Bezmaksas piegāde no 80 €

Rotaļlietas

Rotaļlietas - izklaide visu vecumu bērniem! Mūsu piedāvājumā ir plašs rotaļlietu klāsts, kas stimulē radošumu un attīsta prasmes. Tas ir lielisks veids, kā sniegt bērnam jautru un izzinošu pieredzi!

4 Preces

Bērnu konstruktors „Crisscross 150“

16,99€

Bērnu konstruktors „Crisscross 50“

8,99€

-20%

Bērnu poncho „Real Madrid“

  • Audums: Mikrošķiedras

6,39€ 7,99€

Pludmales dvielis "Real Madrid“

  • Audums: Mikrošķiedras

6,99€

Šajā kategorijā ietilpst plašs rotaļlietu klāsts visu vecumu bērniem. Šeit jūs atradīsiet plašu rotaļlietu klāstu, kas stimulē radošumu, intelektuālo attīstību, fiziskās spējas un nodrošina jautrību un izaicinājumus. Mūsu kolekcijā ir interaktīvās rotaļlietas, konstruktori, izglītojošas spēles, koka rotaļlietas un daudzas citas jautras aktivitātes, kas palīdzēs jūsu bērnam paplašināt zināšanas, attīstīt motoriku un smadzeņu darbību. Mēs piedāvājam arī drošas, augstas kvalitātes rotaļlietas, kas izgatavotas no dažādiem materiāliem, kuri atbilst veselības un drošības standartiem. Ļaujiet savam bērnam atklāt rotaļu pasauli ar mūsu daudzveidīgo rotaļlietu kolekciju.

 

Savashome LV

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai jums būtu vieglāk pārlūkot mūsu vietni. Noklikšķinot uz "Piekrist" vai turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai.