Bezmaksas piegāde no 80 €

Vai pret stresa spilvens var palīdzēt?

2022 01 21

Mūsdienu dzīves ritms ir ļoti ātrs. Mērķis ir paveikt pēc iespējas vairāk darba vienlaikus. Neapšaubāmi, tas ir ļoti grūti izdarāms un prasa no mums milzīgu spēka krājumu. Ātrais temps ļoti nogurdina, it īpaši, ja pietrūkst laika atpūsties. Cilvēka ķermeņa iespējas ir ierobežotas. Neatpūšamies, kļūstam uzbudināmāki, sliktā garastāvoklī, nemaz nerunājot par pareizu darba spēju līmeni. Var droši teikt, ka šajā ziņā ļoti svarīga ir pareiza miega vide. Tas attiecas ne tikai uz guļamistabas telpu, bet arī par pašu gultu un tajā esošajiem elementiem. Viens no svarīgākajiem no tiem ir spilvens. Tas palīdz nodrošināt labu miega kvalitāti, komfortablu vidi. Pateicoties tam, ķermenis var saglabāt pareizu stāvokli. Noteikti var teikt, ka mēs labi guļam tikai tad, kad mugurkauls ir pareizā stāvoklī un ļauj ķermenim atpūsties. Spilvens veic šos uzdevumus, tāpēc tas jāizvēlas ļoti atbildīgi. Kvalitatīvi spilveni tiek izgatavoti, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un materiālus, un to daudzveidība mūsdienās ir ļoti liela. Tikai elpojošs, viegls un mīksts spilvens, kas lieliski uzsūc mitrumu, bet neuztur to sevī, garantēs komfortu miega laikā jebkurā gadalaikā. Neatkarīgi no tā, vai tā ir ziema vai vasara, Jūs vienmēr jutīsities ērti. Vērts atzīmēt, ka kvalitatīvi spilveni liks justies komfortabli ne tikai miega laikā, bet mīksts un maigs spilvens būs lielisks veids, kā relaksēties nelielā pauzē – lasot mīļāko grāmatu, skatoties filmu vai vienkārši pasēdējot un papūloties. ar savām domām.

 

            Lai izbaudītu mīkstu, kvalitatīvu un komfortablu miegu, svarīgi spilvenu izvēlēties ļoti atbildīgi. Pirmkārt, pievērsiet uzmanību tā ārpusei. Neatkarīgi no tā, kāds pildījums atrodas spilvena iekšpusē, vienmēr svarīga ir brīva gaisa plūsmu kustība. Gaiss nodrošina, ka spilvens ir pūkains, ļauj tam nožūt un piešķir tam svaigumu. Dabīgais audums ir vislabāk elpojošs, tāpēc kokvilnas spilvens ir lieliska izvēle. SAVAS Home vēlas Jums piedāvāt pretstresa spilvenu "Carbon".

 

 

 

Šo spilvenu varat atrast šeit https://www.savashome.lv/spilveni-un-segas

 

 

Oglekļa pretstresa spilvenam ir siltumvadītspēja un pretstresa īpašības. Vienlaikus tas uzlabo asinsriti, lieliski uzsūc mitrumu, noņem stresu, spriedzi un nogurumu. Otrkārt spilvena pildīšanai tiek izmantotas irdenas, antialerģiskas poliestera 600 g šķiedras bumbiņas. Tie ir izturīgi un ārkārtīgi ērti. Tātad, ja izvēlēsities šo spilvenu, jūs noteikti būsiet apmierināti.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.