Bezmaksas piegāde no 80 €

5 vienkārši rituāli, kas palīdzēs iemācīties mīlēt rītus

2023 12 06

Rīti var būt kā brīnums, ja zināt, kā radīt pozitīvu dienas sākumu. Jaunu dienu var padarīt iedvesmojošu un enerģijas pilnu, ja rīta rutīnā iekļausiet šos trīs vienkāršus rituālus. Mūsdienās daudzi cilvēki saskaras ar izaicinājumu no rītiem piecelties un sākt dienu ar enerģiju un pozitīvismu. Mēs zinām, ka dažkārt var būt grūti izkāpt no gultas (īpaši, ja guļat ar Savashome), tāpēc mēs vērsāmies pie veselības ekspertes Olivijas Banes, lai iemācītu jums, kā iemīlēt savus rītus. Mums šī rutīna šķita tik atsvaidzinoša, ka dalīsimies ar to šajā rakstā. Ir daži vienkārši rituāli, kas palīdzēs jums iemīlēt rītus un sākt dienu. Lūk, pieci viegli īstenojami rituāli, kas palīdzēs jums iemācīties mīlēt rīta gaismu.

1. Vieglas un pilnvērtīgas brokastis

Olivia Banes iesaka, kādus ēdienus izvēlēties no rīta: 

No rītiem es labprāt dzeru Traditional Medicinals grauzdētu pieneņu sakņu tēju. Pienene ir viens no maniem iecienītākajiem garšaugiem, un man kā zāļu sievietei patīk maigais atbalsts, ko tā sniedz gremošanai. Ja vēlos vēl vairāk uzlabot imunitāti, es uzvāru pieneņu tēju un pievienoju tai nedaudz čagas sēņu.

Brokastīs es parūpējos par kvalitatīviem taukiem, ogļhidrātiem un olbaltumvielām. Man patīk ārstnieciskie kokteiļi - vairāk ārstēšanas, nevis garšas dēļ. Es izmantoju dažādas pārtikas produktu kombinācijas atkarībā no tā, kas nepieciešams manam organismam: kāposti, kokosriekstu eļļa, spināti, ogas, mērcētas čia sēklas, kefīrs, auzas, mandeļu piens, banāns, linsēklas, ehinācijas tinktūra - viss, kas man ir pa rokai.

Manas citas iecienītākās brokastis ir bļoda kitchari ar olu, koriandra pesto un nedaudz kvalitatīva zāles siera. Es gatavoju kitchari visai nedēļai un turu lielu bļodu ledusskapī, lai katru rītu varētu to viegli uzsildīt.

2. Iespēju robežās iekļaujiet dabu savos rītos.

Kad ir jauki laikapstākļi, man patīk sēdēt ārā basām kājām zālē un malkot karstu ūdeni ar citronu, ābolu etiķi, plūškoka ogām, ingveru un rožu vai ehināciju tinktūru.

Ja laikapstākļi nav tik ideāli, es esmu radošāka, izmantojot zāļu tēju, dušā pakārtu kaltēta eikalipta tvaiku vai ar rozēm piesūcinātu mitrinošu sejas eļļu. Apzināta dabas iekļaušana manā rīta rituālā palīdz man palēnināties un justies iedvesmotai.

3. Vieglas rīta fiziskas aktivitātes:

Sports ne vienmēr nozīmē smagu treniņu. Silta rīta pastaiga vai viegla rīta vingrošana var būt lielisks veids, kā pamodināt ķermeni un dvēseli. Fiziskās aktivitātes palīdz uzlabot garastāvokli, paaugstina enerģijas līmeni un veicina labu veselību.

4. Plānošana un mērķu izvirzīšana:

No rīta ir svarīgi saprast, ko vēlaties sasniegt šodien. Izveidojiet īsu uzdevumu sarakstu vai izvirziet savus mērķus. Tas palīdzēs jums koncentrēt savu enerģiju uz svarīgāko un sniegs jums motivāciju sasniegt mērķus.

5. Klausieties mūziku

Pamostoties var būt grūti piecelties un sākt dienu. Tomēr, ja veltīsiet dažas minūtes, lai paklausītos savu iecienītāko, uzmundrinošo mūziku, tas var palīdzēt no miega pāriet uz enerģisku dienas sākumu. Izveidojiet atskaņošanas sarakstu ar savām iecienītākajām dziesmām, kas jums rada labu noskaņojumu. Mūzikas klausīšanās no rīta var piešķirt jūsu dienai ne tikai skaņu celiņu, bet arī jēgu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties mierīgu vai enerģisku skaņu celiņu, mūzika var kļūt par jūsu rīta pavadoņu, spilgtinot un iedvesmojot katru jūsu dienas mirkli.

Šie vienkāršie rituāli var palīdzēt jums atrast skaistumu un pozitīvismu katrā rītā. Atcerieties, ka ir nepieciešams laiks, lai mainītu savu attieksmi pret rītiem, bet šie rituāli var kļūt par jūsu ikdienas rutīnas sastāvdaļu un palīdzēt jums iemācīties mīlēt katru jaunu dienas sākumu.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.