Bezmaksas piegāde no 80 €

Izpārdots
Bērnu konstruktors „Crisscross 50“
Bērnu konstruktors „Crisscross 50“
Bērnu konstruktors „Crisscross 50“
Bērnu konstruktors „Crisscross 50“
Bērnu konstruktors „Crisscross 50“
Bērnu konstruktors „Crisscross 50“
Bērnu konstruktors „Crisscross 50“

Bērnu konstruktors „Crisscross 50“

Modelis: Crisscross 50

8,99€

Piegādes nosacījumi:

Piegāde uz OMNIVA pakomātu - 2,99€ Piegāde uz OMNIVA pakomātu2,99€
Piegāde uz pakomātu DPD - 2,99€ Piegāde uz pakomātu DPD2,99€
Piegāde uz pircēja norādīto adresi - DPD kurjers - 3,99€ Piegāde uz pircēja norādīto adresi - DPD kurjers3,99€
Apraksts

SAVAS Home Crisscross 50 - celtniecības bloki rotaļlietām. Būvēšana ar Crisscross 50 klucīšiem ir bezgalīga jautrība! Celtniecības klucīši stimulē bērnu atjautību un konstruēšanas prasmes. Parocīgie, krāsainie būvblokus ir ļoti patīkami! Celtnieks ir piemērots bērniem no 3 gadu vecuma, un tas palīdz bērniem attīstīt motorisko veiklību un iztēli. No klucīšiem var veidot gan divdimensiju, gan trīsdimensiju objektus, piemēram, transportlīdzekļus, ēkas, pilis, robotus un raķetes. Šeit jaunie konstruktori var izmantot savu iztēli vai sekot jau gataviem modeļiem. Sastāvdaļas ir viegli izjaucamas un atkal saliekamas!

Vai esat izlietojuši visus klucīšus? Nekādu problēmu - Crisscross 50 sērijas klucīšus var brīvi kombinēt! Jo vairāk detaļu komplektā, jo vairāk jautrības! Izvēlieties Crisscross 50 vai Crisscross 150.

 

APRAKSTS

• Iepakojums: 50 detaļu.

• Bloku mērījumi: 25x25 mm.

• Ekostandarts: CE - ja uz produkta ir CE zīme, tas nozīmē, ka ražotājs ir novērtējis produktu un konstatējis, ka tas atbilst ES vides, veselības un drošības standartiem. Tas ir nepieciešams precēm, kas ražotas jebkurā pasaules vietā un pēc tam pārdotas ES.

 

KOPŠANA

• Rotaļlieta nav piemērota bērniem līdz 3 gadu vecumam.
• Esiet uzmanīgi ar mazām detaļām, kas var atdalīties vai tikt atkostas, jo bērns var aizrīkoties!
• Visi iepakojuma materiāli un detaļas nav rotaļlietas sastāvdaļa, un pirms rotaļlietas nodošanas bērnam tās ir jānoņem.
• Lietojiet pieaugušo uzraudzībā.

Kvalitātes garantija

Esam pateicīgi katram savam klientam - tikai tā varam attīstīties un katram jaunam klientam nodrošināt produkciju no augstākās kvalitātes tekstilmateriāla. Visi mūsu izstrādājumi ir ražoti Baltijā – tādejādi mēs varam nodrošināt, ka katra Mūsu ražotā produkta kvalitāte ir augsta. Mēs esam īpaši gandarīti par to, ka varam piedāvāt gultas veļu, kuras dažādas tekstūras sniedz patīkamas sajūtas.

Gultas veļas izmēra pielaide iespējama līdz 5 cm.

Ja esie vīlušies Mūsu produkcijā, lūdzam nekavējoties griezties pie mums, izmantojot sekojošus kontaktus, un mēs centīsimies Jums sniegt risinājumu pēc iespējas ātrāk: 

E-pasts: info@savashome.lv

Atsauksmes

0

Šai precei atsauksmju nav.

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.