannas novietot īsu, zema profila skapi. Izmantojiet apakšējos stāvus mazgāšanās drānām, jūras sūkļiem un vannas ziepēm, bet uz augšējā novietojiet grāmatu, e-lasītāju, vīna glāzi vai tējas tasi. Ideāli piemērots ir viegls bloks, lai jūs varētu to pārvietot citur, kad vannā nedzerat.

13. Pārnēsājams taburešu plaukts

Tabureti var izmantot kā pārnēsājamu plauktu ļoti mazās telpās, kur trūkst uzglabāšanas vietu. Novietojiet to blakus tualetei un izmantojiet virsmu istabas aerosola vai aromātiskās sveces novietošanai. Tabureti var izmantot arī kā galdiņu pie vannas. Šī ļoti mazas vannas istabas uzglabāšanas ideja ir ērti universāla, jo to var novietot gandrīz jebkur un pārvietot pēc vajadzības.

14. Sānu skapītis medikamentiem

Medicīnas skapīši, kas darbojas kā tualetes spogulis un uzglabāšanas vieta, ir ļoti noderīgi jebkurā vannas istabā. Tomēr, ja jums ir sānu plaukti, jūs varat maksimāli izmantot telpu, tiem netraucējot. Šai mazas vannas istabas uzglabāšanas idejai ir nepieciešams medicīnas skapītis, kas izvelkams no abām pusēm, nevis atverams ar veramām durvīm.

15. Iebūvēti vannas istabas plaukti

Ja jums ir iespēja iebūvēt sienas, padomājiet par nūka stila skapīša ar plauktiem izveidi. Šo vietu varat izmantot, lai uzglabātu ādas kopšanas, matu kopšanas, personīgās higiēnas līdzekļus un viesu tualetes piederumus.

Skatīt visus produktus Savashome lapā.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.