Bezmaksas piegāde no 80 €

Ikdienas un svētku galda dekorēšana

2023 10 20

Ēdamgalds mājās ir īsts ģimenes centrs, pie kura visi pulcējas ne tikai, lai baudītu gardu maltīti, bet arī lai dalītos dienas notikumos. Ēdamgaldam ir svarīga loma arī interjerā, tāpēc apgūstiet dažus noteikumus, lai viegli pārveidotu galdu un radītu dažādas noskaņas.

Galdauti: moderni vai novecojuši?

Patiesībā mūsdienīgos vai industriālos interjeros galdautu nav. Dominē cietas virsmas un spīdums, bet galdauts ir mīksts audums. Taču pat visizsmalcinātākajos interjeros balts galdauts vienmēr atradīs savu vietu. Jā, tā nav praktiska izvēle ikdienai - tas būs biežāk jāmazgā, taču greznība, ko tas piešķir interjeram, ir tā vērta. Un balts galdauts piestāvēs pat vismodernākajam interjeram.

No otras puses, baltie galdauti nav pazuduši no klasiskajiem interjeriem, tie ir tikai sarukuši! Agrāk populārie galdauti ar peldošām malām ir aizstājuši vietu skrejceļiem un paliktņiem. Tas ir lielisks veids, kā spēlēties ar interjeru, jo tas ne tikai atklāj daļu galda faktūras, bet arī ļauj tam piešķirt krāsu.

Tāpēc galdauts nekad neiziet no modes - tas ir tekstils, kas vienmēr ir modē. Atklājiet, kā to pielāgot, izmēģiniet un pārveidojiet savu ēdamistabu vai viesistabu!

Kokvilnas galdauts jauna galda vietā

Vai esat noguris no sava vecā galda? Vai varbūt tikko esat iegādājies jaunas mēbeles, bet tās vairs neder? Lūk, dažas optiskās ilūzijas, kas var palīdzēt jums pielāgot galdu jaunajai videi.

  • Vizuāli pārāk lielu galdu var samazināt, pārklājot to ar tumšas krāsas galdautu (melnu, tumši zilu, zaļu, pelēku). Izvēlieties galdautu ar brīvi plūstošu malu ap galda centru. 
  • Pārāk mazu galdu var palielināt, pārklājot to ar vienkrāsainu galdautu gaišās vai pasteļtoņos. Izvēlieties galdautu ar brīvi krītošu malu līdz 30 cm. 
  • Ja vēlaties "paslēpt" galdu interjerā, meklējiet galdautus parastos toņos. izmantojiet trikus. Ja dominē vienkrāsaini toņi, izvēlieties nelielus rotājumus, kas sader ar galdu, vai otrādi. Šādā veidā tas saplūdīs ar interjeru un būs mazāk pamanāms. 
  • Ja vēlaties, lai galds būtu telpas centrālais punkts, izvēlieties spilgtas krāsas vai raksta galdautu, kas kontrastēs ar interjeru. Atcerieties, ka telpā jābūt spilgtam krāsu akcentam, tāpēc nemeklējiet uz galda traucējošus elementus.

Kokvilnas galdauti ir populāri ikdienas lietošanai, jo tie ir izturīgi, viegli mazgājami un lieliski izskatās. Kokvilna viegli nodilst, viegli nemežojas un ir samērā izturīga pret izbalēšanu, kas ir izplatīta problēma cilvēkiem, kuriem patīk spilgtas krāsas.

Svētku galda pārkārtošana

Neuztraucieties par to, kā izskatās jūsu galds. Vienkārši izvēlieties galdautu, kas atbilst jūsu tēmai, piemēram, sarkanu, spīdīgu vai tumši zilu, un tas būs svētku akcents ziemai, savukārt zaļi, dzelteni un pasteļtoņi būs svētku akcents pavasarim. 

Ja nevēlaties mainīt galdautu, spēlējieties ar celiņiem. Krāsains paklājs piešķirs jūsu svētkiem smalku, uzmundrinošu pieskārienu, savukārt paliktņi var saskanēt ar galdautu. Izskatu papildiniet ar dažiem akcentiem: svečturiem, statueti vai vienkārši dekoratīvu augļu bļodu.

Ja meklējat galdautu svētku galdam, meklējiet greznāk izskatošus audumus, piemēram, dabiskā spīduma (satīna) vai unikālus pinumus. Meklējiet bagātīgus, dabīgus toņus. Jo tie vienmēr izskatās svinīgāk, greznāk un izceļas. Izbaudiet tekstilmateriālu sniegto rotaļu un radiet jaunu izskatu savam galdam. Visi produkti ir pieejami vietnē Savashome.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.