Bezmaksas piegāde no 80 €

Kā mazgāt mikrošķiedras gultasveļu: noderīgi padomi

2024 06 26

Mikrošķiedras gultasveļa ir lieliska izvēle, jo tā ir mīksta, izturīga un viegli kopjama. Tomēr, lai saglabātu šīs īpašības, ir svarīga pareiza mazgāšana un kopšana. Šeit ir sniegti daži padomi, kā pareizi mazgāt mikrošķiedras gultasveļu.

1. Lietojiet maigus mazgāšanas līdzekļus
Izvēlieties maigus mazgāšanas līdzekļus, kas nesatur balinātājus un spēcīgas ķīmiskās vielas. Mikrošķiedras ir jutīgas pret agresīviem mazgāšanas līdzekļiem, tāpēc labāk izmantot mazgāšanas līdzekļus, kas paredzēti maigiem audumiem.

2. Mazgāšanas temperatūra
Pārliecinieties, ka ūdens temperatūra nepārsniedz 40 °C. Mikrošķiedras gultasveļu ieteicams mazgāt aukstā vai siltā ūdenī. Augsta temperatūra var sabojāt šķiedras un samazināt auduma maigumu. 

3. Veļas mašīnas iestatījumi

Izvēlieties maigas mazgāšanas režīmu vai maigiem audumiem paredzēto režīmu. Izvairieties no veļas mašīnas pārpildīšanas, jo tas var izraisīt papildu berzi un sabojāt mikrošķiedras audumu.

4. Izvairieties no auduma spilventiņiem
Lai saglabātu gultas veļas funkcionalitāti, labāk nelietot audumu mīkstinātājus. 

5. Pareiza žāvēšana

Mikrošķiedras gultasveļu vislabāk žāvēt dabiskā veidā. Ja izmantojat veļas žāvētāju, izvēlieties zemu temperatūru un maigu iestatījumu. Pārmērīgs karstums var sabojāt audumu. Izvairieties no tiešiem saules stariem, žāvējot dabiskā veidā, jo tie var izbalināt krāsas.

6. Salīdzinājums
Mikrošķiedras gultasveļu parasti nav nepieciešams gludināt, jo tā ir izturīga pret krokām. Ja gludināšana tomēr ir nepieciešama, izmantojiet zemu temperatūru un gludiniet no iekšpuses.

Secinājums
Pareizi kopjot, mikrošķiedras gultasveļa var ilgi saglabāt mīkstumu un lielisku izskatu. Ievērojiet šos vienkāršos padomus, un jūsu gultasveļa vienmēr izskatīsies kā jauna!

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.