Bezmaksas piegāde no 80 €

Kādu stiprinājumu izvēlēties savai gultasveļai?

2022 02 11

Mēs labi apzināmies, cik svarīga ir atpūta. Bet kā mēs to varam darīt produktīvi? Risinājumi var būt ļoti individuāli, taču jebkurā gadījumā miega videi ir gandrīz galvenā nozīme. Gulta un matracis, protams, ir visa pamatā, taču arī gultas veļu nevajadzētu novērtēt par zemu. Tā ir vistuvāk mūsu ķermenim un tieši mijiedarbojas ar to. Tāpēc tās izvēles kritērijiem jābūt ļoti skaidriem. Mēs visi labi zinām, ka šajā aspektā dominē tādi kritēriji kā izmēra un materiāla izvēle. Tomēr tikpat svarīgs ir arī jautājums par tekstilizstrādājumu aizdares veidu. 

Mēs labi apzināmies, ka tiem ir jābūt ne tikai ērtiem valkāšanas un novelkšanas laikā, bet arī drošiem un nedrīkst radīt diskomfortu ikdienas lietošanā. Mēģināsim sīkāk apspriest, kādas var būt pēdējās minētās aizdares metodes. 

  • Aizdares ar rāvējslēdzējiem. Šī ir ļoti izplatīta tekstilizstrādājumu aizdares metode. Tā ir ātra, ērta un nerada papildu grūtības. Parasti šāda veida aizdares aizdares vietā ir izveidots uzgalis, lai to paslēptu. Šādā veidā, lietojot tekstilizstrādājumu, rāvējslēdzējs neattaisās un kļūst pilnīgi neredzams.
  • Aplokšņu tipa iesaiņojums. Šī ir labi zināma metode, izvēloties tekstilizstrādājumus. Tā neprasa papildu instrumentus. Viss tiek veidots no papildus izmantotā materiāla daudzuma. Izstrādājuma malai tiek piešūta ielocīte, lai izveidotu noslēgtu telpu. Nekad nav bijis vieglāk uzvilkt vai noņemt segas un spilvenu pārvalkus. Jāatzīmē, ka, bieži mazgājot tekstilizstrādājumus, aizdares var sabojāt veļas mašīnas cilindru. Šajā gadījumā jums par to nav jāuztraucas.

 

  • Pogu aizdare. Šis aizdares veids dominē klasiskajos un tradicionālajos tekstilizstrādājumos. Tās raisa nostalģiju un patīkamas atmiņas. Tas ir kā bērnības vai senatnes atmiņas. Tomēr šo aizdares veidu noteikti nedrīkst novērtēt par zemu. Tas ir ļoti praktisks. Ja poga saplīst vai ir saplēsta, to var viegli nomainīt.

SAVASHOME sortimentā ir izstrādājumi ar visiem iepriekš minētajiem aizdares veidiem, un mūsu komanda nosūtīs jums gultas veļas komplektu ar jūsu izvēlēto aizdares veidu.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.