Bezmaksas piegāde no 80 €

Kāpēc ir vērts ieguldīt roku darbu svecēs?

2021 10 05

Ikviens, pērkot jaunas vai kopjot vecās mājas, vēlas tās padarīt pēc iespējas mājīgākas ne tikai sev, bet arī viesiem. Mūsu mājas ir ne tikai vieta, bet arī miera oāze, kur varam atpūsties, aizmirst visas dienas rūpes un justies droši. Tāpat tieši mājās varam uzaicināt sen neredzētu, bet tik mīļu draugu iedzert tasi kafijas un atdzīvināt vecās bērnības atmiņas. Mājīgās mājas ir radīta maģiska telpa, kurā ir labi atgriezties katru reizi.

 

Lai mājās radītu vispatīkamāko un mierīgāko vidi, Mēs iegādājamies dažādus dekorus, piemēram: pūkainos spilvenus, svītrainus aizkarus, mīkstas segas vai daudzkrāsainās ar rokām darinātās svecēs. "SavasHome" komanda savā internetaveikalā ir gatava piedāvāt plašu kvalitatīvu un ekskluzīvu preču klāstu, lai palīdzētu Jums ierīkot savu sapņu māju. Un šodien, lai būtu viegli izvēlēties, mēs iepazīstinām ar mūsu sezonas jaunumu - ar rokām darinātām svecēm.

Pašlaik variet izvēlēties no četrām sveču krāsām, piemēram: kvadrātveida vai apaļas formas "Yale", "Frost", "Lava", "Emerald". Ja Jūsu mājā dominē gaišie toņi, piemēram: pelēks, balts vai smilšu krāsa, un Jums arī patīk elegance, Mēs piedāvājam telpu izrotāt ar ziloņkaula baltu sveci "Frost" vai pelēko "Lava".

Lai atdzīvinātu telpas interjeru ar krāsainu akcentu, izvēlieties sveci, kas smaržo pēc greznības un meža svaiguma “Emerald” vai tumši zilu kā jūru “Yale”.